Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 18:09

TV program - četvrtak, 14. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "Čuvar galaksije"
06.00 CinemaxFilm: "Sin"
06.00 HBOFilm: "Lego film 2"
06.00 HBO 2Film: "Beše jednom"
06.00 Cinemax 2Film: "Meteorolog"
06.10 AMCFilm: "Bobi i lovci na duhove"
06.25 Fox MoviesFilm: "Dok Holivud"
06.35 1000Film: "Rejčel se udaje"
07.00 CinestarFilm: "Iz sveg glasa"
07.00 SuperstarFilm: "Nevolje sa Poli"
07.25 AMCFilm: "Tatino obdanište"
07.35 HBO 2Film: "Čudesna žena"
07.40 CinemaxFilm: "Božanstveni dani"
07.45 HBOFilm: "Gravitacija"
07.50 Cinemax 2Film: "Na pola puta"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Za dobro drugih"
08.20 HBO 3Film: "Dobra godina"
08.25 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel"
08.25 1000Film: "Raj"
08.35 Fox MoviesFilm: "Indijana Džouns i kraljevstvo kristalne lobanje"
08.55 AMCFilm: "Sveci i ratnici"
08.55 CinestarFilm: "Oluja na tanjirima"
09.15 HBOFilm: "Pogrešna instruktorka"
09.15 CinemaxFilm: "Berti"
09.35 CinemaxFilm: "Luka ljubavi"
09.35 Cinemax 2Film: "Lara"
09.50 HBO 2Film: "Špijuni u akciji"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Eks protiv Severa"
10.00 Prva plusFilm: "Izvlačenje"
10.15 1000Film: "Klijent"
10.20 AMCFilm: "The Return of the Tall Blond Man with One Black Shoe"
10.20 HBO 3Film: "Hari Poter i zatvorenih iz Askabana"
10.30 SinemanijaFilm: "Smotanko i Trapavko: Neverovatna misija"
10.35 SuperstarFilm: "Tesna koža 3"
10.40 HBOFilm: "Tenet"
10.50 CinestarFilm: "Plakar"
11.00 Fox MoviesFilm: "Prljavi ples 2: Noći u Havani"
11.15 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
11.25 CinemaxFilm: "Menjam sve"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kuća magičnog sata"
11.50 Pink kidsFilm: "Žena u kući"
11.55 Pink 2Film: "Visoki ljudi"
12.00 Sci-FiFilm: "Peta kategorija"
12.00 SuperstarFilm: "Ima nešto u vezi sa Meri"
12.30 1000Film: "Tajni život Voltera Mitija"
12.30 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
12.35 CinestarFilm: "Drugačija"
12.50 Fox MoviesFilm: "Povratak mumije"
13.00 HBO 2Film: "Balon"
13.00 CinemaxFilm: "Idem kuda ideš ti"
13.05 Cinemax 2Film: "Smeh"
13.10 HBOFilm: "Tomb Rajder"
13.37 HRT 2Film: "Jun u januaru"
13.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Trka života"
13.57 RTS 1Film: "Jagoda u supermarketu"
14.10 HBO 3Film: "Koko"
14.10 Sci-FiFilm: "Putnici"
14.15 SuperstarFilm: "Tesna koža 4"
14.30 SinemanijaFilm: "Zaboravi Nika"
14.35 CinemaxFilm: "Jahači oluje"
14.55 1000Film: "Skakač"
14.55 AMCFilm: "Slučajni predsednik"
15.00 Prva plusFilm: "Istook"
15.05 HBOFilm: "Veliki povratak"
15.05 CinestarFilm: "Zver"
15.05 HBO 2Film: "Najgora noć u životu"
15.10 Cinemax 2Film: "Stend-ap za Sani"
15.30 Fox MoviesFilm: "Pomozi mi da ti pomognem"
15.50 Pink 2Film: "Predodređenje"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna jezera Đavolja Jazbina"
15.50 SuperstarFilm: "Mi smo Milerovi"
16.20 Sci-FiFilm: "Zemljotres u San Andreasu"
16.25 CinemaxFilm: "Božanstveni dani"
16.40 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
16.45 SinemanijaFilm: "Policajac"
16.45 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Povratak"
16.50 CinestarFilm: "Knjiga ljubavi"
