Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 10:42

TV program - ponedeljak, 13. septembar 2021.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "I đavo nosi Pradu"
06.00 HBO 3Film: "Nikolas Niklbi"
06.00 CinemaxFilm: "Sudija"
06.00 Cinemax 2Film: "Gospođa Lauri i sin"
06.45 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđeli"
06.50 HBO 2Film: "Čudesna žena"
07.00 CinestarFilm: "Matine"
07.00 AMCFilm: "Žene iz senke"
07.15 1000Film: "Da zaigramo"
07.35 Cinemax 2Film: "Tata"
07.40 CinemaxFilm: "Dobri Vil Hanting"
07.50 HBOFilm: "Loraks"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Za dobro drugih"
08.10 HBO 3Film: "Divan dan u komšiluku"
08.40 Fox MoviesFilm: "Roditelji"
08.50 AMCFilm: "Mamin sin"
09.05 1000Film: "Doručak na Plutonu"
09.10 SinemanijaFilm: "Pat i Mat 2"
09.10 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
09.10 Cinemax 2Film: "Ko je ubio gospođu Vinsli?"
09.15 HBOFilm: "Božić na zemlji"
09.45 CinestarFilm: "Ljubav i druge nemoguće potrage"
09.50 CinemaxFilm: "Tu je i beba"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iskvareno snovi"
10.00 Prva plusFilm: "Devojka iz Džersija"
10.00 HBO 3Film: "Večera za glupane"
10.00 Nova SFilm: "Veridba"
10.20 AMCFilm: "Šok za sistem"
10.40 HBOFilm: "Tiho nasleđe"
10.45 Cinemax 2Film: "Gundala"
10.50 SinemanijaFilm: "Pat i Mat 3"
11.05 Fox MoviesFilm: "Džeri Megvajer"
11.25 CinemaxFilm: "Do zvezda"
11.27 HRT 2Film: "20.000 milja pod morem"
11.30 1000Film: "Ema"
11.40 AMCFilm: "Christmas Break-In"
11.40 HBOFilm: "Beše jednom"
11.45 CinestarFilm: "Život drugih"
11.50 Pink kidsFilm: "Poljubac"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Red 2"
12.00 Fox LifeFilm: "Erin Brokovič"
12.05 Pink 2Film: "Hauardov kraj"
12.20 SinemanijaFilm: "Škola života"
12.30 HBO 3Film: "Voda za slonove"
12.40 FoxFilm: "Danteov vrh"
12.45 Cinemax 2Film: "Duhovi"
13.05 AMCFilm: "Džordž i zmaj"
13.15 HBOFilm: "Dan nezavisnosti: Nova pretnja"
13.16 RTS 1Film: "Praznik u Sarajevu"
13.20 CinemaxFilm: "Na rubu sveta"
13.25 HBO 2Film: "Ferel izlazi na teren"
13.34 HRT 2Film: "Preko bebe do ljubavi"
13.45 1000Film: "Robinzon Kruso"
13.45 Fox MoviesFilm: "Svi naši strahovi"
14.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Trka života"
14.15 Cinemax 2Film: "Biciklista"
14.15 CinestarFilm: "Zagoreo"
14.30 HBO 3Film: "Majstor laži"
14.30 AMCFilm: "Usamljena srca"
14.34 Pink 2Film: "Odrasla deca razvedenih roditelja"
14.40 SinemanijaFilm: "Pepeljavko"
14.50 CinemaxFilm: "Upasovan"
15.00 Prva plusFilm: "Zemlja avanture"
15.15 HBOFilm: "Na rubu vremena"
15.45 1000Film: "Legenda"
15.53 Pink 2Film: "Dva vraga iz Čikaga"
15.55 Cinemax 2Film: "Brauningova verzija"
16.00 AMCFilm: "Robinzon Kruso"
16.10 CinestarFilm: "Mocart i kit"
16.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestale"
16.20 Fox MoviesFilm: "Plodovi ljubavi"
16.20 CinemaxFilm: "Dobri Vil Hanting"
16.40 HBO 3Film: "Oslo"
16.50 SinemanijaFilm: "Manifest"
17.10 HBOFilm: "Spust"
17.20 AMCFilm: "Post Impact"
17.35 Cinemax 2Film: "tata"
17.45 1000Film: "Nevine laži"
