Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 28. novembar 2020. 10:25

TV program - subota, 21. novembar 2020.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Tranzit"
06.00 HBO 3Film: "Deca špijuni"
06.00 CinemaxFilm: "S ljubavlju, Sajmon"
06.00 HBO 2Film: "Uskršnji tajni zadatak"
06.00 Fox MoviesFilm: "Volim te kao Božić"
06.00 HBOFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
06.45 AMCFilm: "Lovci"
06.50 DivaFilm: "Božić do kraja"
06.55 1000Film: "Zaboravljeni"
07.20 HBO 2Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
07.25 HBO 3Film: "Deca špijuni 2"
07.40 Cinemax 2Film: "Eva"
07.45 HBOFilm: "Igrajmo"
07.50 CinemaxFilm: "Starski i Hač"
08.00 CinestarFilm: "Čudovišta iz moje porodice"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zodijak"
08.00 Fox MoviesFilm: "Kralj škorpija"
08.00 Cinemax 2Film: "Raj"
08.10 HRT 1Film: "Pod pretnjom"
08.30 AMCFilm: "Overena kopija"
08.35 DivaFilm: "Povratak na Božić"
08.50 SinemanijaFilm: "Delfinska posla"
08.50 1000Film: "Leto za ceo život"
09.05 HBO 3Film: "Deca špijuni 3D: Završna igra"
09.20 AXNFilm: "Oblačno s ćuftama"
09.30 HBOFilm: "Misterije Hejli Din Smrt na dužnosti"
09.30 HBO 2Film: "Ratni konj"
09.30 CinemaxFilm: "Engleski pacijent"
09.35 Cinemax 2Film: "Luka ljubavi"
09.45 CinestarFilm: "Apsolutna nula"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bandidas"
10.05 Fox MoviesFilm: "Padaće ćufte"
10.15 AMCFilm: "Devojka iz Džersija"
10.20 DivaFilm: "Duh Božića"
10.30 HBO 3Film: "Playmobil"
10.45 SinemanijaFilm: "Lote iz Izumgrada"
10.55 HBOFilm: "Artemis Faul"
10.55 1000Film: "Mala princeza"
11.05 AXNFilm: "Misterije Hejli Din: 2+2 = Ubistvo"
11.25 Cinemax 2Film: "Obični ljudi"
11.30 RTS svetFilm: "Prvi put s ocem na jutrenje"
11.30 CinestarFilm: "U potrazi za Nedođijom"
11.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Lov na vatru"
11.55 HBO 2Film: "Aladin"
11.55 AMCFilm: "Ema"
12.00 Pink 2Film: "Zamisli to"
12.05 Fox MoviesFilm: "Tragač"
12.05 DivaFilm: "Braća Bluz 2000"
12.05 Fox LifeFilm: "Tamo ovamo"
12.10 CinemaxFilm: "U policijskoj stanici"
12.30 HBOFilm: "Prerušeni špijuni"
12.30 SinemanijaFilm: "Veselo čišćenje"
12.35 Pink kidsFilm: "Otkazani Božić"
12.50 AXNFilm: "Pol Blart: Policajac iz tržnog centra 2"
13.00 1000Film: "Svet je veliki i spasenje vreba iza ugla"
13.20 CinestarFilm: "Najbolje od mene"
13.25 CinemaxFilm: "Čovek budućnosti"
13.25 HBO 2Film: "Drugde"
13.30 Cinemax 2Film: "Humorista"
13.55 AMCFilm: "Legionari"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Enderova igra"
14.10 HBOFilm: "Super 8"
14.15 Fox MoviesFilm: "Turbo: Film o Moćnim rendžerima"
14.15 SinemanijaFilm: "Želje i nadanja"
14.30 HBO 3Film: "Napred"
14.35 DivaFilm: "Božićni lek"
14.40 AXNFilm: "Brži od pravde"
14.55 FoxFilm: "Transformersi: Tamna strana Meseca"
15.05 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
15.05 HBO 2Film: "Arktik"
15.15 Vojvodina 1Film: "Ko dobija psa"
15.15 Cinemax 2Film: "Moje jezero"
15.15 1000Film: "Igra slova"
15.30 CinestarFilm: "Poljubac zmaja"
15.40 AMCFilm: "Tatino obdanište"
15.50 RTS 2Film: "Boljšoj"
16.00 Prva kickFilm: "Verni Deni"
16.00 Pink 2Film: "Zečica na koledžu"
16.00 HBOFilm: "Ljudi u crnom - Globalna pretnja"
16.00 Prva plusFilm: "E.T. Vanzemaljac"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dadilja iz noćnih mora"
16.15 HBO 3Film: "Prestiž"
16.20 Fox MoviesFilm: "Božić i kolačići"
16.20 SinemanijaFilm: "Rašmor"
16.25 CinemaxFilm: "S ljubavlju, Sajmon"
16.40 AXNFilm: "Džumandži"
16.45 HBO 2Film: "Godzila 2: Kralj čudovišta"
16.47 RTS 1Film: "Isceljenje"
17.00 RTS svetFilm: "Sve će to narod pozlatiti"
17.00 Cinemax 2Film: "Tranzit"
17.10 AMCFilm: "Bez ljutnje, molim"
17.20 CinestarFilm: "Zver"
17.25 1000Film: "Upoznajte Spartance"
17.30 BNFilm: "Pijavice"
17.55 DivaFilm: "Božićna polarna svetlost"
17.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
