Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 09:10

TV program - sreda, 15. septembar 2021.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Hari Poter i zatvorenik iz Askabana"
06.00 CinemaxFilm: "Dok traje rat"
06.00 HBOFilm: "Neviđeni 2"
06.00 HBO 3Film: "K'o šef"
06.00 Cinemax 2Film: "Bez publike"
06.45 AMCFilm: "Za dobra stara vremena"
06.45 Fox MoviesFilm: "Džeri Megvajer"
06.45 1000Film: "Maks"
07.00 CinestarFilm: Moja sedica sa Merilin"
07.35 Cinemax 2Film: "Venčanje na Severnoj teritoriji"
07.50 CinemaxFilm: "Nepogodnost"
07.55 HBO 3Film: "Lego Betmen film"
07.55 HBOFilm: "Ready Player One"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
08.20 AMCFilm: "Kaktus Džek"
08.20 HBO 2Film: "Hari poter i vatreni pehar"
08.30 1000Film: "Purpurna kiša"
09.15 Cinemax 2Film: "Moja braća"
09.25 Fox MoviesFilm: "Sloboda za Vilija"
09.30 SinemanijaFilm: "Gumeni Tarzan"
09.30 CinemaxFilm: "Nobadi"
09.40 HBO 3Film: "Proksima"
09.45 AMCFilm: "Most na reci Kvaj"
09.55 CinestarFilm: "Škola do bola"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Domino Efekat"
10.00 Prva plusFilm: "Zaštiti neprijatelja"
10.15 HBOFilm: "Gospodar prstenova: Dve kule"
10.40 1000Film: "Devedeset minuta u raju"
11.00 CinemaxFilm: "Tu je i beba"
11.00 Cinemax 2Film: "Okrug"
11.20 SinemanijaFilm: "Misija Katmandu"
11.40 Fox MoviesFilm: "Gle ko to govori"
11.50 Pink kidsFilm: "Slađa strana života"
11.50 HRT 2Film: "Tamara Dru"
12.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "13 dana"
12.05 CinestarFilm: "Adaptacija"
12.20 Pink 2Film: "Paklena potera"
12.20 AMCFilm: "Robinzon Kruso"
12.30 Cinemax 2Film: "Pili"
12.40 CinemaxFilm: "Sedmorica veličanstvenih"
13.00 1000Film: "Da zaigramo"
13.10 HBOFilm: "Lucy in the Sky"
13.10 SinemanijaFilm: "Igračke iz budućnosti"
13.25 RTS 3Film: "Tomiris"
13.30 Fox MoviesFilm: "47 ronina"
13.35 HRT 2Film: "Ljubav uz vino"
13.45 AMCFilm: "Nema povlačenja, nema predaje"
13.46 RTS 1Film: "Daleko nebo"
13.55 Cinemax 2Film: "Bedak"
14.12 Pink 2Film: "Bez oklevanja"
14.15 CinestarFilm: "Signal"
14.20 HBO 2Film: "Devojka mog brata"
14.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dadilja iz noćnih mora"
14.40 HBO 3Film: "Šrek"
14.55 CinemaxFilm: "Pesma bez imena"
15.00 Prva plusFilm: "Ekvilibrijum"
15.00 SinemanijaFilm: "Ja sam Vilijam"
15.10 1000Film: "Milioni"
15.15 HBOFilm: "Čudesna žena"
15.20 AMCFilm: "Velika spletka"
15.40 Cinemax 2Film: "Porodica Adams"
15.55 Fox MoviesFilm: "Bićemo mladi i lepi"
15.55 HBO 2Film: "Roki 5"
16.00 Pink 2Film: "Zvezda vodilja 2"
16.10 HBO 3Film: "Šrek 2"
16.10 CinestarFilm: "Comic Sans"
16.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Opracija Dival"
16.35 CinemaxFilm: "Nepogodnost"
16.55 SinemanijaFilm: "Dnevnik besne crnkinje"
17.00 AMCFilm: "xXx"
17.10 Cinemax 2Film: "Venčanje na Severnoj teritoriji"
17.15 1000Film: "Anonimus"
17.35 HBOFilm: "Dan nezavisnosti"
17.40 HBO 3Film: "Bil i Ted 3"
17.50 Fox MoviesFilm: "Smeđi šećer"
18.00 Prva kickFilm: "Snežne ajkule"
