Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 18:05

TV program - sreda, 13. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Rat Rouzovih"
06.00 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
06.00 HBOFilm: "Lego Nindžago film"
06.00 HBO 2Film: "Mia i beli lav"
06.00 HBO 3Film: "Zvezdane staze: Prema tami"
06.40 1000Film: "Brazil"
06.40 AMCFilm: "Gazda u kući"
06.45 Fox MoviesFilm: "Uhvati ritam 3"
06.50 SuperstarFilm: "Kako se rešiti šefa 2"
07.00 CinestarFilm: "2:22"
07.15 RTS 3Film: "Izvan sistema"
07.20 CinemaxFilm: "Čuvajte se dece"
07.40 HBOFilm: "Mladi i zaljubljeni"
07.55 Cinemax 2Film: "Na vetrometini"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Skajlajn"
08.10 HBO 2Film: "Lucy in the Sky"
08.10 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig"
08.15 AMCFilm: "Last Stand at Saber River"
08.35 HBO 3Film: "Savršena laž"
08.40 Fox MoviesFilm: "Indijana Džouns i poslednji krstaški pohod"
08.55 CinestarFilm: "Street Dance 2"
09.00 1000Film: "Razglednice iz pakla"
09.00 HBOFilm: "Štrumpfovi 2"
09.40 Cinemax 2Film: "Eks makina"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Keš"
09.45 AMCFilm: "Nokaut"
09.55 CinemaxFilm: "Biciklista"
09.55 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel"
10.00 Prva plusFilm: "Posao: Poslednja misija"
10.15 HBO 2Film: "Božić na zemlji"
10.20 HBO 3Film: "Hari Poter i dvorana tajni"
10.35 SuperstarFilm: "Tesna koža 2"
10.40 CinestarFilm: "Priče s Menhetna"
10.45 HBOFilm: "Moskva u jednom pravcu"
11.05 1000Film: "Optužen bez dokaza"
11.15 AMCFilm: "Šašavi robijaši"
11.15 Fox MoviesFilm: "Pun mesec u septembru"
11.25 Cinemax 2Film: "Operacija Valkira"
11.35 CinemaxFilm: "Posrtanje"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Prkos"
11.50 Pink kidsFilm: "Opsednuti mladoženja"
12.00 SuperstarFilm: "Firma"
12.00 Pink 2Film: "Jedan voz za dve bitange"
12.00 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
12.20 CinestarFilm: "Poslednji lovac na veštice"
12.25 HBOFilm: "Lego film 2"
12.50 Sci-FiFilm: "Razaranje u Los Anđelesu"
13.00 AMCFilm: "Smešna lova"
13.05 Fox MoviesFilm: "Mumija"
13.15 HBO 2Film: "Kandidatura"
13.15 1000Film: "Tajni život Voltera Mitija"
13.25 Cinemax 2Film: "Gundala"
13.25 CinemaxFilm: "Krv pelikana"
13.27 HRT 2Film: "Šagrenska koža"
13.32 RTS 1Film: "Bolje od bekstva"
13.59 RTS 3Film: "Izvan sistema"
14.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Malo ubistvo"
14.10 HBOFilm: "Gradovi na papiru"
14.15 CinestarFilm: "Made in America"
14.20 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
14.30 AMCFilm: "Nosač kovčega"
14.35 SuperstarFilm: "Tesna koža 3"
14.50 Sci-FiFilm: "Tornado"
15.00 Prva plusFilm: "Telefonska govornica"
15.05 HBO 2Film: "Čudesna žena"
15.25 1000Film: "Pijani učitelj"
15.25 Cinemax 2Film: "Meteorolog"
15.30 CinemaxFilm: "Čuvajte se dece"
15.40 Fox MoviesFilm: "Najslađi Božić"
15.45 Pink 2Film: "300 - uspon carstva"
16.00 SuperstarFilm: "Nevolje sa Poli"
16.00 HBOFilm: "Gravitacija"
16.00 AMCFilm: "Farma smeha"
16.05 CinestarFilm: "Iz sveg glasa"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Za dobro drugih"
16.20 SinemanijaFilm: "Dolazi konjanik"
17.05 Cinemax 2Film: "Na vetrometini"
17.10 Sci-FiFilm: "Peta kategorija"
17.20 HBO 3Film: "Mućkalica"
17.25 HBO 2Film: "Beše jednom"
17.30 HBOFilm: "Tenet"
17.35 Fox MoviesFilm: "Razmišljaj kao muškarac"
