Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 28. jul 2021. 21:31

TV program - četvrtak, 22. jul 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Male žene"
06.00 HBOFilm: "Jakov, Mimi i psi koji govore"
06.00 Cinemax 2Film: "Dvorac"
06.00 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
06.00 HBO 3Film: "Rat sa dekom"
06.10 1000Film: "Alvin i veverice: Velika avantura"
06.50 AMCFilm: "Lepe devojke"
07.00 CinestarFilm: "Koncert"
07.15 HBOFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
07.35 Cinemax 2Film: "Nobadi"
07.40 HBO 3Film: "Krupna riba"
07.40 1000Film: "Dole ljubav"
07.55 CinemaxFilm: "Nemoguće"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
08.20 Fox MoviesFilm: "Razum i osećajnost"
08.25 Fox MoviesFilm: "Nevine laži"
08.30 Nova SFilm: "Pomorska akademija"
08.40 AMCFilm: "Vatel"
09.00 HBOFilm: "Nerazdvojni"
09.05 Cinemax 2Film: "Virago"
09.20 1000Film: "Ema"
09.25 Cinemax 2Film: "Moje misli su tihe"
09.25 CinemaxFilm: "Američka turšija"
09.35 SinemanijaFilm. "Mumini na rivijeri"
09.45 HBO 3Film: "Liga pravde"
09.47 RTS svetFilm: "Suza i njene sestre"
09.50 HBO 2Film: "Dobra godina"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Grad na obali"
10.00 Prva plusFilm: "Novac"
10.05 CinestarFilm: "Mladi Karl Marks"
10.35 AMCFilm: "Starski i Hač"
10.35 Fox MoviesFilm: "Zimska ljubavna priča"
10.35 HBOFilm: "Kod kuće"
10.55 CinemaxFilm: "Špijun koji me je voleo"
11.10 Cinemax 2Film: "Čuvajte se dece"
11.15 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se nastavlja"
11.30 1000Film: "Selena"
11.50 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
11.56 HRT 2Film: "Ždrebe"
12.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Predsednička igra"
12.10 Pink 2Film: "Evo Sabate... Gotov si!"
12.15 CinestarFilm: "Berni"
12.15 HBO 3Film: "Monikina družina"
12.15 AMCFilm: "Nova faca"
12.15 Fox MoviesFilm: "13 dana"
12.30 HBOFilm: "Igraj svoju igru 3"
13.00 CinemaxFilm: "Operacija Svemir"
13.15 HBO 2Film: "Ranč Džona Landsberga"
13.20 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
13.22 HRT 2Film: "Iznenadi me!"
13.40 AMCFilm: "Jaguar"
13.50 Cinemax 2Film: "Zaboravi"
13.55 HBO 3Film: "Rami Jusef: Osećanja"
14.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Savršen muškarac"
14.05 1000Film: "Ludi od ljubavi"
14.10 CinestarFilm: "Kulinarski džet set"
14.15 Pink 2Film: "Kung fu"
14.30 HBOFilm: "Završeci i počeci"
14.40 HBO 2Film: "Pogrešna instruktorka"
14.55 HBO 3Film: "Mulan"
15.00 Nova SFilm: "Dik Trejsi"
15.00 Prva plusFilm: "Odgovornost"
15.05 Fox MoviesFilm: "Moja otmica"
15.05 CinemaxFilm: "Pesma bez imena"
15.15 AMCFilm: "Gospođica Poter"
15.20 SinemanijaFilm: "Nosorog Oto"
15.30 Cinemax 2Film: "Ptičarev sin"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Palata od cigala"
16.00 Pink 2Film: "Hiljadu reči"
16.05 CinestarFilm: "Signal"
16.10 1000Film: "Producenti"
16.20 HBOFilm: "Male žene"
16.40 CinemaxFilm: "Nemoguće"
16.45 AMCFilm: "Lupež"
17.00 SinemanijaFilm: "Opasni taoci"
17.15 Fox MoviesFilm: "Vašar taštine"
17.20 Cinemax 2Film: "Nobadi"
17.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Peti element"
18.00 Prva kickFilm: "Prisiljen na borbu"
18.15 CinemaxFilm: "Pre mraza"
