Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 08:04

TV program - četvrtak, 21. maj 2020.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Moja braća"
06.00 HBOFilm: "U mojoj glavi"
06.00 Fox MoviesFilm: "Istina i ostale laži"
06.00 AMCFilm: "Velika spletka"
06.00 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
06.00 HBO 2Film: "Božić u Grand Veliju"
06.00 CinemaxFilm: "Ludo bogati Azijati"
07.25 HBO 2Film: "Priča o igračkama 4"
07.35 HBOFilm: "Devojke sa kalendara"
07.40 AMCFilm: "Bermudski trougao 3"
07.45 Cinemax 2Film: "Hevi metal izlet"
08.00 Pink 2Film: "Ostrvska tajna"
08.00 Fox MoviesFilm: "Priča o igračkama 2"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Paparaci"
08.00 CinemaxFilm: "Sažaljenje"
08.10 1000Film: "Vanzemaljci na tavanu"
08.10 HBO 3Film: "Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini"
08.25 SinemanijaFilm: "Mumini na rivijeri"
09.00 CinestarFilm: "Ljubav u Parizu"
09.05 HBO 2Film: "Džon i Joki: Samo nebo iznad nas"
09.05 AMCFilm: "Kralj škorpija 2"
09.15 Cinemax 2Film: "X i Y"
09.20 HBOFilm: "Misterije Hejli Din: Smrt na dužnosti"
09.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
09.40 CinemaxFilm: "Srećan kraj"
10.00 Prva plusFilm: "Tajanstvena devojka"
10.00 Fox MoviesFilm: "Ne kači se sa Zohanom"
10.00 Pink 2Film: "Miris novca"
10.05 1000Film: "Svet je veliki i spasenje vreba iza ugla"
10.10 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se natavlja"
10.40 HBO 2Film: "Život buba"
10.50 AMCFilm: "Kralj škorpija 3: Bitka za iskupljenje"
11.05 CinestarFilm: "Čovek koji je plakao"
11.05 Cinemax 2Film: "Pili"
11.20 CinemaxFilm: "Rej i Liz"
11.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Jamakaši"
11.30 HBOFilm: "Iks men: Prva klasa"
11.50 Pink kidsFilm: "Betoven 4"
12.00 Pink 2Film: "Deveta kapija"
12.00 Fox MoviesFilm: "Noć za pamćenje"
12.10 HBO 3Film: "Rocketman"
12.15 SinemanijaFilm: "Iluzije"
12.15 1000Film: "Srce u Atlantidi"
12.30 Cinemax 2Film: "Disfunkcionalna mačka"
12.35 AMCFilm: "Holivudski policajci"
13.05 CinestarFilm: "Gospođica Džuli"
13.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
13.10 CinemaxFilm: "Pazi na gorilu"
13.25 HBO 2Film: "Začarana"
13.25 HRT 2Film: "Hochzeit in Rom"
13.30 RTS 1Film: "Dan duži od godine"
13.40 HBOFilm: "Lego film 2"
14.00 Fox MoviesFilm: "Brže od ostalih"
14.10 Cinemax 2Film: "Saučesništvo"
14.15 1000Film: "Izmišljeni zločini"
14.20 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
14.30 AMCFilm: "Monti Pajton i Sveti gral"
14.40 CinemaxFilm: "Pink Panter ponovo napada"
15.00 Prva plusFilm: "Gospodar prstenova: Povratak kralja"
15.15 HBO 2Film: "Automobili 2"
15.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iskupljenje"
15.25 HBOFilm: "Instant porodica"
15.30 CinestarFilm: "Slučajni predsednik"
16.00 Fox MoviesFilm: "Plodovi ljubavi"
16.00 Prva kickFilm: "Američki grafiti"
16.05 Cinemax 2Film: "Poslednji portret"
16.05 HBO 3Film: "Spajdermen: Daleko od kuće"
16.05 AMCFilm: "Jecaji sunca"
16.25 CinemaxFilm: "Moja mala"
16.25 1000Film: "Purpurna kiša"
16.40 SinemanijaFilm: "Kung fu džungla"
17.00 Pink 2Film: "Taksi"
17.20 HBOFilm: "Angry Birds film 2"
