Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 09:08

TV program - utorak, 14. septembar 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Upasovan"
06.00 HBO 3Film: "Majstor laži"
06.00 Cinemax 2Film: "Brauningova verzija"
06.00 HBO 2Film: "Hari Poter i kamen mudrosti"
06.00 HBOFilm: "Monikina družina"
06.20 AMCFilm: "Avgust - Prvi Rimski car"
06.55 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
07.00 CinestarFilm: "Mocart i kit"
07.30 CinemaxFilm: "1982"
07.40 HBOFilm: "Mia i beli lav"
07.40 Cinemax 2Film: "Devojčica iz Parka špriceva"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestale"
08.15 HBO 3Film: "Lego film"
08.30 1000Film: "Spiker"
08.30 HBO 2Film: "Hari Poter i dvorana tajni"
09.15 SinemanijaFilm: "Pat i Mat 3"
09.15 AMCFilm: "Džordž i zmaj"
09.20 Cinemax 2Film: "Kerozin"
09.20 HBOFilm: "Do kraja"
09.20 CinemaxFilm: "Do gole kože"
09.45 CinestarFilm: "Roštilj"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
09.50 Fox MoviesFilm: "Doktor Ti i njegove žene"
10.00 HBO 3Film: "Oslo"
10.00 Prva plusFilm: "Kodeks ubice"
10.15 1000Film: "Velika jeza"
10.40 Cinemax 2Film: "Serija nesrećnih događaja Lemonija Sniketa"
10.40 AMCFilm: "Deca špijuni"
10.45 SinemanijaFilm: "Gumeni Tarzan"
11.05 CinemaxFilm: "Ono što ne znaš o meni"
11.30 HBOFilm. "Mladi i zaljubljeni"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tri dana za ubistvo"
11.40 CinestarFilm: "Mladi Mesija - Priča o Isusu"
11.50 Pink kidsFilm: "Voda nije za piće"
11.54 HRT 2Film: "Veronika Gerin"
12.00 AMCFilm: "Happy Easter"
12.15 Fox MoviesFilm: "Moja velika mrsna pravoslavna svadba"
12.20 1000Film: "Nevine laži"
12.20 Pink 2Film: "Povampireni Majls"
12.30 SinemanijaFilm: "Pepeljavko"
12.30 Cinemax 2Film: "Poslednji i prvi ljudi"
12.55 HBO 2Film: "Pogrešna instruktorka"
12.55 HBOFilm: "Božić u radno vreme"
13.10 CinemaxFilm: "Usedelica"
13.30 HBO 3Film: "Sva siročad Bruklina"
13.33 HRT 2Film: "Preživeti u divljini"
13.35 AMCFilm: "Musketar"
13.40 Cinemax 2Film: "Jama"
13.45 CinestarFilm: "Valerijan i carstvo hiljadu planeta"
13.45 RTS 1Film: "Laf u srcu"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Eks protiv Severa"
14.00 Pink 2Film: "Vatrene ulice"
14.10 Fox MoviesFilm: "Borba titana"
14.25 HBOFilm: "Lego film 2"
14.35 1000Film: "Najmračniji sat"
14.40 SinemanijaFilm: "Igračke iz budućnosti"
14.45 CinemaxFilm: "Zlatna ribica"
15.00 Prva plusFilm: "Uljez"
15.10 AMCFilm: "Šok za sistem"
15.25 Cinemax 2Film: "Bez publike"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
15.55 HBO 3Film: "K'o šef"
16.00 Pink 2Film: "12 rundi"
16.15 CinestarFilm: "Moja sedmica sa Merilin"
16.20 Fox MoviesFilm: "Praznična čarolija"
16.25 1000Film: "Padaće ćufte"
16.35 SinemanijaFilm: "Zamka"
16.35 AMCFilm: "Prva liga 2"
16.40 CinemaxFilm: "1982"
16.50 HBOFilm: "Ready Player One"
17.00 Cinemax 2Film: "Devojčica iz Parka špriceva"
17.20 RTS svetFilm: "Daleko nebo"
17.20 HBO 3Film: "Proksima"
