Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 06:21

TV program - petak, 22. maj 2020.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "Alisa u zemlji čuda 2010"
06.00 HBO 2Film: "Ljudi poput nas"
06.00 CinemaxFilm: "Amerikanka"
06.00 HBOFilm: "Lego film 2"
06.00 Cinemax 2Film: "Poslednji portret"
06.00 Fox MoviesFilm: "Kap ljubavi"
06.25 AMCFilm: "Bermudski trougao 3"
07.30 Cinemax 2Film: "Darling"
07.35 1000Film: "Izmišljeni zločini"
07.45 HBOFilm: "Instant porodica"
07.45 Fox MoviesFilm: "Priča o igračkama 3"
07.50 HBO 3Film: "Osvetnici -Kraj igre"
07.50 CinemaxFilm: "4x4"
07.55 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se nastavlja"
07.55 HBO 2Film: "Aladin"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iskupljenje"
08.00 Pink 2Film: "Apač"
09.00 CinestarFilm: "48 sati straha"
09.05 AMCFilm: "Deca špijuni"
09.10 Cinemax 2Film: "Neverovatan izum dr Stajna"
09.25 CinemaxFilm: "Devojka"
09.25 Cinemax 2Film: "Mrak film 3"
09.40 1000Film: "Marmadjuk"
09.45 Fox MoviesFilm: "Moj rođak Vini"
09.45 HBOFilm: "Angry Birds film 2"
10.00 Pink 2Film: "Taksi"
10.00 Prva plusFilm: "Lovac na blago"
10.00 SinemanijaFilm: "Zašto nisam pojeo svoga oca"
10.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
10.05 HBO 2Film: "Pokeraši"
10.30 AMCFilm: "Deca špijuni 2: Ostrvo izgubljenih snova"
10.50 Cinemax 2Film: "Tlo pod nogama"
10.55 CinestarFilm: "Moj jedini"
11.10 CinemaxFilm: "Gospođica Metak"
11.20 HBOFilm: "Luka ljubavi"
11.35 1000Film: "Gospa iz vode"
11.50 Pink kidsFilm: "Betoven 6"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednja mogućnost"
12.00 Fox MoviesFilm: "Američka pita 3 - Venčanje"
12.00 Pink 2Film: "Betmen protiv Supermena: Zora pravednika"
12.05 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
12.10 AMCFilm: "Šifra Merkur"
12.40 Cinemax 2Film: "Obrazovanje u Parizu"
12.55 CinemaxFilm: "Arktik"
12.55 CinestarFilm: "Peti element"
13.10 HBOFilm: "Zatura: svemirska avantura"
13.15 HBO 2Film: "Ti juriš"
13.15 RTS 1Film: "Jaguarov skok"
13.20 HBO 3Film: "Romeo i Julija: Više od reči"
13.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
13.40 HRT 2Film: "Porodična kuća"
13.45 Fox MoviesFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
13.45 1000Film: "Robin Hud - Princ lopova"
14.00 AMCFilm: "Zemlja policajaca"
14.30 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
14.55 HBO 2Film: "Čarobnjakov šegrt"
15.00 Cinemax 2Film: "Princ plime"
15.00 Prva plusFilm: "Robin Hud"
15.15 CinestarFilm: "Ponoć u Parizu"
15.15 CinemaxFilm: "Teret"
15.20 HBOFilm: "Na krilima orlova"
15.45 AMCFilm: "Life Of Brian"
16.00 Prva kickFilm: "Robokap"
16.00 Fox MoviesFilm: "Stara škola"
16.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Direktan kontakt"
16.30 SinemanijaFilm: "Savana"
16.35 1000Film: "Sestrinstvo putujućih pantalona"
16.40 HBO 3Film: "Svadbeni marš 4: Nešto staro, nešto novo"
16.45 HBO 2Film: "Holms i Votson"
16.50 CinemaxFilm: "4x4"
17.00 Pink 2Film: "Porodični kamen"
17.05 CinestarFilm: "OSS 117: Kairo, špijunsko gnezdo"
17.15 Cinemax 2Film: "Darling"
17.20 AMCFilm: "Starski i Hač"
17.45 Fox MoviesFilm: "Svuda samo ne ovde"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bandidas"
