Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 28. jul 2021. 21:25

TV program - sreda, 21. jul 2021.

Filmovi

06.00 1000Film: "Borba za vodu"
06.00 CinemaxFilm: "Izbočina na putu"
06.00 Cinemax 2Film: "Medeni"
06.00 HBOFilm: "U potrazi za Dori"
06.00 HBO 2Film: "Fantastične zveri - Grindelvaldovi zločini"
06.00 HBO 3Film: "Margaret Atvud: U rečima je moć"
06.00 Fox MoviesFilm: "Dole ljubav"
06.50 AMCFilm: "Lepe devojke"
07.00 CinestarFilm: "Reka uspomena"
07.35 HBO 3Film: "Uspon Mračnog viteza"
07.35 CinemaxFilm: "Stend-ap za Sani"
07.35 Cinemax 2Film: "Moja braća"
07.55 Fox MoviesFilm: "Ekvilibrijum"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijatelj br. 1",2. deo
08.00 1000Film: "Manon od izvora"
08.15 HBO 2Film: "Šrek 2"
08.30 Nova SFilm: "Dik Trejsi"
08.40 AMCFilm: "Vatel"
09.10 SinemanijaFilm: "Knjiga čini"
09.15 HBOFilm: "Beše jednom"
09.15 CinemaxFilm: "Tereminator: Mračna sudbina"
09.25 Cinemax 2Film: "Sati"
09.45 HBO 2Film: "Zaključani"
09.55 1000Film: "Aloha"
10.00 Fox MoviesFilm: "Sunce, pesak i ljubav"
10.00 Prva plusFilm: "Savršen plan"
10.10 CinestarFilm: "Tornado nad Njujorkom"
10.20 HBO 3Film: "I đavo nosi Pradu"
10.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednja mogućnost"
10.35 AMCFilm: "Starski i Hač"
10.45 RTS svetFilm: "Poslednja avantura"
10.50 HBOFilm: "Zlatokosa i razbojnik"
11.05 SinemanijaFilm: "Mumini na rivijeri"
11.20 Cinemax 2Film: "Dete-riba"
11.20 CinemaxFilm: "Blistavi um"
11.31 HRT 2Film: "Šelou Hol"
11.40 Fox MoviesFilm: "Sačuvaj poslednji ples"
11.50 Pink kidsFilm: "Imela nad Menhetnom"
11.55 CinestarFilm: "Neka muzika ne utihne"
11.55 1000Film: "Noje"
12.10 Pink 2Film: "El Dorado"
12.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
12.15 AMCFilm: "Nova faca"
12.30 HBOFilm: "Nikolas Niklbi"
12.50 SinemanijaFilm: "Izgubljeno nađeno"
12.55 Cinemax 2Film: "Madam Bovari"
13.15 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
13.25 HRT 2Film: "Valentinovo iz bajke"
13.30 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
13.40 AMCFilm: "Jaguar"
13.40 CinestarFilm: "Dobri Vil Hanting"
13.50 Fox MoviesFilm: "Zoro: Maska Zoroa"
14.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Operacija dival"
14.20 HBO 3Film: "Rat sa dekom"
14.26 Pink 2Film: "Američki snovi"
14.40 HBOFilm: "Avanture Tintina: Tajne jednoroga"
14.40 1000Film: "Dole ljubav"
14.45 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
14.50 CinemaxFilm: "Male žene"
15.00 Nova SFilm: "Pomorska akademija"
15.00 Prva plusFilm: "Ostavljeni"
15.15 AMCFilm: "Gospođica Poter"
15.25 Cinemax 2Film: "Dvorac"
16.0 CinemaxFilm: "Stend-ap za Sani"
16.00 CinestarFilm: "Ideš? Idem!"
16.00 HBO 3Film: "Liga pravde"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
16.06 Pink 2Film: "Frka na venčanju"
16.20 HBO 2Film: "Dobra godina"
16.25 HBOFilm: "Nerazdvojni"
16.35 Fox MoviesFilm: "U prirodnoj veličini 2"
16.45 SinemanijaFilm: "Devojke s kalendara"
16.45 AMCFilm: "Lupež"
16.45 1000Film: "Mala crna knjižica"
17.00 Cinemax 2Film: "Moja braća"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Predsednička igra"
18.00 Prva kickFilm: "Predsednikov čovek"
18.00 HBOFilm: "Plaža"
18.15 Fox MoviesFilm: "Uzimam"
18.30 CinemaxFilm: "Američka turšija"