18.30 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
18.35 HBOFilm: "K'o Šef"
18.50 1000Film: "Jedan je Džimi Grimbl"
18.55 Cinemax 2Film: "Lola"
19.00 HBO 2Film: "Spektra"
19.05 SinemanijaFilm: "Ljubav u Rimu"
19.05 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks protiv Cezara"
19.35 Pink kidsFilm: "Poljubac"
20.00 Pink 2Film: "Hitmen: Plaćeni ubica"
20.00 CinemaxFilm: "Besmrtni"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Divlji psi"
20.00 Prva plusFilm: "Partneri u akciji"
20.00 HBOFilm: "Neka pričaju šta hoće"
20.25 AMCFilm: "Ona je ta"
20.30 Cinemax 2Film: "Početak"
20.53 RTS svetFilm: "Suza i njene sestre"
21.00 1000Film: "Uhvatiti Kartera"
21.00 HRT 2Film: "Crno zlato"
21.00 B92Film: "Ajkula 2"
21.00 Fox MoviesFilm: "Preostalo vreme"
21.00 SinemanijaFilm: "Fatalni ishod"
21.10 CinestarFilm: "Osnivač"
21.25 HBO 2Film: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
21.25 Pink 2Film: "U dolini nasilja"
21.47 RTS 2Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
21.50 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Propovednik"
21.55 CinemaxFilm: "Samo za tvoje oči"
22.00 Prva plusFilm: "Mit"
22.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
22.00 AMCFilm: "Slagalica strave 2"
22.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vasabi"
22.40 Cinemax 2Film: "Filofobija"
23.00 SinemanijaFilm: "Šta je ljubav"
23.00 Sci-FiFilm: "RIPD - Panduri za mrtvake"
23.01 Pink 2Film: "Kad se ugase svetla"
23.05 1000Film: "Nestala bez traga"
23.10 HRT 2Film: "Istinita priča"
23.15 Fox MoviesFilm: "Adrenalin"
23.30 AMCFilm: "Soba panike"
23.30 HBOFilm: "Zemlja mrtvih"
00.05 CinemaxFilm: "Oktopusi"
00.05 HBO 3Film: "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
00.15 HBO 2Film: "Dunkirk"
00.18 Pink 2Film: "Priča o mumiji"
00.20 CinestarFilm: "Oteta"
00.45 Cinemax 2Film: "Đavolji ples"
00.50 PrvaFilm: "Silovit udarac 2"
00.55 SinemanijaFilm: "Zaposedanje"
01.00 Fox MoviesFilm: "Soba panike"
01.00 Sci-FiFilm: "Ledena apokalipsa"
01.05 HBOFilm: "Zodijak"
01.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rov smrti"
01.20 1000Film: "Hladna planina"
01.20 AMCFilm: "Bez očiglednog motiva"
01.38 Pink 2Film: "Hitmen: Plaćeni ubica"
02.00 HBO 2Film: "Hemingvej i Gelhorn"
02.15 CinemaxFilm: "Miruj"
02.15 Prva plusFilm: "Partneri u akciji"
02.20 SinemanijaFilm. "Miranda"
02.20 Cinemax 2Film: "4x4"
02.55 AMCFilm: "Admiral"
03.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Građanin kriminalac"
03.03 Pink 2Film: "U dolini nasilja"
03.25 RTS 2Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
03.40 SinemanijaFilm: "Plesačica"
03.45 HBOFilm: "Male žene"
03.50 CinemaxFilm: "Bedak"
03.50 CinestarFilm: "Operacija Delta odred: smrtna opasnost"
03.55 Cinemax 2Film: "Ono što ne znaš o meni"
04.15 HBO 3Film: "Vidim te"
04.25 1000Film: "Borba za vodu"
04.30 HBO 2Film: "Ranč Džona Landsberga"
05.30 SinemanijaFilm: "Afera Hilton Nil"
05.35 CinemaxFilm: "Samo ja i ti"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 21.07.
 • četvrtak, 22.07.
 • petak, 23.07.
 • subota, 24.07.
 • nedelja, 25.07.
 • ponedeljak, 26.07.
 • utorak, 27.07.
 • sreda, 28.07.
 • četvrtak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.