Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 22. septembar 2020. 14:17

TV program - četvrtak, 17. septembar 2020.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Ne potcenjuj izgovorenu reč"
06.00 HBO 2Film: "Dambo"
06.00 HBOFilm: "Prerušeni špijuni"
06.00 Cinemax 2Film: "Ljubavna teritorija"
06.00 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
06.00 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđeli"
06.25 RTS 3Film: "Pas koji je voleo vozove"
06.55 AMCFilm: "Help, I Shrung My Teacher"
07.10 HBO 2Film: "Etiopika: Revold duše"
07.25 1000Film: "Aloha"
07.35 Cinemax 2Film: "Audicija naslepo"
07.40 HBOFilm: "Super 8"
07.55 Cinemax 2Film: "Flešdens"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Let 1942"
08.00 Pink 2Film: "Betoven 5"
08.00 CinemaxFilm: "Bile"
08.00 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Tamna strana Meseca"
08.15 HBO 3Film: "Lego film 2"
08.25 HBO 2Film: "Zelena knjiga"
08.35 AMCFilm: "Lepe devojke"
09.00 CinestarFilm: "Velike oči"
09.15 SinemanijaFilm: "Slavna invazija medveda na Siciliju"
09.30 1000Film: "Selena"
09.35 Cinemax 2Film: "Amerikanka"
09.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U gnezdu rode"
09.45 CinemaxFilm: "Ispovest opasnog uma"
10.00 HBOFilm: "Napred"
10.00 Pink 2Film: "Zavodnik"
10.00 HBO 3Film: "Grdana - Zla vila"
10.00 Prva plusFilm: "Poroci Majamija"
10.25 AMCFilm: "Bog je veliki a ja tako mala"
10.55 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel 3"
11.05 CinestarFilm: "Beg sa planete Zemlje"
11.15 Fox MoviesFilm: "Suprotnosti se privlače"
11.25 Cinemax 2Film: "Rđa"
11.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "OSS 117: Kairo, špijunsko gnezdo"
11.45 HBOFilm: "Grdana - Gospodarica zla"
11.50 Pink kidsFilm: "Niko, jednorog"
11.55 HBO 2Film: "Ad Astra"
11.55 HRT 2Film: "Dvojnik"
12.00 Pink 2Film: "Nadarena"
12.05 1000Film: "Pravne mere"
12.05 AMCFilm: "Velika pljačka"
12.20 CinemaxFilm: "Selest"
12.40 FoxFilm: "Mumija"
12.45 CinestarFilm: "Čokolada"
12.50 SinemanijaFilm: "Sa vrha sveta"
13.00 Fox MoviesFilm: "Mister Bin"
13.10 Cinemax 2Film: "Lola"
13.15 RTS 1Film: "Miris dunja"
13.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati: U begu"
13.35 HRT 2Film: "Message"
13.45 HBOFilm: "Ukrštene reči i misterije:Smrtonosna zagonetka"
13.55 HBO 2Film: "Spajdermen: Daleko od kuće"
13.55 AMCFilm: "Danas 13, sutra 30"
14.05 CinemaxFilm: "Gunderman"
14.05 HBO 3Film: "Hladna planina"
14.05 1000Film: "Leto za ceo život"
14.35 SinemanijaFilm: "Tajni agent Mjau"
14.45 Fox MoviesFilm: "Šrek 2"
14.50 Cinemax 2Film: "Četiri sobe"
15.00 Prva plusFilm: "Kralj škorpija"
15.00 CinestarFilm: "Tajna podmornice K-19"
15.10 HBOFilm: "Lucy in the Sky"
15.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Turnir smrti"
15.30 AMCFilm: "Lupež"
16.00 Prva kickFilm: "Svetlost dana"
16.05 HBO 2Film: "Pokemon detektiv Pikaču"
16.10 1000Film: "Selena"
16.15 CinemaxFilm: "Bile"
16.30 Cinemax 2Film: "Flešdens"
16.30 SinemanijaFilm: "Mitska mračna vremena 5"
16.30 Pink 2Film: "Staranje o Henriju"
16.30 Fox MoviesFilm: "Kako postati udovac"
17.15 AMCFilm: "Slučajni špijun"
17.15 HBOFilm: "Kraljice zločina"
