Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 23. septembar 2020. 02:28

TV program - sreda, 16. septembar 2020.

Filmovi

06.00 Fox MoviesFilm: "Ramona i Bizus"
06.00 Cinemax 2Film: "Idem kuda ideš ti"
06.00 HBO 2Film: "Umetnost vožnje po kiši"
06.00 HBOFilm: "Lilo i Stič 2"
06.00 HBO 3Film: "Dora i izgubljeni zlatni grad"
06.05 AMCFilm: "The Miser"
07.10 HBOFilm: "Mis tajni agent"
07.30 Cinemax 2Film: "Ne pucaj"
07.40 HBO 3Film: "Frankenvini"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Porodične veze"
08.00 Pink 2Film: "Suđenje sa greškom"
08.00 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Osveta poraženog"
08.05 AMCFilm: "Arlen Faber"
08.10 HBO 2Film: "Rocketman"
09.00 CinestarFilm: "Nedodirljivi"
09.00 HBOFilm: "Priče za laku noć"
09.05 HBO 3Film: "Akvamen"
09.40 AMCFilm: "U dobru i zlu"
09.45 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija 2"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otrovna tajna 2"
10.00 Pink 2Film: "Tajna mog uspeha"
10.00 Prva plusFilm: "Marinac"
10.10 HBO 2Film: "Loše obrazovanje"
10.35 HBOFilm: "Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko"
11.00 Fox MoviesFilm: "Zimski san"
11.15 CinestarFilm: "Obećana zemlja"
11.35 AMCFilm: "Šampioni Formule 1"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Holivudski policajci"
11.45 Cinemax 2Film: "Brucoši u frci"
11.50 Pink kidsFilm: "Saga o zmaju"
12.00 Pink 2Film: "Prvi udar Džekija Čena"
12.00 HBOFilm: "Otkriće"
12.45 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđelil 2: Totalno zagušenje"
13.10 CinestarFilm: "Dosije Korzika"
13.15 HBO 2Film: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
13.15 Cinemax 2Film: "Soba za iznajmljivanje"
13.30 AMCFilm: "U potrazi za zemljom Nedođijom"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati: Istanbul"
13.55 HBOFilm: "Prerušeni špijuni"
14.00 HBO 3Film: "Dora i izgubljeni zlatni grad"
14.45 Fox MoviesFilm: "Šrek"
14.45 Cinemax 2Film: "Ljubavna teritorija"
15.00 Prva plusFilm: "Crveni zmaj"
15.00 CinestarFilm: "Adaptacija"
15.10 AMCFilm: "Božić sa Krenkovima"
15.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Let 1942"
15.35 HBOFilm: "Fantastične zveri i gde ih naći"
15.40 HBO 3Film: "Spajdermen: Novi svet"
15.45 HBO 2Film: "Zelena knjiga"
16.00 Prva kickFilm: "Paklena staza Indijanapolisa"
16.20 Cinemax 2Film: "Ne pucaj"
16.30 Fox MoviesFilm: "Nemoguć spoj"
16.45 AMCFilm: "Osmeh Mona Lize"
17.00 Pink 2Film: "Zavodnik"
17.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "OSS 117: Kario, špijunsko gnezdo"
17.10 CinestarFilm: "Velike oči"
17.35 HBO 3Film: "Žene iz Stepforda"
17.55 HBO 2Serija: "To smo što smo"
18.00 Fox MoviesFilm: "Naše porodično venčanje"
18.35 Cinemax 2Film: "Amerikanka"
18.40 AMCFilm: "Plavooki Miki"
19.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati: U begu"
19.35 Pink kidsFilm: "Tvoji, moji, naši"
20.00 Pink 2Film: "Nadarena"
20.00 Prva plusFilm: "Poroci Majamija"
20.00 HBOFilm: "Napred"
20.20 AMCFilm: "Uhvatiti Kartera"
20.30 Cinemax 2Film: "Lola"
21.00 Fox MoviesFilm. "Šrek Treći"
21.05 CinestarFilm: "Projekt: Titan"
21.45 HBO 2Film: "Ad Astra"
21.50 Pink kidsFilm: "Saga o zmaju"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čuvar prelaza"
22.00 AMCFilm: "Sudnji dan"
22.00 Prva kickFilm: "Svetlost dana"
22.00 Sci-FiFilm: "Duh"
22.00 Pink 2Film: "Ubistvo trikom 2"
22.00 Prva plusFilm: "Kralj škorpija"
22.05 Cinemax 2Film: "Božanska ljubav"
22.20 RTS 3Film: "Pas koji je voleo vozove"
22.45 HBOFilm: "Kletva"
22.45 AXNFilm: "Trenutak prednosti"
22.50 Fox MoviesFilm: "Trka smrti: Pakao"
22.50 HBO 3Film: "Antropoid"
23.40 PrvaFilm: "Prvi greh"
23.45 CinestarFilm: "Vrati se"
23.45 AMCFilm: "Autostoper"
23.45 HBO 2Film: "Star Wars: Uspon Skajvokera"
23.45 Cinemax 2Film: "Ubij svoje najdraže"
00.00 Pink 2Film: "Priča o Rut"
00.00 Sci-FiFilm: "Vremenski odred"
00.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Centurion"
00.20 HBOFilm: "Bilo jednom u Holivudu"
00.50 HBO 3Film: "Opet ti"
00.55 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Apokalipsa"
01.10 AMCFilm: "Do kraja"
01.30 Cinemax 2Film: "Između dve vode"
01.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Karlos Šakal"
01.55 CinestarFilm: "Krvava otmica"
02.00 PrvaFilm: "Tuđa Amerika"
02.00 Pink 2Film: "Ubistvo trikom 2"
02.05 HBO 2Film: "Nestala"
02.15 Prva plusFilm: "Poroci Majamija"
02.45 AMCFilm: "Lice sa ožiljkom"
02.55 HBOFilm: "Bilo jednom u Meksiku"
03.45 Cinemax 2Film: "Saučesništvo"
04.00 Pink 2Film: "Suđenje sa greškom"
04.25 HBO 3Film: "Žene iz Stepforda"
04.30 HBO 2Film: "Ljudi u crnom - Globalna pretnja"
04.35 HBOFilm: "Ukrštene reči i misterije: Smrtonosna zagonetka"
05.40 Cinemax 2Film: "Divlji"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.