Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 20:21

TV program - ponedeljak, 14. jun 2021.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Divan dan u komšiluku"
06.00 Cinemax 2Film: "Nije kraj"
06.00 HBOFilm: "Špijuni u akciji"
06.00 HBO 3Film: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
06.00 CinemaxFilm: "Daleko"
06.50 1000Film: "San letnje noći"
06.50 Fox MoviesFilm: "Petar Pan"
07.00 CinestarFilm: "Osmeh Mona Lize"
07.05 AMCFilm: "Slučajni predsednik"
07.15 CinemaxFilm: "Legionar"
07.30 CinemaxFilm: "Tazeka"
07.40 HBOFilm: "Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko"
07.40 Cinemax 2Film: "Koda"
07.50 HBO 2Film: "Zlatokosa i razbojnik"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
08.30 HBO 3Film: "Elita sa obale"
08.55 SinemanijaFilm: "Misija Katmandu"
08.55 1000Film: "Sezona slova"
09.00 AMCFilm: "Lupež"
09.05 Fox MoviesFilm: "Pijev život"
09.05 CinemaxFilm: "Luka"
09.15 CinestarFilm: "Berni"
09.20 Cinemax 2Film: "14 dana, 12 noći"
09.30 HBOFilm: "Monikina družina"
09.30 HBO 2Film: "Džumandži: Sledeći nivo"
09.35 CinemaxFilm: "Lizina priča"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dadilja iz noćnih mora"
09.55 HBO 3Film: "Blizanci kosturi"
10.00 Prva plusFilm: "Pozovi za dobar provod"
10.40 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli"
10.45 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
10.45 1000Film: "Noje"
11.00 Cinemax 2Film: "Sestrica"
11.05 HBOFilm: "Dobra godina"
11.10 CinestarFilm: "Posetioci"
11.30 HBO 3Film: "Hrabri mališan 2"
11.30 HRT 2Film: "Nebeska ptica"
11.35 CinemaxFilm: "Biciklista"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Majkl Klejton"
11.40 Fox MoviesFilm: "Gordost i predrasuda"
11.50 Pink kidsFilm: "Mali Nikolas"
12.10 AMCFilm: "U dobru i zlu"
12.10 Pink 2Film: "Tihi teror"
12.35 SinemanijaFilm: "Vitez Bendži Golub"
12.40 Cinemax 2Film: "Ukus rodnog kraja"
13.05 HBOFilm: "Na rubu vremena"
13.15 HBO 2Film: "Kod kuće"
13.15 CinestarFilm: "Ljubavni Džekpot"
13.15 CinemaxFilm: "Danska"
13.30 1000Film: "Izgubljeni u svemiru"
13.35 RTS 1Film: "Hitler iz našeg sokaka"
13.35 HBO 3Film: "K'o šef"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Lopovi"
14.05 Cinemax 2Film: "Naše majke"
14.05 AMCFilm: "Niti vidim, niti čujem"
14.10 Fox MoviesFilm: "Starski i Hač"
14.15 Pink 2Film: "Kralj Škorpija: Izgubljeni presto"
14.30 SinemanijaFilm: "Hajdi"
14.50 CinemaxFilm: "Sva je prilika"
14.50 HBO 2Film: "Četvoro dece i stvor"
15.00 Prva plusFilm: "Big Stoun Gep"
15.00 HBOFilm: "Hari Poter i red Feniksa"
15.25 Cinemax 2Film: "Pre mraza"
15.45 HBO 3Film: "Čuvar galaksije"
15.45 AMCFilm: "Teksaški rendžeri"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Transporter 3"
16.00 Pink 2Film: "Loše devojke"
16.10 1000Film: "San letnje noći"
16.10 CinestarFilm: "Slutnja"
16.10 Fox MoviesFilm: "Vikend u avgustu"
