Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 10:18

TV program - četvrtak, 16. septembar 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Pesma bez imena"
06.00 HBO 3Film: "Male žene"
06.00 HBOFilm: "Lucy in the Sky"
06.00 Cinemax 2Film: "Porodica Adams"
06.00 Fox MoviesFilm: "Moja velika mrsna pravoslavna svadba"
06.05 AMCFilm: "Duh u oklopu"
06.30 HBO 2Film: "Gradovi na papiru"
06.50 1000Film: "Vojvotkinja"
07.00 CinestarFilm: "Volim, ne volim"
07.25 AMCFilm: "Velika spletka"
07.25 Cinemax 2Film: "Gladijator"
07.35 CinemaxFilm: "Mosad"
07.55 Fox MoviesFilm: "Borba titana"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Operacija Dival"
08.15 HBO 3Film: "Lego Nindžago film"
08.15 HBO 2Film: "Stokton u mislima"
08.40 1000Film: "Velika jeza"
09.00 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
09.15 CinemaxFilm: "Beli, beli dan"
09.25 SinemanijaFilm: "Misija Katmandu"
09.45 HBO 2Film: "Roki 5"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tornado nad Njujorkom"
09.55 CinestarFilm: "Kajman"
09.55 HBO 3Film: "Uspon Mračnog viteza"
10.00 Cinemax 2Film: "Dugo umiranje u jednom danu"
10.00 Fox MoviesFilm: "Sloboda za Vilija 2"
10.00 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
10.20 HBOFilm: "Sveta trka"
10.35 1000Film: "Robinzon Kruso"
10.55 AMCFilm: "Prva liga 2"
11.00 CinemaxFilm: "Kanjon"
11.15 SinemanijaFilm: "Čudovištance Moli"
11.25 CinemaxFilm: "Surogat"
11.30 HBOFilm: "Dnevne basne"
11.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
11.35 Cinemax 2Film: "Konferencija"
11.50 Pink kidsFilm: "Pauerove avanture"
11.55 Fox MoviesFilm: "Gle ko to govori 2"
12.00 CinestarFilm: "Berni"
12.04 HRT 2Film: "Slatka romansa"
12.20 Pink 2Film: "Paklena potera"
12.25 1000Film: "Legenda"
12.35 AMCFilm: "Mamin sin"
12.55 SinemanijaFilm: "Ja sam Vilijam"
12.55 HBOFilm: "Rat sa dekom"
13.00 CinemaxFilm: "Terminator: Mračna sudbina"
13.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
13.35 Fox MoviesFilm: "Terminator: Spasenje"
13.37 HRT 2Film: "Kad ljubav procveta"
13.55 Cinemax 2Film: "Zamrzavanje"
13.55 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
13.55 CinestarFilm: "Prvi put"
13.55 RTS 1Film: "Pukovnikovica"
14.00 HBO 3Film: "Gusari u komšiluku"
14.00 AMCFilm: "Nova faca"
14.10 Cinemax 2Film: "Alfi"
14.12 Pink 2Film: "Bez oklevanja"
14.25 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
14.30 HBOFilm: "Pop zvezda: Nikad ne odustaj"
14.45 SinemanijaFilm: "Otkačene trudnice"
15.00 Prva plusFilm: "Carstvo životinja"
15.15 CinemaxFilm: "Ritam ljubavi"
15.25 AMCFilm: "Kejt i Leopold"
15.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bekstvo u zoru"
15.45 CinestarFilm: "Sledeća tri dana"
15.50 Fox MoviesFilm: "Alibi"
15.55 HBOFilm: "Zvezda je rođena"
15.55 Cinemax 2Film: "Gladijator"
16.00 Pink 2Film: "Zvezda vodilja 2"
16.15 HBO 3Film: "Svaki tvoj udah"
16.25 1000Film: "Ema"
16.25 HBO 2Film: "Roki Balboa"
16.33 RTS 2Film: "Daleko nebo"
16.45 CinemaxFilm: "Mosad"
16.45 SinemanijaFilm: "Unuk"
17.15 AMCFilm: "Priča o nama"
17.32 RTS svetFilm: "Čovek nije tica"