18.30 AMCFilm: "Pritajeni tigar: Skriveni zmaj"
18.45 Cinemax 2Film: "Moje misli su tihe"
18.50 1000Film: "Da zaigramo"
19.05 SinemanijaFilm: "Opasni taoci"
19.05 CinestarFilm: "Glas familije Belijer"
19.35 Pink kidsFilm: "Obmana"
20.00 HBOFilm: "Igraj svoju igru 3"
20.00 Prva plusFilm: "Novac"
20.00 Pink 2Film: "Preostalo vreme"
20.00 CinemaxFilm: "Viski Tango Fokstrot"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nezamislivo"
20.25 AMCFilm: "Ona je ta"
20.30 Cinemax 2Film: "Loši putevi"
21.00 SinemanijaFilm: "Šta je ljubav"
21.00 Sci-FiFilm: "Ledena apokalipsa"
21.00 1000Film: "Spiker"
21.00 HRT 2Film: "Ždrebe"
21.00 B92Film: "Ajkula"
21.00 Fox MoviesFilm: "Pad crnog jastreba"
21.05 CinestarFilm: "Bus 657"
21.35 HBO 2Film: "Skajfol"
21.39 Pink 2Film: "Bledi jahač"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Propovednik"
21.50 Pink kidsFilm: "Imela nad Menhetnom"
21.55 CinemaxFilm: "Špijun koji me je voleo"
22.00 AMCFilm: "Slagalica strave 2"
22.00 Prva kickFilm: "Prisiljen na borbu"
22.00 Prva plusFilm: "Odgovornost"
22.15 Cinemax 2Film: "Šindisi"
22.25 HRT 2Film: "To dolazi"
22.25 RTS 1Film: "Dvostruka odbrana"
22.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Teksaška polja smrti"
22.50 AXNFilm: "Neverovatni Spajdermen 2"
22.55 1000Film: "Anđeo sa dva lika"
22.55 SinemanijaFilm: "Doktor ti i njegove žene"
23.00 Sci-FiFilm: "Arktička apokalipsa"
23.25 HBO 3Film: "Korporativne životinje"
23.27 Pink 2Film: "Bez izlaza"
23.30 AMCFilm: "Soba panike"
23.40 RTS 2Film: "Velika španska familija"
23.45 CinestarFilm: "Festival ekspres"
23.55 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Prokletstvo"
23.55 HBO 2Film: "Nezaustavljiv"
00.00 CinemaxFilm: "Operacija Svemir"
00.00 Cinemax 2Film: "Relikvija"
00.05 HBOFilm: "Završeci i počeci"
00.08 HRT 2Film: "Valentinovo iz bajke"
00.50 PrvaFilm: "Silovit udarac"
00.50 HBO 3Film: "Greh"
01.05 1000Film: "Lud za Ejmi"
01.18 Pink 2Film: "Neprekidni krug"
01.20 AMCFilm: "Bez očiglednog motiva"
01.25 SinemanijaFilm: "Miranda"
01.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kovakova kutija"
01.30 Cinemax 2Film: "Spremna ili ne"
01.35 HBO 2Film: "Loši momci zauvek"
01.55 Fox MoviesFilm: "Teška vremena"
01.55 HBOFilm: "Novi mutanti"
02.10 CinemaxFilm: "Neka teče nečista krv"
02.30 Prva plusFilm: "Novac"
02.36 Pink 2Film: "Preostalo vreme"
02.55 SinemanijaFilm: "Slučajni ljubavnici"
03.05 Cinemax 2Film: "Duboke rane"
03.10 CinestarFilm: "Pismo iz Mumbaija"
03.20 1000Film: "Filadelfija"
03.30 HBOFilm: "Bladšot"
03.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Legenda o Goemonu"
04.00 HBO 2Film: "Moj život sa Liberačijem"
04.00 CinemaxFilm: "1. novembar"
04.10 HBO 3Film: "I đavo nosi Pradu"
04.15 Pink 2Film: "Bledi jahač"
04.25 SinemanijaFilm: "Afera Hilton Nil"
04.30 RTS svetFilm: "Poslednja avantura"
04.30 Cinemax 2Film: "Vetar u vrbaku"
04.35 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
05.20 HBOFilm: "Kovid dnevnici: Njujork"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 21.07.
 • četvrtak, 22.07.
 • petak, 23.07.
 • subota, 24.07.
 • nedelja, 25.07.
 • ponedeljak, 26.07.
 • utorak, 27.07.
 • sreda, 28.07.
 • četvrtak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.