17.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "13 dana"
18.00 Prva kickFilm: "Ostavljeni"
18.10 Fox MoviesFilm: "Sve što poželiš"
18.15 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
18.25 1000Film: "Devedeset minuta u raju"
18.30 CinemaxFilm: "Nobadi"
18.40 SinemanijaFilm: "Dnevnik besne crnkinje"
18.45 Cinemax 2Film: "Moja braća"
19.00 HBO 2Film: "Liga pravde"
19.10 CinestarFilm: "Slutnja"
19.35 Pink kidsFilm: "Bil"
20.00 CinemaxFilm: "Tu je i beba"
20.00 Prva plusFilm: "Zaštiti neprijatelja"
20.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Van dometa"
20.10 AMCFilm: "Međunarodna prevara"
20.30 Cinemax 2Film: "Okrug"
21.00 1000Film: "Korak do slave"
21.00 Fox MoviesFilm: "Terminator: Spasenje"
21.00 B92Film: "Replike"
21.00 SinemanijaFilm: "Istina"
21.05 CinestarFilm: "Comic Sans"
21.16 HRT 2Film: "Tamara Dru"
21.30 RTS 3Film: "Tomiris"
21.40 CinemaxFilm: "Sedmorica veličanstvenih"
21.45 HBOFilm: "Gospodar prstenova: Dve kule"
21.45 RTS 1Film: "Nevidljivi svedok"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kalibar 44"
21.50 Pink kidsFilm: "Voda nije za piće"
22.00 AMCFilm: "Desperado"
22.00 Prva kickFilm: "Snežne ajkule"
22.00 Prva plusFilm: "Ekvilibrijum"
22.00 HBO 2Film: "Sutra ne umire nikad"
22.05 Cinemax 2Film: "Crna Venera"
23.00 Pink 2Film: "Poslednji kineski car"
23.00 DivaFilm: "Ljubav u radnji"
23.05 CinestarFilm: "Zakon nasilja"
23.07 HRT 2Film: "Državni neprijatelj br. 1", 2. deo
23.15 SinemanijaFilm: "Ptice selice"
23.20 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Apokalipsa"
23.35 HBO 3Film: "Kingsman: Zlatni krug"
23.35 1000Film: "Oči anđela"
23.35 AMCFilm: "Spoun"
23.40 HBO 2Film: "Akvamen"
00.00 CinemaxFilm: "Anđeo"
00.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vremenski zločini"
00.35 AXNFilm: "Metropolis"
00.40 HBOFilm: "Novi mutanti"
00.50 Cinemax 2Film: "Minjan"
00.55 CinestarFilm: "Propovednik"
01.05 AMCFilm: "Strah iz dubine: Nasleđe"
01.07 RTS 1Film: "Laf u srcu"
01.10 Fox MoviesFilm: "Osmi putnik: Kovenant"
01.15 HRT 2Film: "Preživeti u divljini"
01.33 Pink 2Film: "Nikad ne odustaj 2"
01.40 CinestarFilm: "Rvač"
01.45 1000Film: "Princ plime"
01.45 SinemanijaFilm: "Viša sila"
01.50 CinemaxFilm: "Više od dušeka"
02.00 Nova SFilm: "Džek"
02.05 CinemaxFilm: "Kolekcionar"
02.15 HBOFilm: "Posvećena"
02.30 Prva plusFilm: "Zaštiti neprijatelja"
02.30 AMCFilm: "Od surmaka do svitanja"
02.50 Cinemax 2Film: "Jama"
03.08 Pink 2Film: "Utvara automobiliste"
03.15 SinemanijaFilm: "Pakao"
03.30 CinestarFilm: "Gvozdeni grad"
03.40 HBO 3Film: "Sva siročad Bruklina"
03.55 HBO 2Film: "Liga pravde"
04.00 HBOFilm: "Dobra godina"
04.00 CinemaxFilm: "Ono što ne znaš o meni"
04.15 AMCFilm: "Nepomična Liberti"
04.32 Pink 2Film: "12 rundi"
04.35 Cinemax 2Film: "Pili"
04.45 SinemanijaFilm: "Porodične slike"
05.00 1000Film: "Velika jeza"
05.25 RTS 3Film: "Tomiris"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.