Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 22. septembar 2020. 13:30

TV program - utorak, 15. septembar 2020.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Pepeljuga"
06.00 Fox MoviesFilm: "27 haljina za venčanje"
06.00 CinemaxFilm: "Ljubavna priča"
06.00 Cinemax 2Film: "Oktav"
06.00 HBOFilm: "Opasne devojke"
06.05 1000Film: "Ovo je Holivud"
06.10 AMCFilm: "Pohlepni"
06.30 HBO 3Film: "Zaleđeno kraljevstvo 2"
07.35 HBOFilm: "Armagedon"
07.40 Cinemax 2Film: "Ne izlazi"
07.40 HBO 2Film: "Planeta Petrila"
07.45 Fox MoviesFilm: "Američka pita 2"
07.45 CinemaxFilm: "Moja braća"
07.50 1000Film: "Upoznajte Spartance"
08.00 Pink 2Film: "Zaljubljivanje u Grejs"
08.00 AMCFilm: "Indokina"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Direktni kontakt"
08.10 HBO 3Film: "Džuli i Džulija"
09.00 CinestarFilm: "Momci su se vratili"
09.05 HBO 2Film: "Zlatokosa i razbojnik"
09.35 CinemaxFilm: "Idi"
09.35 1000Film: "Kao pas i mačka"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otrovna tajna 1"
09.45 Fox MoviesFilm: "Nikad poljubljena"
10.00 Pink 2Film: "Mekmasterovi"
10.00 SinemanijaFilm: "Čudovištance Moli"
10.00 Prva plusFilm: "Panduri u akciji"
10.10 HBO 3Film: "Šta muškarci žele"
10.15 Cinemax 2Film: "Zemlja pepela"
10.30 HBOFilm: "Džumandži: Sledeći nivo"
10.35 AMCFilm: "Gradski momak"
10.40 HBO 2Film: "Ukrštene reči i misterije 2"
11.10 CinestarFilm: "Ubiti kralja"
11.15 CinemaxFilm: "Tišina"
11.20 1000Film: "Vanzemaljci na tavanu"
11.30 HRT 2Film: "Children of Huang Shi"
11.35 CinemaxFilm: "Brushalter"
11.35 Cinemax 2Film: "Sumnja"
11.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poljubac zmaja"
11.40 SinemanijaFilm: "Bamzi i Gromopuc"
11.45 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđeli"
11.50 Pink kidsFilm: "Preko brda"
12.00 Pink 2Film: "Đangova osveta"
12.10 AMCFilm: "Dve ćerke za kralja"
12.30 HBOFilm: "Zootropolis - Grad životinja"
13.05 CinestarFilm: "Život je lep"
13.05 CinemaxFilm: "Sati"
13.10 1000Film: "Memfis Bel"
13.10 SinemanijaFilm: "Šta smo bogu zgrešili 2"
13.20 HBO 2Film: "Artemis Faul"
13.20 Cinemax 2Film: "Ket i bend"
13.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati"
13.30 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Tamna strana Meseca"
13.35 RTS 1Film: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
13.40 HRT 2Film: "Kafa idruge ljubavi"
14.00 AMCFilm: "Slučajni špijun"
14.20 HBOFilm: "Druga strana svega"
14.35 HBO 3Film: "Godzila 2: Kralj čudovišta"
14.55 HBO 2Film: "Rocketman"
15.00 Prva plusFilm: "Uzmi ono što je tvoje"
15.00 CinemaxFilm: "Skladište u oblacima"
15.00 Cinemax 2Film: "Idem kuda ideš ti"
15.15 SinemanijaFilm: "Kapetan Morten i kraljica paukova"
15.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Porodične veze"
15.15 CinestarFilm: "St Vinsent"
15.20 1000Film: "Život ili nešto slično"
15.25 AMCFilm: "Čokolada"
16.00 Prva kickFilm: "Potomci"
16.05 HBOFilm: "Pogrešna instruktorka"
16.30 CinemaxFilm: "Moja braća"
16.30 Fox MoviesFilm: "Suprotnosti se privlače"
16.35 Cinemax 2Film: "Ne izlazi"
16.45 HBO 3Film: "Akvamen"
16.55 HBO 2Film: "Lepotica i zver"
17.00 SinemanijaFilm: "Mitska mračna vremena 3"
17.00 Pink 2Film: "Tajna mog uspeha"
17.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Holivudski policajci"
17.10 CinestarFilm: "Nedodirljivi"
17.25 AMCFilm: "Spartak"
17.25 1000Film: "Upoznajte Spartance"
18.00 HBOFilm: "Ludo bogati Azijati"
18.15 CinemaxFilm: "Smeh ili smrt"
18.15 Fox MoviesFilm: "Pomozi mi da ti pomognem"
18.25 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija 2"
18.50 AMCFilm: "Spartakus"
19.00 HBO 2Film: "Loše obrazovanje"
19.00 SinemanijaFilm: "Mitska mračna vremena 4"
19.10 1000Film: "Japanski pas"
19.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati: Istanbul"