16.19 RTS 2Film: "Vojnik"
16.40 CinemaxFilm: "Tazeka"
16.40 HBO 2Film: "Rat sa dekom"
16.45 SinemanijaFilm: "San revolveraša"
17.10 Cinemax 2Film: "Koda"
17.15 HBOFilm: "Zaključani"
17.15 AMCFilm: "Englez koji se popeo na drvo a sišao sa planine"
17.40 HBO 3Film: "Ja sam broj četiri"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
18.00 Prva kickFilm: "Zakoni Bruklina"
18.00 Fox MoviesFilm: "Istina o mačkama i psima"
18.05 CinestarFilm: "Knjiga ljubavi"
18.20 CinemaxFilm: "Lara"
18.40 1000Film: "Manon od izvora"
18.50 Cinemax 2Film: "Poslednje drvo"
18.50 SinemanijaFilm: "Invazija na Ameriku"
18.50 AMCFilm: "Isterivači duhova 2"
19.00 HBO 2Film: "Završeci i počeci"
19.35 Pink kidsFilm: "Toto heroj"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Revolver"
20.00 Prva plusFilm: "Strah od života"
20.00 CinemaxFilm: "Hotel Kopelija"
20.30 Cinemax 2Film: "Dugo umiranje u jednom danu"
20.35 AMCFilm: "Ovo nije glupi tinejdžerski film"
20.50 HBO 2Film: "Pravo na prigovor"
21.00 Sci-FiFilm: "Kod sudbine"
21.00 1000Film: "Robinzon Kruso"
21.00 SinemanijaFilm: "Legionar Maks"
21.00 Fox MoviesFilm: "Vajat Erp"
21.00 B92Film: "Poslednja bitka"
21.10 CinestarFilm: "Božić kod Kuperovih"
21.25 HBOFilm: "Krid: Rađanje legende"
21.45 RTS 2Film: "Bela vrana"
21.50 CinemaxFilm: "Ponašajte se kao odrasli"
21.50 Pink kidsFilm: "Mali Nikolas"
22.00 Prva kickFilm: "Sudbine"
22.00 Prva plusFilm: "Metak"
22.05 Cinemax 2Film: "Na nišanu"
22.45 AMCFilm: "Strah iz dubine"
22.50 AXNFilm: "Pritajeno zlo - istrebljenje"
22.50 1000Film: "Anđeo sa dva lika"
22.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dobro došli u džunglu"
23.00 SinemanijaFilm: "Prekidač"
23.00 Sci-FiFilm: "Mitika: Gvozdena kruna"
23.00 Pink 2Film: "Savršena oluja"
23.10 HBO 3Film: "Nadzirači"
23.15 CinestarFilm: "Noćne hronike"
23.35 HBOFilm: "Dobro došli u džunglu"
23.55 CinemaxFilm: "Spremna ili ne"
00.00 DivaFilm: "Prava ubistva: Misterija Aurore Tigarden"
00.00 HBO 2Film: "Ubijaš me"
00.10 PrvaFilm: "Bojevi metak"
00.14 RTS 1Film: "Hitler iz našeg sokaka"
00.15 Cinemax 2Film: "Sibir i on"
00.45 Fox MoviesFilm: "22 metka"
01.05 SinemanijaFilm: "Šta učini, sine moj"
01.20 HBOFilm: "Jojo Rabbit"
01.35 CinemaxFilm: "Veliki Getsbi"
01.35 HBO 2Film: "Sedam života"
01.35 Cinemax 2Film: "Mi smo brodovi"
01.43 RTS 1Film: "Bela vrana"
02.30 Prva plusFilm: "Strah od života"
02.35 SinemanijaFilm: "Teška meta"
03.05 HBOFilm: "Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko"
03.10 HBO 3Film: "K'o šef"
03.25 Cinemax 2Film: "1. novembar"
03.40 HBO 2Film: "Majstor laži"
03.55 Cinemax 2Film: "Karel, ja i ti"
04.05 CinemaxFilm: "Lizina priča"
04.10 SinemanijaFilm: "Nedoumica"
04.30 HBOFilm: "Ubistveni niz: Sajber rat protiv američkih izbora"
04.35 HBO 3Film: "Pogrešna mama"
05.45 SinemanijaFilm: "Posed"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.