Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 20. januar 2021. 07:46

TV program - četvrtak, 14. januar 2021.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Američka lepota"
06.00 Cinemax 2Film: "Divljaci"
06.00 HBO 2Film: "Zootropolis - Grad životinja"
06.00 Fox MoviesFilm: "Sve o Stivu"
06.00 HBO 3Film: "Otkriće"
06.00 CinemaxFilm. "Miljenica"
06.25 RTS 3Film: "Vulkan"
06.30 AMCFilm: "Po svaku cenu"
07.25 Cinemax 2Film: "Iznenada jednog dana"
07.45 Fox MoviesFilm: "Gladijator"
07.50 HBO 2Film: "Ispovest"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
08.00 Pink 2Film: "Usijani komšiluk"
08.00 HBO 3Film: "Čokolada"
08.00 AMCFilm: "Paljenje"
08.00 CinemaxFilm: "Galakatička pustolovina"
08.05 HBOFilm: "Tomb Rajder"
08.10 1000Film: "Sobarica i senator"
08.20 AXNFilm: "Gvozdeni čovek: Uspon Tehnovora"
08.35 SinemanijaFilm: "Kapetan Morten i kraljica paukova"
08.55 Cinemax 2Film: "Visoka plima"
09.00 CinestarFilm: "Porodica Pipls"
09.07 RTS 1Film: "Bolji život"
09.30 HBO 2Film: "Aremis Faul"
09.35 Fox MoviesFilm: "Ljubav na obali"
09.35 AMCFilm: "Godina prva"
09.40 CinemaxFilm: "Gravitacija"
09.50 AXNFilm: "Kingsglaive: Final Fantasy XV"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Povratak ubice mekog srca"
10.00 HBO 3Film: "Rocketman"
10.00 Prva plusFilm: "Javna biblioteka"
10.20 1000Film: "Žan de Floret"
10.20 SinemanijaFilm: "Nosorog Oto"
10.35 HBOFilm: "Ona"
10.40 Cinemax 2Film: "Spletkaroši"
11.00 CinestarFilm: "Robin Hud: Kralj lopova"
11.10 AMCFilm: "Ćerka mog šefa"
11.10 CinemaxFilm: "Crveni automobil"
11.25 Fox MoviesFilm: "Peč Adams"
11.45 AXNFilm: "Poslednji akcioni heroj"
11.45 Pink 2Film: "Moja Afrika"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
11.50 Pink kidsFilm: "Rat ukrasa"
12.00 DivaFilm: "Poštanski detektivi: Od srca"
12.00 Fox LifeFilm: "Garfild"
12.05 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
12.10 Cinemax 2Film: "Nešto korisno"
12.40 FoxFilm: "Isterivači duhova"
12.40 AMCFilm: "Prsten Nibelunga"
12.40 HBO 3Film: "Godzila 2: Kralj čudovišta"
12.40 HBOFilm: "Neka pričaju šta hoće"
12.45 HBO 2Film: "Rumunska kraljica Marija"
12.50 1000Film: "Shvatiti Grejs"
13.00 CinemaxFilm: "Ispovest opasnog uma"
13.35 CinestarFilm: "Kauboji"
13.39 RTS 1Film: "Smrt gospodina Goluže"
13.40 Fox MoviesFilm: "Letopisi Narnije: Putovanje namernika zore"
13.45 HRT 2Film: "Ljubav na ledu"
13.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Belami"
13.55 Cinemax 2Film: "Odvedi me negde gde je lepo"
13.55 AXNFilm: "Trik"
14.00 SinemanijaFilm: "Franc"
14.15 AMCFilm: "Šampioni Formule 1"
14.17 Pink 2Film: "Bogovi i Generali"
14.25 RTS 3Film: "Vulkan"
14.35 HBOFilm: "Ortaci na točkovima"
14.35 HBO 2Film: "Spust"
14.50 HBO 3Film: "Proksima"
14.55 CinemaxFilm: "Otac"
15.00 Prva plusFilm: "Bande Njujorka"
15.05 1000Film: "Mala crna knjižica"
15.25 AXNFilm: "Otmica metroa 123"
15.35 CinestarFilm: "Hajneken: Otmica kralja piva"
15.35 Cinemax 2Film: "Marvinova soba"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tornado nad Njujorkom"
15.55 SinemanijaFilm: "Golman"
15.55 Fox MoviesFilm: "Nije za mlade"
16.00 HBO 2Film: "Arktik"
16.10 HBOFilm: "Žene iz Stepforda"
16.15 AMCFilm: "Međunarodna prevara"
16.30 CinemaxFilm: "Galaktička pustolovina"
17.00 Prva kickFilm: "Američka pita: Beta bratstvo"
17.15 AXNFilm: "Mračna kula"
17.15 Cinemax 2Film: "Iznenada jednog dana"
17.15 1000Film: "Japanski pas"
17.25 RTS 2Film: "Tigar"
