Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 17:01

TV program - petak, 15. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "Liga pravde"
06.00 Fox MoviesFilm: "Njujork, volim te"
06.00 Cinemax 2Film: "Stend ap za Sani"
06.00 HBOFilm: "Tomb Rajder"
06.00 CinemaxFilm: "Jahači oluje"
06.20 1000Film: "Purpurna kiša"
06.20 SuperstarFilm: "Mi smo Milerovi"
06.25 AMCFilm: "Nosač kovčega"
06.45 HBO 2Film: "Nebesko kraljevstvo"
07.00 CinestarFilm: "Knjiga ljubavi"
07.40 Cinemax 2Film: "Saveznici"
07.45 CinemaxFilm: "Kipa"
08.00 AMCFilm: "The Secret Garden"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna jezera Đavolja jazbina"
08.00 HBO 3Film: "Ples malog pingvina 2"
08.15 1000Film: "Maks"
08.15 SinemanijaFilm: "Smotanko i Trapavko: Neverovatna misija"
08.15 Fox MoviesFilm: "Mumija"
08.15 CinemaxFilm: "Zbogom, sine"
08.20 HBOFilm: "Veliki povratak"
09.00 CinestarFilm: "Božić u Bostonu"
09.05 HBO 2Film: "Akvamen"
09.30 AMCFilm: "Smešna lova"
09.40 Cinemax 2Film: "Bekstvo iz Alkatraza"
10.00 Prva plusFilm: "Noći u Rodanteu"
10.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Turnir smrti"
10.10 HBO 3Film: "Hari Poter i vatreni pehar"
10.10 HBOFilm: "Kostim za Nikolasa"
10.15 1000Film: "Brazil"
10.15 SinemanijaFilm: "Čarobna pahuljica"
10.30 SuperstarFilm: "Tesna koža 4"
10.45 CinestarFilm: "Ideš? Idem!"
10.50 Fox MoviesFilm: "Razmišljaj kao muškarac"
11.00 AMCFilm: "Last Stand at Saber River"
11.20 CinemaxFilm: "Dankinja"
11.30 Cinemax 2Film: "Kineska četvrt"
11.30 HBOFilm: "Onaj pravi"
11.50 Pink kidsFilm: "Moja ljubav nije na prodaju"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
12.00 SuperstarFilm: "Telohranitelj"
12.05 SinemanijaFilm: "Zaboravi Nika"
12.15 Pink 2Film: "Ovo nije glupi tinejdžerski film"
12.30 AMCFilm: "Izgubljena budućnost"
12.45 CinestarFilm: "Trilogija Drugačija: Pobunjena"
12.55 1000Film: "Skakač"
13.05 HBOFilm: "A onda si se ti pojavio"
13.15 Fox MoviesFilm: "Mumija: grobnica zmajskog cara"
13.20 CinemaxFilm: "Le Man '66. Slavna 24 sata"
13.20 Sci-FiFilm: "Sereniti"
13.25 RTS 3Film: "Restauracija"
13.25 HRT 2Film: "Mala ubistva Agate Kristi"
13.40 Cinemax 2Film: "Početak"
13.47 RTS 1Film: "Volim te najviše na svetu"
14.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U školi je najgore"
14.00 AMCFilm: "Nokaut"
14.15 SuperstarFilm: "Lutalica"
14.20 SinemanijaFilm: "Franc"
14.25 HBO 3Film: "Zlatokosa i razbojnik"
14.40 HBO 2Film: "Dan nezavisnosti"
14.40 HBOFilm: "Drugde"
14.50 1000Film: "Buđenja"
14.55 CinestarFilm: "Ubistvo u gradiću"
15.00 Prva plusFilm: "Uljez"
15.09 Pink 2Film: "Kingsman: Tajna služba"
15.30 AMCFilm: "Usamljena srca"
15.35 Fox MoviesFilm: "Zbrka na poslu"
15.50 CinemaxFilm: "Okrug"
15.55 SuperstarFilm: "Afera Tomasa Krauna (1999)"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
16.00 Sci-FiFilm: "Megazemljotres u San Andreasu"
16.05 Cinemax 2Film: "Saveznici"
16.20 HBOFilm: "Dublerka"
16.40 SinemanijaFilm: "Dan odmetnika"
16.45 CinestarFilm: "Tako to ide"
16.55 HBO 3Film: "Svet nije dovoljan"
17.00 AMCFilm: "Ona je ta"
17.25 1000Film: "Marvinova soba"
17.25 CinemaxFilm: "Gladijator"
17.30 Fox MoviesFilm: "Ona"
17.50 SuperstarFilm: "Terminator: Geneza"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Cena istine"
18.00 Prva kickFilm: "Pretovaranje"
18.10 Sci-FiFilm: "Mumija"