17.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednja mogućnost"
17.35 Cinemax 2Film: "Hevi metal izlet"
17.40 RTS 2Film: "Stići pre svitanja"
17.40 CinestarFilm: "Peti element"
18.00 Fox MoviesFilm: "Loše devojke"
18.00 AMCFilm: "Krilo ili batak"
18.10 CinemaxFilm: "Devojka"
18.45 SinemanijaFilm: "Savana"
18.50 1000Film: "Gospa iz vode"
19.00 HBO 2Film: "Aladin"
19.05 Cinemax 2Film: "Mrak film 3"
19.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
19.35 Pink kidsFilm: "Betoven 5"
19.40 AMCFilm: "Pad crnog jastreba"
20.00 Prva plusFilm: "Lovac na blago"
20.00 CinemaxFilm: "Gospođica Metak"
20.00 HBOFilm: "Na krilima orlova"
20.00 Pink 2Film: "Betmen protiv Supermena: Zora pravednika"
21.00 1000Film: "Američki sanjar"
21.00 B92Film: "Ovo mora da je to mesto"
21.00 Sci-FiFilm: "Osvajač grobnica"
21.00 SinemanijaFilm: "Iznenadni upad"
21.00 HRT 2Film: "Kad mrtvi zapevaju"
21.00 Fox MoviesFilm: "Uspon planete majmuna"
21.05 HBO 2Film: "Bilo jednom u Holivudu"
21.15 CinestarFilm: "Dobročinitelj"
21.35 HBOFilm: "Auto škola za Saudijke"
21.45 CinemaxFilm: "Zla smrt"
21.50 PrvaFilm. "Skajfol"
21.50 Pink kidsFilm: "Betoven 4"
22.00 AMCFilm: "Grad greha"
22.00 Nova SFilm: "Dobro jutro, Vijetname"
22.00 Prva kickFilm: "Robokap"
22.00 Prva plusFilm: "Robin Hud"
22.00 DivaFilm: "Razvedi me, zavedi me"
22.30 Cinemax 2Film: "Poslednji Srbin u Hrvatskoj"
22.35 RTS 2Film: "Iskušenik"
22.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Monstrum"
22.45 Pink 2Film: "Marinac 2"
23.00 Fox MoviesFilm: "Gejmer"
23.00 SinemanijaFilm: "Maloletni delikventi"
23.05 1000Film: "Čovek pod vatrom"
23.10 CinemaxFilm: "Oveerlord"
23.20 HBO 3Film: "Američka prevara"
23.35 HBOFilm: "Luda mama"
23.45 HBO 2Film: "Rđa i kost"
23.50 CinestarFilm: "Karlos Šakal", 3. deo
00.00 Cinemax 2Film: "Overlord"
00.00 AMCFilm: "Mimikrija 3"
00.10 DivaFilm: "Legenda o Alis Fleg"
00.30 Pink 2Film: "Divljak"
00.30 HRT 2Film: "Hochzeit in Rom"
00.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sumnja"
00.55 SinemanijaFilm: "Pakt iz prošlosti"
01.00 CinemaxFilm: "Parkland"
01.05 AMCFilm: "Boys Of Abu Ghraib"
01.05 HBOFilm: "Čudo"
01.20 PrvaFilm: "Psiho"
01.43 RTS 1Film: "Dan duži od godine"
01.50 HBO 2Film: "Sestrinstvo"
01.50 Cinemax 2Film: "Klub ljudoždera"
02.00 B92Film: "Ovo mora da je to mesto"
02.00 Pink 2Film: "Marinac 2"
02.05 CinestarFilm: "Viral"
02.10 1000Film: "Pad crnog jastreba"
02.15 Prva plusFilm: "Lovac na blago"
02.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Uskrsnuće"
02.34 RTS 2Film: "Iskušenik"
02.35 CinemaxFilm: "Znam šta ste radili prošlog leta"
02.40 HBOFilm: "Brajtbern"
02.55 AMCFilm: "Do kraja"
02.55 SinemanijaFilm: "Rituali u prolazu"
03.00 Nova SFilm: "Dobro jutro, Vijetname"
03.10 Cinemax 2Film: "Princ plime"
03.25 HBO 2Film: "Lovac ubica"
03.55 HBO 3Film: "Frida"
04.00 Pink 2Film: "Ostrvska tajna"
04.10 HBOFilm: "Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske"
04.15 CinemaxFilm: "Arktik"
04.30 AMCFilm: "Savršeno stvorenje"
04.35 SinemanijaFilm: "Lusija de B."
05.10 1000Film: "Purpurna kiša"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.