17.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Legionar"
17.17 RTS 2Film: "Pas koji je voleo vozove"
17.25 CinestarFilm: "Tražeći ljubav za kraj sveta"
18.05 Cinemax 2Film: "Forest Gamp"
18.10 CinemaxFilm: "S ljubavlju, Sajmon"
18.15 Fox MoviesFilm: "Kristinin davni Božić"
18.40 AMCFilm: "Rupa bez dna"
18.45 1000Film: "Svet je veliki i spasenje vreba iza ugla"
18.50 SinemanijaFilm: "Devojka"
19.00 HBO 2Film: "Zvanične tajne"
19.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruka igra"
19.35 Pink kidsFilm: "Tom Sojer"
20.00 Prva plusFilm: "Lažov, lažov"
20.00 HBOFilm: "Dete razvedenih roditelja"
20.00 CinemaxFilm: "Crno i plavo"
20.00 Pink 2Film: "Trans"
20.10 AMCFilm: "Šifra Merkur"
20.50 HBO 2Film: "Miterije Hejli Din: Smrt na dužnosti"
21.00 B92Film: "Nedodirljivi"
21.00 Fox MoviesFilm: "Lopovi"
21.00 1000Film: "Trostruko X 2"
21.00 SinemanijaFilm: "Zli poručnik"
21.00 HRT 2Film: "Jedne noći u Istanbulu"
21.04 RTS svetFilm: "Zemljaci"
21.10 CinestarFilm: "Rampart"
21.30 HBOFilm: "Ispovest"
21.50 CinemaxFilm: "Mračni potok"
21.50 Pink kidsFilm: "Niko, jednorog"
22.00 Prva kickFilm: "Šakal"
22.00 AMCFilm: "Veliki napad"
22.00 Prva plusFilm: "Dvoličnost"
22.00 RTS 1Film: "Jedan pištolj za sto kovčega"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ekvilibrijum"
22.00 Pink 2Film: "Nasilnička prošlost"
22.20 Cinemax 2Film: "Nepristojna ponuda"
22.35 HRT 2Film: "Nevina laž"
22.45 HBO 3Film: "Zvezda je rođena"
22.55 RTS 2Film: "Pucajte u pijanistu"
23.00 PrvaFilm: "Projekat Lazarus"
23.00 Fox MoviesFilm: "Ugovor"
23.05 SinemanijaFilm: "Kapernaum"
23.05 1000Film: "Planeta tame"
23.05 HBO 2Film: "Terminator: Mračna sudbina"
23.40 CinemaxFilm: "Na dohvat ruke"
23.55 CinestarFilm: "Grimizne reke"
23.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pahuljica"
00.00 Pink 2Film: "Preživeo"
00.05 HBOFilm:"Slatke pokvarene stvari"
00.10 AMCFilm: "Gangsteri na odmoru"
00.15 Cinemax 2Film: "Cut Off"
00.35 AXNFilm: "Ljudi u crnom 2"
01.00 Sci-FiFilm: "Udarni talas na tamnoj strani"
01.00 PrvaFilm: "Pre kiše"
01.00 Fox MoviesFilm: "Trka smrti"
01.10 HBO 2Film: "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
01.15 1000Film: "Zaglavilo se"
01.15 CinemaxFilm: "Dnevnik mog uma"
01.35 SinemanijaFilm: "Spaljena senka"
01.40 HBOFil: "Groblje kućnih ljubimaca"
01.50 CinestarFilm: "Odraz zla"
01.55 AMCFilm: "Mrak film 2"
02.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pokvareni grad"
02.00 Pink 2Film: "Nasilnička prošlost"
02.00 B92Film: "Nedodirljivi"
02.15 Prva plusFilm: "Lažov, lažov"
02.25 RTS 2Film: "Pucajte u pijanistu"
02.25 Cinemax 2Film: "Zemlja policajaca"
02.30 CinemaxFilm: "Belkanto"
02.55 HBO 2Film: "Nevaljali Deda Mraz"
03.00 SinemanijaFilm: "Tamara Dru"
03.15 AMCFilm: "Isplaćen u celosti"
03.20 HBOFilm: "Loš momak iz komšiluka"
03.50 1000Film: "Trostruko X 2"
04.10 Cinemax 2Film: "Put ka jugu"
04.10 HBO 3Film: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
04.10 CinemaxFilm: "Selest"
04.25 HBO 2Film: "Prevaranti"
04.30 Pink 2Film: "Betoven 5"
04.50 SinemanijaFilm: "Jukatan"
04.50 HBOFilm: "Put do kuće"
05.45 1000Film: "Helboj"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.