17.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bekstvo u zoru"
17.45 HBOFilm: "Mala žena"
18.00 Fox MoviesFilm: "Niko kao Majk"
18.10 AMCFilm: "Mr Bouns"
18.15 CinestarFilm: "Dvostruka igra"
18.15 CinemaxFilm: "Nestanak na Klifton Hilu"
18.35 SinemanijaFilm: "Prigušeno svetlo"
18.45 Cinemax 2Film: "Devojka"
18.55 AXNFilm: "Jedan pucanj"
19.00 HBO 2Film: "Kraljevi Baltimora"
19.05 1000Film: "Čovek koji je znao premalo"
19.35 Pink kidsFilm: "Betoven"
20.00 Prva plusFilm: "Operater"
20.00 AMCFilm: "Sedam duša"
20.00 CinemaxFilm: "Kolekcionar"
20.00 Pink 2Pitam za druga
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pakao na zemlji"
20.00 HBOFilm: "Pisma sa Antarktika"
21.00 B92Film: "Armija jednog"
21.00 Fox LifeFilm: "Garfild 2"
21.00 FoxFilm: "Isterivači duhova 2"
21.00 DivaFilm: "4 banke, a nevin"
21.00 HRT 2Film: "Sam samcat"
21.00 AXNFilm: "30 minuta ili manje"
21.00 1000Film: "Rupa"
21.00 SinemanijaFilm: "Čelična borba"
21.00 Fox MoviesFilm: "Skakač"
21.05 HBO 2Film: "U tuđoj koži"
21.10 CinestarFilm: "Levi kroše"
21.35 Cinemax 2Film: "Samo obična žena"
21.50 HBOFilm: "Zmija iz Alabame"
21.50 Pink kidsFilm: "Rat ukrasa"
21.55 CinemaxFilm: "Ubiti Bila", 1. deo
22.00 AMCFilm: "Lice sa ožiljkom"
22.00 Prva kickFilm: "Američka pita: Knjiga ljubavi"
22.00 Prva plusFilm: "Krijumčari"
22.30 HBO 3Film: "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
22.30 AXNFilm: "Ne diši"
22.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kalibar 44"
22.55 HBO 2Film: "talentovani gospodin Ripli"
23.00 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Život posle smrti"
23.00 Pink 2Film: "Dan obuke"
23.10 1000Film: "Žan de Floret"
23.15 Cinemax 2Film: "Zima do kostiju"
23.20 HBOFilm: "Dva pištolja"
23.21 RTS 2Film: "Greh"
23.35 SinemanijaFilm: "Kapernaum"
23.45 HRT 2Film: "Ljubav na ledu"
23.50 PrvaFilm: "Taoci"
23.50 CinemaxFilm: "Možda si ti ubica"
00.00 Sci-FiFilm: "Uskrsnuće"
00.05 AXNFilm: "U tami: Prava mustra"
00.15 CinestarFilm: "Politehnika"
00.17 RTS 1Film: "Smrt gospodina Goluže"
00.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kobna pravda"
00.30 HBO 3Film: "Osam milimetara"
00.45 AMCFilm: "Kocka"
00.51 Pink 2Film: "Nekoliko dobrih ljudi"
00.55 Cinemax 2Film: "Između života i smrti"
01.00 Fox MoviesFilm: "Veštačka inteligencija"
01.10 HBOFilm: "Zodijak"
01.20 CinemaxFilm: "Belko eksperiment"
01.25 AXNFilm: "Pritajeno zlo: Konačno poglavlje"
01.40 1000Film: "Američki vukodlak u Parizu"
01.45 CinestarFilm: "Gvozdeni grad"
02.00 PrvaFilm: "Nepovratno"
02.05 SinemanijaFilm: "Mislim da smo sami sada"
02.05 HBO 2Film: "Slučaj 39"
02.15 Prva plusFilm: "Operater"
02.15 AMCFilm: "Pad crnog jastreba"
02.45 RTS 2Film: "Tigar"
02.50 CinemaxFilm: "Henri, portret serijskog ubice"
02.55 Cinemax 2Film: "Sreća je u malim stvarima"
03.00 Pink 2Film: "U carstvu laži"
03.40 SinemanijaFilm: "Običan svet"
03.40 1000Film: "Čovek koji je znao premalo"
03.45 HBOFilm: "Ritam ludila"
03.55 HBO 2Film: "Kraljevi Baltimora"
03.55 HBO 3Film: "Lucy in the Sky"
04.10 CinemaxFilm: "Vizija"
04.18 Pink 2Film po izboru gledalaca
04.30 Cinemax 2Film: "Skarboro"
05.05 SinemanijaFilm: "Ljubaznost stranca"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 13.01.
 • četvrtak, 14.01.
 • petak, 15.01.
 • subota, 16.01.
 • nedelja, 17.01.
 • ponedeljak, 18.01.
 • utorak, 19.01.
 • sreda, 20.01.
 • četvrtak, 21.01.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.