18.10 CinemaxFilm: "Beli, beli dan"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
18.50 AMCFilm: "Ludosti Dika i Džejn"
18.55 Cinemax 2Film: "Venčanje na Severnoj teritoriji"
19.10 SinemanijaFilm: "Unuk"
19.15 CinestarFilm: "Prvi put"
19.35 Pink kidsFilm: "Obmana"
20.00 HBOFilm: "Dan nezavisnosti: Nova pretnja"
20.00 1000Film: "Filadelfija"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Elita ubica"
20.00 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
20.00 CinemaxFilm: "Surogat"
20.15 AMCFilm: "Zatvorski krug"
20.30 Cinemax 2Film: "Konferencija"
21.00 Fox MoviesFilm: "Hakeri"
21.00 SinemanijaFilm: "Ubica u meni"
21.00 Sci-FiFilm: "Ostrvo čudovišta"
21.00 DivaFilm: "Pod jesenjom mesečinom"
21.00 B92Film: "Snajper: Specijalne operacije"
21.05 CinestarFilm: "Neprijatelj pred kućnim pragom"
21.20 HBO 2Film: "Predstraža"
21.40 CinemaxFilm: "Terminator: Mračna sudbina"
21.50 Pink kidsFilm: "Slađa strana života"
22.00 AMCFilm: "Crvena reka"
22.00 Prva kickFilm: "Prva opasnost"
22.00 Prva plusFilm: "Carstvo životinja"
22.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Snajper: Specijalne operacije"
22.40 1000Film: "Duhovi Misisipija"
22.45 Cinemax 2Film: "Hotel Kopelija"
23.00 HBOFilm: "Čovek iznutra"
23.00 Pink 2Film: "Snajperista"
23.00 CinestarFilm: "Sačuvaj ljubav"
23.00 AXNFilm: "Kauboj Bebop: Film"
23.00 DivaFilm: "Zaboravi Saru Maršal"
23.00 Sci-FiFilm: "Nivo 16"
23.10 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Istrebljenje"
23.15 SinemanijaFilm: "Istina"
23.25 AMCFilm: "Osuđeni na smrt 2"
23.25 HBO 2Film: "Plaža"
23.35 HRT 2Film: "Crni labud"
23.50 CinemaxFilm: "Ričard Džuel"
00.10 PrvaFilm: "La la lend"
00.35 Cinemax 2Film: "Divljak"
00.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Psiho iz Mumbaija"
00.50 AMCFilm: "Prestupnik"
01.05 Pink 2Film: "Noć strave"
01.05 Fox MoviesFilm: "tuđini protiv Predatora: Rekvijem"
01.10 SinemanijaFilm: "Nastavi da gledaš"
01.20 1000Film: "Ananas ekspres"
01.20 RTS 1Film: "Daleko nebo"
01.20 HRT 2Film: "Ljubav uz vino"
01.25 HBO 2Film: "Svet nije dovoljan"
01.30 HBO 3Film: "Uspon Mračnog viteza"
01.45 CinestarFilm: "Lice anđela"
02.00 Nova SFilm: "Zavera senki"
02.05 CinemaxFilm: "Rastanak"
02.15 Cinemax 2Film: "Vrtlog"
02.25 HBOFilm: "Nezaustavljiv"
02.25 AMCFilm: "Soba panike"
02.30 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
02.40 SinemanijaFilm: "Viša sila"
02.44 Pink 2Film: "Upali radio"
03.30 B92Film: "Snajper: Specijalne operacije"
03.30 CinestarFilm: "Sve navijačice umiru"
03.30 HBO 2Film: "Ferel izlazi na teren"
03.40 1000Film: "Devedeset minuta u raju"
03.45 CinemaxFilm: "Iznutra"
03.45 Cinemax 2Film: "Blistavi um"
04.05 HBOFilm: "300"
04.05 CinemaxFilm: "Meteorolog"
04.10 AMCFilm: "Spoun"
04.10 SinemanijaFilm: "Zauvek Britni"
04.20 HBO 2Film: "Nerazdvojni"
04.22 Pink 2Film: "Snajperista"
04.55 HBO 3Film: "Auto škola za Saudijke"
05.35 SinemanijaFilm: "Porodične slike"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.