17.40 Fox MoviesFilm: "Romeo i Julija"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Najtraženiji čovek"
18.00 Prva kickFilm: "Prva opasnost"
18.10 HBOFilm: "Pre ponoći"
18.25 CinemaxFilm: "Nemogujće"
18.35 Cinemax 2Film: "Lara Kroft: Pljačkaš grobnica - Kolevka života"
18.35 SinemanijaFilm: "Molijer"
18.45 AMCFilm: "Dva misionara"
19.00 1000Film: "Spiker"
19.00 HBO 2Film: "Ranč Džona Lendsberga"
19.20 CinestarFilm: "Transporter 3"
19.35 Pink kidsFilm: "7 stvari koje treba uraditi do 30"
20.00 Prva plusFilm: "Pištolji, devojke i kockanje"
20.00 CinemaxFilm: "Kum 3"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dolanov kadilak"
20.15 AMCFilm: "Nikad ne odustaj"
20.25 HBO 2Film: "Ostrvo fantazija"
20.30 Cinemax 2Film: "Ad Astra"
21.00 Fox MoviesFilm: "Sneč"
21.00 1000Film: "Nebraska"
21.00 HRT 2Film: "Muzika tišine"
21.00 SinemanijaFilm: "Srećni princ"
21.00 B92Film: "Pravilo ćutanja"
21.15 CinestarFilm: "Moj život bez mene"
21.30 RTS 3Film: "Najbolje od njih"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Automata"
21.50 Pink kidsFilm: "Pauerove avanture"
21.58 RTS 2Film: "Gagarin"
22.00 AMCFilm: "Pećina straha"
22.00 Prva kickFilm: "Izvlačenje"
22.00 Prva plusFilm: "Ispovest opasnog uma"
22.35 Cinemax 2Film: "Nadzirači"
22.50 CinemaxFilm: "Monos"
22.57 HRT 2Film: "Zakoni Bruklina"
23.00 Pink 2Film: "Snajperista"
23.00 Sci-FiFilm: "Vanzemaljski predator"
23.05 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Život posle smrti"
23.15 SinemanijaFilm: "Ubica u meni"
23.20 CinestarFilm: "Goran"
23.25 1000Film: "Borilački klub"
23.30 AMCFilm: "Vučji potok 2"
23.45 HBO 3Film: "Neka pričaju šta hoće"
23.45 HBOFilm: "Kingsman: Tajna služba"
23.55 PrvaFilm: "Predsednička igra"
00.30 HBO 2Film: "Umri drugi put"
00.35 CinemaxFilm: "Lovačka tišina"
00.36 HRT 2Film: "Kad ljubav procveta"
00.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "22 metka"
00.48 RTS svetFilm: "Čovek nije tica"
01.00 Sci-FiFilm: "Bauk"
01.00 Fox MoviesFilm: "Ubojite namere"
01.05 AMCFilm: "Međunarodna prevara"
01.05 Pink 2Film: "Noć strave"
01.05 CinestarFilm: "Propovednik"
01.15 Cinemax 2Film: "Sektor"
01.30 SinemanijaFilm: "Kutija za igračke"
01.55 HBOFilm: "Transporter"
02.00 Nova SFilm: "Pomorska akademija"
02.15 Prva plusFilm: "Pištolji, devojke i kockanje"
02.20 1000Film: "Tim Amerika: Svetska policija"
02.20 CinemaxFilm: "Bez ličnih dokumenata"
02.40 HBO 2Film: "Rumunska kraljica Marija"
02.44 Pink 2Film: "Upali radio"
02.55 AMCFilm: "Desperado"
03.05 SinemanijaFilm: "Nastavi da gledaš"
03.20 CinestarFilm: "Unutrašnje carstvo"
03.25 HBOFilm: "300: Uspon carstva"
03.30 RTS 2Film: "Gagarin"
03.30 Cinemax 2Film: "Odvedi me na lepo mesto"
03.35 HBO 3Film: "Kazino Rojal"
03.55 CinemaxFilm: "Filofobija"
04.05 Cinemax 2Film: "Viski Tango Fokstrot"
04.15 AXNFilm: "Svemirski vojnici 2: Heroji Federacije"
04.22 Pink 2Film: "Snajperista"
04.30 HBO 2Film: "Razum, osećajnost i Sneško Belić"
04.35 SinemanijaFilm: "Prikladan mladoženja"
04.35 AMCFilm: "Nešto najslađe"
05.05 1000Film: "Maks"
05.05 HBOFilm: "Dru Majkl"
05.15 RTS 3Film: "Najbolje od njih"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.