18.10 Cinemax 2Film: "Veliki Getsbi"
18.30 HBOFilm: "Stravični stanodavac"
18.30 AMCFilm: "Uhvati ritam"
18.35 CinestarFilm: "Trilogija Drugačija: Odani"
18.40 SinemanijaFilm: "Smrt jaše na konju"
19.00 HBO 2Film: "Monikina družina"
19.25 1000Film: "Čelične magnolije"
19.35 Pink kidsFilm: "Ljubav i razdvajanje"
20.00 CinemaxFilm: "Spremna ili ne"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Momentum"
20.00 Prva plusFilm: "Englez koji se popeo na brdo, a sišao s planine"
20.05 AMCFilm: "Šesti Dan"
20.10 HRT 1Film: "Pogled s neba"
20.30 Cinemax 2Film: "Humorista"
20.40 HBO 2Film: "Pre ponoći"
20.45 CinestarFilm: "Bez zakona"
21.00 DivaFilm: "Misterije Rubi Hering: Njen poslednji dah"
21.00 B92Film: "Park iz doba jure 2: Izgubljeni svet"
21.00 Sci-FiFilm: "Vukodlak"
21.00 SinemanijaFilm: "Dobro došli kod Rajlijevih"
21.00 Fox LifeFilm: "Jadnici"
21.00 FoxFilm: "Dva pištolja"
21.00 Fox MoviesFilm: "Anđeli i demoni"
21.40 CinemaxFilm: "Posrtanje"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gresi očeva"
21.50 RTS 2Film: "Opasan poziv"
21.50 Pink kidsFilm: "Moja ljubav nije na prodaju"
21.55 SuperstarFilm: "Borba za kartel"
22.00 1000Film: "Fantomi"
22.00 Prva plusFilm: "Kradljivica knjiga"
22.00 AMCFilm: "Ulični psi"
22.00 HBOFilm: "Zora živih mrtvaca"
22.00 Prva kickFilm: "Slučajni špijun"
22.15 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
22.35 RTS 3Film: "Talentovani gospodin Ripli"
22.55 CinestarFilm: "Moj život bez mene"
23.00 DivaFilm: "Ljubav i luksuzno logorovanje"
23.00 HBO 3Film: "Ta luda ljubav"
23.20 Sci-FiFilm: "Magla"
23.20 SinemanijaFilm: "Ničije dete"
23.30 AMCFilm: "Kocka 2"
23.35 CinemaxFilm: "Presuda"
23.40 HRT 1Film: "Trinaesti ratnik"
23.40 HBOFilm: "Uspon Mračnog viteza"
23.45 SuperstarFilm: "Profesor i ludak"
23.50 Fox MoviesFilm: "Kum 3"
23.53 Pink 2Film: "Uterivač dugova"
23.55 HBO 2Film: "Greh"
00.05 1000Film: "Ćelija"
00.10 Cinemax 2Film: "Divljak"
00.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Trougao obmane"
00.48 HRT 2Film: "Mala ubistva Agate Kristi"
00.55 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Pogrešan čovek"
01.00 AMCFilm: "Napad troglave ajkule"
01.05 RTS 1Film: "Volim te najviše na svetu"
01.22 Pink 2Film: "Večiti osvetnik"
01.25 SinemanijaFilm: "Vatreni obruč"
01.35 HBO 2Film: "300"
01.40 CinemaxFilm: "S. G. Kao Genzbur"
01.50 Cinemax 2Film: "Mi smo brodovi"
02.00 Sci-FiFilm: "Peta kategorija"
02.11 RTS 2Film: "Opasan poziv"
02.15 1000Film: "Pustoš"
02.20 HBOFilm: "Čovek iznutra"
02.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan zakona"
02.30 Prva plusFilm: "Englez koji se popeo na brdo, a sišao s planine"
02.30 AMCFilm: "Bilo jednom u Meksiku"
02.45 Pink 2Film: "Psi vojnici"
03.00 B92Film: "Park iz doba jure 2: Izgubljeni svet"
03.10 CinestarFilm: "Fatalna nesreća"
03.10 Fox MoviesFilm: "Gataka"
03.20 PrvaFilm: "U dobru i u zlu"
03.25 SinemanijaFilm: "Sećanje na moje tužne kurve"
03.25 CinemaxFilm: "Dobri Vil Hanting"
03.35 HBO 2Film: "Nebesko kraljevstvo"
03.40 Cinemax 2Film: "Živeti"
03.50 HBO 3Film: "Svet nije dovoljan"
04.00 1000Film: "Purpurna kiša"
04.05 AMCFilm: "Lov do smrti"
04.25 HBOFilm: "Stravični stanodavac"
04.28 Pink 2Film: "Uterivač dugova"
05.30 Cinemax 2Film: "Poslednji poziv"
05.35 CinemaxFilm: "Razglednice sa kraja sveta"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.