17.35 SuperstarFilm: "Terminator 3"
17.40 1000Film: "Uozbilji se"
17.40 AMCFilm: "Putnici"
18.00 CinestarFilm: "Drugačija"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kuća magičnog sata"
18.00 Prva kickFilm: "Opravdana sumnja"
18.05 CinemaxFilm: "Luka ljubavi"
18.45 SinemanijaFilm: "Policajac"
18.50 Cinemax 2Film: "Lara"
19.00 Sci-FiFilm: "Putnici"
19.05 AMCFilm: "Ejs Ventura: Zov prirode"
19.35 Pink kidsFilm: "Kafić pun ljubavi"
19.35 1000Film: "Buđenja"
20.00 Prva plusFilm: "Dvorac u rešetkama"
20.00 HBOFilm: "Dedpul"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čistač"
20.00 CinemaxFilm: "Menjam sve"
20.30 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
20.30 AMCFilm: "Kocka 2"
20.30 CinestarFilm: "00:30 - Tajna operacija"
20.50 RTS 1Film: "Elitne ubice"
21.00 HRT 2Film: "Tajna svetionika"
21.00 Fox MoviesFilm: "Mumija: Grobnica zmajskog cara"
21.00 Sci-FiFilm: "Megi"
21.00 DivaFilm: "Snežni povratak"
21.00 SinemanijaFilm: "Kazanova"
21.10 B92Film: "Šakal"
21.35 CinemaxFilm: "Crna udovica"
21.35 HBO 2Film: "Prazan čovek"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Deni pas"
21.45 HBOFilm: "Dedpul 2"
21.50 Pink kidsFilm: "Opsednuti mladoženja"
22.00 Prva plusFilm: "Istok"
22.00 Prva kickFilm: "Igra jelena"
22.00 AMCFilm: "Mačevaoci"
22.05 SuperstarFilm: "XXX: Povratak Zendera Kejdža"
22.10 1000Film: "Ćelija"
22.20 Cinemax 2Film: "Sibir i on"
22.50 AXNFilm: "Loši momci 2"
23.00 Sci-FiFilm: "Gospodar pakla"
23.00 DivaFilm: "Ljubav i luksuzno logorovanje"
23.10 HBO 3Film: "Muške igre"
23.20 CinestarFilm: "Iv Sen Loran"
23.20 Fox MoviesFilm: "Prikriveni tigar, skriveni zmaj"
23.20 SinemanijaFilm: "Svi znaju"
23.25 PrvaFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
23.30 AMCFilm: "Bilo jednom u Meksiku"
23.35 Cinemax 2Film: "Pod nadzorom"
23.35 CinemaxFilm: "Propala Mijina osveta"
23.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gospodin Bruks"
23.44 Pink 2Film: "Napuštajući Las Vegas
23.55 HBO 2Film: "Hemingvej i Gelhorn"
23.55 SuperstarFilm: "Gangsterski odred"
00.20 1000Film: "Đavo u plavoj haljini"
00.37 HRT 2Film: "Šagrenska koža"
00.45 HBO 3Film: "Predstraža"
01.00 CinemaxFilm: "Krv pelikana"
01.05 AMCFilm: "Magbet"
01.15 Cinemax 2Film: "Smeh"
01.20 Fox MoviesFilm: "Ulični psi"
01.33 Pink 2Film: "Hajlender 3"
01.50 HBOFilm: "Okeanovih 12: Igraj svoju igru"
02.00 SinemanijaFilm: "Ljubav i bes"
02.12 RTS 1Film: "Bolje od bekstva"
02.15 CinestarFilm: "Kolekcionar: Igra smrti"
02.30 Prva plusFilm: "Dvorac u rešetkama"
02.30 HBO 2Film: "Završeci i počeci"
02.30 1000Film: "Ananas ekspres"
02.45 AMCFilm: "Zemlja zombija"
02.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sukijaki vestern đango"
03.00 B92Film: "Šakal"
03.03 Pink 2Film: "Teksaški masakr motornom testerom 2"
03.05 CinemaxFilm: "Idem kuda ideš ti"
03.10 PrvaFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
03.20 Cinemax 2Film: "Tihi rat"
03.30 HBO 3Film: "Češljugar"
03.40 CinestarFilm: "Kosac"
03.55 HBOFilm: "Gradovi na papiru"
04.05 SinemanijaFilm: "Žena bez prošlosti"
04.10 AMCFilm: "Crveno nebo"
04.20 HBO 2Film: "Novi mutanti"
04.35 CinemaxFilm: "Dobre namere"
04.41 Pink 2Film: "Naputajući Las Vegas"
04.45 1000Film: "Optužen bez dokaza"
05.30 Cinemax 2Film: "Urbane legende 3: Grejs pod pritiskom"
05.50 SinemanijaFilm: "Tragom kostiju"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.