18.25 HBOFilm: "15:17 Voz za Pariz"
18.25 CinemaxFilm: "Veliki klilnci"
18.45 SinemanijaFilm: "Artur i Merlin"
19.00 DivaFilm: "Ljubav svakako"
19.00 1000Film: "Bez granica"
19.00 AMCFilm: "Prljavi ples 2: Noći Havane"
19.00 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
19.00 HBO 2Film: "Dora i izgubljeni zlatni grad"
19.00 Cinemax 2Film: "Oštrim nožem"
19.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Najtraženiji čovek"
19.35 Pink kidsFilm: "Priča o Betovenovom blagu"
20.00 CinemaxFilm: "Vrisak 3"
20.00 Prva plusFilm: "Raskid"
20.00 Pink 2Film: "Džek Ričer - Bez povratka"
20.05 HRT 1Film: "Terminal"
20.25 AMCFilm: "Drakula 2000"
20.30 Cinemax 2Film: "Skakač"
20.40 HBO 2Film: "Ukrštene reči i misterije: Smrtonosna zagonetka"
21.00 HRT 2Film: "Deset malih vojnika"
21.00 B92Film: "Sve tajne"
21.00 Fox LifeFilm: "Đavo nosi Pradu"
21.00 1000Film: "Samo ga dovedi"
21.00 SinemanijaFilm: "Ratno ostrvo"
21.00 FoxFilm: "Specijalna jedinica 2"
21.00 Fox MoviesFilm: "Nezaustavljiv"
21.00 CinestarFilm: "Bezvremenska Adaline"
21.00 DivaFilm: "Forest Gamp"
21.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Levi kroše"
21.50 Pink kidsFilm: "Betoven 6"
22.00 Cinemax 2Film: "Pili"
22.00 AMCFilm: "Lice sa ožiljkom"
22.00 Sci-FiFilm: "Ledolomac"
22.00 Prva kickFilm: "Kralj škorpija"
22.00 HBOFilm: "Meksikanac"
22.00 CinemaxFilm: "Ready Player One"
22.00 Prva plusFilm: "Surogat mama"
22.00 Pink 2Film: "Prepušteni slučaju"
22.05 HBO 2Film: "Auto-škola za Saudijke"
22.20 RTS 3Film: "Iskušenik"
22.23 RTS 2Film: "Trgom kostiju"
22.45 PrvaFilm: "Priča nad pričama"
22.50 HRT 1Film: "Nevina laž"
23.00 CinestarFilm: "Sajlent Hil: Otkrovenje"
23.00 Fox MoviesFilm: "Taksi 3"
23.10 1000Film: "Pad crnog jastreba"
23.20 HBO 3Film: "A-tim"
23.25 Cinemax 2Film: "Karmen i Lola"
23.40 SinemanijaFilm: "Iznenadni napad"
23.45 AXNFilm: "Šuma"
23.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pljačka"
00.00 Pink 2Film: "Opasan zadatak"
00.05 HBO 2Film: "Sneč"
00.05 HBOFilm: "Opatica iz pakla"
00.20 CinemaxFilm: "Mrtav čovek hoda"
00.35 Sci-FiFilm: "Atomika"
00.45 AMCFilm: "Mrak film 2"
00.50 CinestarFilm: "Malkolm Iks"
002.5 HRT 2Film: "Porodična kuća"
01.10 Cinemax 2Film: "Ubij svoje najdraže"
01.30 PrvaFilm: "Blejd"
01.30 B92Film: "Sve tajne"
01.30 HBO 3Film: "Spokoj"
01.40 SinemanijaFilm: "Sumrak saga: Pomračenje"
01.45 HBO 2Film: "Ti juriš!"
01.45 HBOFilm: "Formula uspeha"
01.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Džon umire na kraju"
02.00 1000Film: "Ispovesti opasnog uma"
02.00 Pink 2Film: "Porodični kamen"
02.05 AMCFilm: "Sudnji dan"
02.15 Prva plusFilm: "Raskid"
02.20 CinemaxFilm: "Leto '84"
02.32 RTS 1Film: "Jaguarov skok"
02.38 RTS 2Film: "Trgom kostiju"
02.50 Cinemax 2Film: "Bez alternative"
03.25 HBO 2Film: "Prestiž"
03.40 SinemanijaFilm: "Pakt iz prošlosti"
03.50 AMCFilm: "Dijabolik"
03.55 HBOFilm: "Mulen ruž"
04.00 Pink 2Film: "Apač"
04.10 CinemaxFilm: "Vita i Virdžinija"
04.10 HBO 3Film: "U tuđoj kući"
04.15 1000Film: "Mišel i Obama"
04.30 Cinemax 2Film: "Soba za iznajmljivanje"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.