19.35 Pink kidsFilm: "Druga šansa"
20.00 Pink 2Film: "Prvi udar Džekija Čena"
20.00 Prva plusFilm: "Marinac"
20.00 CinemaxFilm: "Možete li mi ikada oprostiti?"
20.15 AMCFilm: "Napad na policijsku stanicu broj 13"
20.30 Cinemax 2Film: "Vox Lux"
20.50 HBO 2Film: "Pogrešna mama"
21.00 FoxFilm: "Ljudi u crnom 2"
21.00 SinemanijaFilm: "Kradljivci"
21.00 1000Film: "Meri i Marta"
21.00 Fox MoviesFilm: "Šrek 2"
21.00 B92Film: "Šakal"
21.02 HRT 2Film: "Kako postati popularna"
21.10 CinestarFilm: "Od sumraka do svitanja"
21.50 Pink kidsFilm: "Preko brda"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dobrodošli u džunglu"
22.00 AMCFilm: "Zemlja živih mrtvaca"
22.00 Prva kickFilm: "Paklena staza Indijanapolisa"
22.00 Prva plusFilm: "Crveni zmaj"
22.00 HBOFilm: "Korporativne životinje"
22.00 Pink 2Film: "Zauvek zmajevi"
22.25 1000Film: "Zelena zona"
22.25 Cinemax 2Film: "Zločin oca Amara"
22.35 RTS 3Ciklus filmova Anjes Varde
22.40 CinemaxFilm: "Ime smrti"
22.45 Fox MoviesFilm: "Trka smrti 2"
22.47 HRT 2Film: "Vasabi"
23.00 DivaFilm: "Opet je Dan zaljubljenih"
23.05 HBO 3Film: "Identitet"
23.25 HBO 2Film: "Doza sreće"
23.25 HBOFilm: "Gangsterska petorka"
23.30 SinemanijaFilm: "Putovanje"
23.30 AMCFilm: "Amitvilski užas"
23.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo predsednika srednje škole"
00.00 PrvaFilm: "Kutija želja"
00.00 CinestarFilm: "Jake žene"
00.00 Pink 2Film: "Prestanak neverice"
00.13 RTS 1Film: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
00.20 CinemaxFilm: "Bratstvo"
00.20 Cinemax 2Film: "Londonska polja"
00.35 HBO 3Film: "Muški žigolo"
00.40 AXNFilm: "Otmica metroa 123"
00.45 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo"
01.00 AMCFilm: "Moje ime je Modesti"
01.10 HBO 2Film: "Spremna ili ne"
01.10 HBOFilm: "Otkriće"
01.20 1000Film: "Vrana"
01.25 HRT 2Film: "Kafa idruge ljubavi"
01.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Karlos Šakal"
01.35 SinemanijaFilm: "U njenoj koži"
01.50 PrvaFilm: "TT sindrom"
02.00 Pink 2Film: "Zauvek zmajevi"
02.00 B92Film: "Šakal"
02.05 Cinemax 2Film: "Mi smo brodovi"
02.15 Prva plusFilm: "Marinac"
02.15 AMCFilm: "Zabranjen prolaz"
02.15 CinemaxFilm: "Broj 37"
02.20 CinestarFilm: "Stabljike trave"
02.41 RTS 2Film: "Opklada"
02.45 HBO 2Film: "Noćni let"
03.05 HBOFilm: "Uljez"
03.20 SinemanijaFilm: "Pod ključem"
03.20 1000Film: "Sestrinstvo putujućih pantalona"
03.50 Cinemax 2Film: "Priča o lasicama"
03.55 AMCFilm: "Nesanica"
04.00 Pink 2Film: "Zaljubljivanje u Grejs"
04.10 HBO 3Film: "Kako se rešiti šefa 2"
04.10 CinemaxFilm: "Izabrani"
04.35 HBO 2Film: "Pogrešna mama"
04.45 HBOFilm: "Sveta trka"
04.55 SinemanijaFilm: "Božanski poredak"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.