17.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tri dana za ubistvo"
18.00 Prva kickFilm: "Moj put"
18.10 Fox MoviesFilm: "Ljubav pod dugom"
18.15 HBOFilm: "Mladi i zaljubljeni"
18.25 CinemaxFilm: "Do gole kože"
18.55 AMCFilm: "Nema povlačenja, nema predaje"
18.55 SinemanijaFilm: "Zamka"
19.00 HBO 2Film: "Zvezdane staze: Prema tami"
19.05 CinestarFilm: "Valerijan i carstvo hiljadu planeta"
19.10 Cinemax 2Film: "Kerozin"
19.35 Pink kidsFilm: "Prati svoje srce"
20.00 CinemaxFilm: "Usedelica"
20.00 Prva plusFilm: "Kodeks ubice"
20.00 1000Film: "Vojvotkinja"
20.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Grimizne reke"
20.30 AMCFilm: "Dva misionara"
20.30 Cinemax 2Film: "Serija nesrećnih događaja Lemonija Sniketa"
21.00 Sci-FiFilm: "Zemlja izgubljenih"
21.00 Fox MoviesFilm: "47 ronina"
21.00 B92Film: "Greta"
21.00 SinemanijaFilm: "Ptice selice"
21.10 HBO 2Film: "Gola istina"
21.26 HRT 2Film: "Veronika Gerin"
21.35 HBOFilm: "Prazan čovek"
21.35 CinemaxFilm: "Titanik"
21.35 CinestarFilm: "Potraga"
21.45 RTS 1Film: "Vrana"
21.50 Pink kidsFilm: "Poljubac"
22.00 Prva plusFilm: "Uljez"
22.00 PrvaFilm: "Sluga"
22.00 AMCFilm: "Vučji potok 2"
22.02 Prva kickFilm: "Ostavljeni"
22.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Mobilni telefon"
22.15 1000Film: "Posrnuli"
22.20 Cinemax 2Film: "Saveznici"
22.45 HBO 2Film: "Pogrešna instruktorka"
23.00 Pink 2Film: "Tajni prozor"
23.00 Sci-FiFilm: "Ostrvo čudovišta"
23.06 HRT 2Film: "Večne tinejdžerke"
23.20 CinestarFilm: "Kosac"
23.20 HBO 3Film: "Ptice grabljivice..."
23.25 RTS 2Film: "Tomiris"
23.30 SinemanijaFilm: "Vreme heroja"
23.35 AMCFilm: "Soba panike"
23.35 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo"
23.50 HBOFilm: "Do kraja"
00.00 DivaFilm: "Zaboravi Saru Maršal
00.10 HBO 2Film: "Spontanost"
00.29 Pink 2Film: "Brda imaju oči"
00.30 Cinemax 2Film: "Borba sa mojom porodicom"
00.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Smrt i život Bobija Z"
00.47 HRT 2Film: "Preko bebe do ljubavi"
00.50 1000Film: "Lignja i kit"
00.50 CinemaxFilm: "London"
01.01 RTS 1Film: "Praznik u Sarajevu"
01.10 HBO 3Film: "Loš momak iz komšiluka"
01.15 CinestarFilm: "Propovednik"
01.20 AMCFilm: "Malena"
01.30 SinemanijaFilm: "Pakao"
01.35 Fox MoviesFilm: "Špijunska igra"
01.50 HBO 2Film: "Zlatno oko"
02.00 Nova SFilm: "Fenomen"
02.00 CinestarFilm: "Doušnik"
02.00 HBOFilm: "Dobro došli u Čečeniju
02.13 Pink 2Film: "Motel Nijagara"
02.20 Cinemax 2Film: "Finiks, Oregon"
02.30 1000Film: "Zamena"
02.30 Prva plusFilm: "Kodeks ubice"
02.30 CinemaxFilm: "S.G. Kao Genzbur"
02.32 RTS 1Film: "Vrana"
02.45 AMCFilm: "Ludi frizeri"
03.00 SinemanijaFilm: "To je samo kraj sveta"
03.45 HBOFilm: "Završeci i počeci"
03.45 CinemaxFilm: "Zulu"
03.50 CinestarFilm: "Užasan način za umiranje"
04.00 HBO 2Film: "Čuvar galaksije"
04.05 HBO 3Film: "Večera za glupane"
04.10 CinemaxFilm: "Do zvezda"
04.10 Cinemax 2Film: "Bedak"
04.35 SinemanijaFilm: "Ključ, kuća, ogledalo"
04.40 1000Film: "Legenda"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.