17.55 HBOFilm: "Zvezdane staze (2009)"
18.00 Prva plusFilm: "Park iz doba jure"
18.08 RTS 2Film: "Legenda broj 17"
18.15 CinemaxFilm: "Starski i Hač"
18.15 Fox MoviesFilm: "Čivava sa Beverli Hilsa"
18.20 SinemanijaFilm: "Čaj u Sahari"
18.45 AXNFilm: "Džumandži: Dobro došli u džunglu"
18.50 AMCFilm: "Igra sudbine"
18.50 Cinemax 2Film: "Raj"
19.00 CinestarFilm: "Bezvremenska Adaline"
19.00 HBO 2Film: "Loši momci zauvek"
19.00 Sci-FiFilm: "Astronaut zemljoradnik"
19.10 1000Film: "Japanski pas"
19.30 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
19.40 DivaFilm: "Bilo jednom božićno čudo"
20.00 Fox MoviesFilm: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
20.00 Fox LifeFilm: "Ona je prava"
20.00 Prva kickFilm: "Posrednik"
20.00 HBOFilm: "Zvezdane staze: Prema tami"
20.00 Prva plusFilm: "Park iz doba jur 2: Izgubljeni svet"
20.00 Sci-FiFilm: "Kod sudbine"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sudija Dred"
20.05 Vojvodina 1Film: "Koko Šanel i Igor Stravinski"
20.05 HRT 2Film: "Bes pod kontrolom"
20.20 AMCFilm: "Zemlja policajaca"
20.27 RTS 2Film: "Sparingovanje"
20.30 Cinemax 2Film: "Valan"
21.00 RTS 1Film: "Kralj Petar Prvi"
21.00 CinestarFilm: "Ridik: Vladar tame"
21.00 1000Film: "Pre svitanja"
21.00 RTS svetFilm: "Kralj Petar Prvi"
21.00 AXNFilm: "Mračna kula"
21.00 B92Film: "Ubrzanje 2: Visoki napon"
21.00 FoxFilm: "Madagaskar 2: Bekstvo u Afriku"
21.00 SinemanijaFilm: "Adamovo vaskrsenje"
21.00 CinemaxFilm: "Američka turšija"
21.05 HBO 2Film: "Pod vodom"
21.30 DivaFilm: "Božić u kolibi"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
21.50 Pink kidsFilm: "Božićni spor"
21.55 HRT 1Film: "Dobri momci"
22.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
22.00 Prva plusFilm: "Park iz doba jure 3"
22.00 AMCFilm: "Od surmaka do svitanja"
22.00 Fox MoviesFilm: "Skakač"
22.10 Cinemax 2Film: "Loža"
22.10 HBOFilm: "Džoker"
22.30 CinemaxFilm: "Iskonski strah"
22.30 Sci-FiFilm: "Prognani"
22.50 AXNFilm: "Panišer"
23.00 Prva kickFilm: "Čovek sa gvozdenim pesnicama"
23.05 1000Film: "Vrana 2: Grad anđela"
23.10 CinestarFilm: "Budi hladnokrvan"
23.15 SinemanijaFilm: "Džon Karter"
23.20 RTS 1Film: "Silverado"
23.20 DivaFilm: "Božićni beg"
23.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Veliki napad"
23.37 Pink 2Film: "Aljaska u plamenu"
23.45 AMCFilm: "Vrisak"
00.00 Cinemax 2Film: "Belko eksperiment"
00.08 Vojvodina 1Film: "Ko dobija psa"
00.10 HBOFilm: "Korporativne životinje"
00.10 Fox MoviesFilm: "A-tim"
00.15 Prva plusFilm: "Van Helsing"
00.27 HRT 1Film: "Pod pretnjom"
00.30 Sci-FiFilm: "Ostavljeni"
00.35 HBO 2Film: "Ritam sekcija"
00.40 CinemaxFilm: "Holivudlend"
00.50 1000Film: "Brazil"
01.10 AXNFilm: "Pritajeno zlo: Krvna osveta"
01.24 RTS svetFilm: "Sve će to narod pozlatiti"
01.30 Cinemax 2Film: "Ričard III"
01.35 AMCFilm: "Primal Rage"
01.40 HBOFilm: "Zodijak"
01.41 RTS 1Film: "Isceljenje"
01.49 RTS 2Film: "Boljšoj"
01.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vrisak 2"
01.55 SinemanijaFilm: "Kolt 45"
02.25 HBO 2Film: "Kraljice zločina"
02.30 PrvaFilm: "Plaćenici"
02.30 CinestarFilm: "Piskaralo"
02.30 Fox MoviesFilm: "Trka smrti"
02.50 CinemaxFilm: "Luka"
02.50 Sci-FiFilm: "Solomon Kejn"
03.15 Cinemax 2Film: "Bez neba"
03.20 AMCFilm: "Grad greha"
03.20 SinemanijaFilm: "Dejzi Dajmond"
03.40 Cinemax 2Film: "Svedok"
03.40 1000Film: "Upoznajte Spartance"
03.55 RTS 2Film: "Legenda broj 17"
04.00 B92Film: "Ubrzanje 2: Visoki napon"
04.05 HBO 2Film: "Najslavniji čas"
04.15 CinemaxFilm: "Dan mrmota"
04.15 HBOFilm: "Farenhajt 451"
04.55 SinemanijaFilm: "Da skratim priču"
05.30 Cinemax 2Film: "Poslednji poziv"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 21.11.
 • nedelja, 22.11.
 • ponedeljak, 23.11.
 • utorak, 24.11.
 • sreda, 25.11.
 • četvrtak, 26.11.
 • petak, 27.11.
 • subota, 28.11.
 • nedelja, 29.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.