16.50 Cinemax 2Film: "Na pola puta"
16.55 HBOFilm: "Kostim za nikolasa"
16.55 1000Film: "Spiker"
17.07 RTS 2Film: "Za kralja i otadžbinu"
17.20 Fox MoviesFilm: "Dvestogodišnji čovek"
17.55 SuperstarFilm: "Terminator: Spasenje"
17.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
18.00 Prva kickFilm: "Mit"
18.00 CinemaxFilm: "Dankinja"
18.05 AMCFilm: "Godzila"
18.20 HBOFilm: "Onaj pravi"
18.30 Sci-FiFilm: "Neverovatni Hulk"
18.35 Cinemax 2Film: "Bekstvo iz Alkatraza"
18.50 CinestarFilm: "Trilogija Drugačija: Pobunjena"
18.55 1000Film: "Mendela: Dug put do slobode"
19.00 SinemanijaFilm: "Dan odmetnika"
19.00 HBO 2Film: "Akvamen"
19.35 Pink kidsFilm: "Mladoženjine sestre"
20.00 HBOFilm: "A onda si se ti pojavio"
20.00 Prva plusFilm: "Noći u Rodanteu"
20.00 CinemaxFilm: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U školi je najgore"
20.10 AMCFilm: "Mreža"
20.30 Cinemax 2Film: "Kineska četvrt"
21.00 B92Film: "Grabljivica"
21.00 HRT 2Film: "Nije sve u lovi"
21.00 Fox MoviesFilm: "Čovek iznutra"
21.00 SinemanijaFilm: "Ničije dete"
21.00 CinestarFilm: "Dva Kinga"
21.25 HBO 2Film: "Kloverfild"
21.40 RTS 3Film: "Restauracija"
21.41 Pink 2Film: "Rt straha"
21.50 Pink kidsFilm: "Žena u kući"
21.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubij iz nežno"
22.00 Prva kickFilm: "Pregovaranje"
22.00 AMCFilm: "Zabranjen prolaz"
22.00 Prva plusFilm: "Uljez"
22.00 1000Film: "Osveta iz mrtvih"
22.05 SuperstarFilm: "Žestoki momci"
22.20 RTS 2Film: "Talentovani gospodin Ripli"
22.30 CinemaxFilm: "Prozor na more"
22.45 CinestarFilm: "Kuc kuc"
22.45 Cinemax 2Film: "Srce sveta"
23.00 HBOFilm: "Ptice grabljivice..."
23.00 Sci-FiFilm: "Tornado"
23.00 HBO 3Film: "Baumbaherov sindrom"
23.00 PrvaFilm: "Revolver"
23.05 SinemanijaFilm: "Kazanova"
23.30 AMCFilm: "Talentovani gospodin Ripli"
23.35 Fox MoviesFilm: "Šaft"
23.40 SuperstarFilm: "Prevodilac"
23.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Oteta"
23.55 1000Film: "Ananas ekspres"
00.15 CinemaxFilm: "Porodični vikend"
00.17 HRT 2Film: "Jun u januaru"
00.25 HBO 3Film: "Zaokret"
00.45 Cinemax 2Film: "Abu Lejla"
00.50 HBOFilm: "Drugde"
01.15 HBO 2Film: "Zamka za Pepeljugu"
01.25 SinemanijaFilm: "Sećanje na moje tužne kurve"
01.40 Pink 2Film: "Nestali u akciji 3"
01.40 Fox MoviesFilm: "22 metka"
01.40 AMCFilm: "Pokeraši"
02.00 CinemaxFilm: "Buntovnik"
02.15 1000Film: "Silazak"
02.20 CinemaxFilm: "Loši putevi"
02.25 HBOFilm: "Gola istina"
02.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo predsednika srednje škole"
02.30 Prva plusFilm: "Noći u Rodanteu"
02.55 HBO 2Film: "Farenhajt 451"
03.00 Cinemax 2Film: "Na nišanu"
03.10 PrvaFilm: "Revolver"
03.15 B92Film: "Grabljivica"
03.19 Pink 2Film: "Oteti u kolima"
03.21 RTS 2Film: "Talentovani gospodin Ripli"
03.30 SinemanijaFilm: "Ljubav i bes"
03.35 AMCFilm: "Na granici"
04.00 HBO 3Film: "Dobra godina"
04.00 HBOFilm: "Argo"
04.05 CinemaxFilm: "Zlatna ribica"
04.30 1000Film: "Tajni život Voltera Mitija"
04.35 HBO 2Film: "Crnačka umetnost: U odsustvu svetlosti"
04.42 Pink 2Film: "Rt straha"
05.05 SinemanijaFilm: "Vesti sa Marsa"
05.05 Cinemax 2Film: "Urbane legende 3: Suđenje Džoun Kolins"
05.35 RTS 3Film: "Restauracija"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.