Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 28. novembar 2020. 10:26

TV program - nedelja, 22. novembar 2020.

Filmovi

06.00 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
06.00 CinemaxFilm: "Marvinova soba"
06.00 Cinemax 2Film: "Rej i Liz"
06.00 HBO 3Film: "Ljudi poput nas"
06.00 HBO 2Film: "Grdana - Gospodarica zla"
06.00 HBOFilm: "Prerušeni špijuni"
06.30 AMCFilm: "Dobre namere"
06.45 Fox MoviesFilm: "Dži Aj Džo: Uspon kobre"
06.50 DivaFilm: "Božić s ljubavlju"
07.00 Sci-FiFilm: "Troja: Odiseja"
07.15 AXNFilm: "Štrumpfovi: Skriveno selo"
07.40 CinemaxFilm: "Stiga"
07.50 Cinemax 2Film: "Operater"
07.55 HBO 3Film: "Žene iz Stepforda"
08.00 CinestarFilm: "Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende"
08.00 HBO 2Film: "Knjiga o džungli"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dadilja iz noćnih mora"
08.00 AMCFilm: "Čikago"
08.00 1000Film: "Japanski pas"
08.05 HBOFilm: "Zvezdane staze (2009)"
08.10 HRT 1Film: "Zlatno doba Holivuda"
08.30 SinemanijaFilm: "Lote iz Izumgrada"
08.40 DivaFilm: "Božićna polarna svetlost"
08.50 AXNFilm: "Misterije Hejli Din"
09.15 Fox MoviesFilm: "Padaće ćufte"
09.15 CinemaxFilm: "Još uvek ludi"
09.30 HBO 3Film: "Čarobnjakov šegrt"
09.30 Cinemax 2Film: "Tezeka"
09.40 CinestarFilm: "Zver"
09.45 HBO 2Film: "Pokemon detektiv Pikaču"
09.50 AMCFilm: "Profesionalac"
09.50 1000Film: "Povratak Zendera Kejdža"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Uhapsi me"
10.10 HBOFilm: "Zvezdane staze: Prema tami"
10.20 SinemanijaFilm: "Lote i tajna mesečevog kamena"
10.30 DivaFilm: "Zabavni Božić"
10.40 AXNFilm: "Sneč"
10.55 CinemaxFilm: "Američka turšija"
11.05 Cinemax 2Film: "Poslednji poziv"
11.15 Fox MoviesFilm: "Bejb: Prase u gradu"
11.20 CinestarFilm: "Britanski supertalenat"
11.30 HBO 2Film: "Svadbeni mraš 4: Nešto staro, nešto novo"
11.35 AMCFilm: "Hladna planina"
11.40 Cinemax 2Film: "Svedok"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
12.00 SinemanijaFilm: "Želje i nadanja"
12.00 Pink 2Film: "U kraljevstvu divljih stvorenja"
12.05 Fox LifeFilm: "Ona je prava"
12.20 DivaFilm: "Počinje da liči na Božić"
12.20 HBOFilm: "Zaleđeno kraljevstvo"
12.25 1000Film: "Japanski pas"
12.25 CinemaxFilm: "Taj veličanstveni kolač!"
12.35 Pink kidsFilm: "Prati svoje srce"
12.45 AXNFilm: "Mračna kula"
12.55 HBO 2Film: "Divan dan u komšiluku"
13.15 CinestarFilm: "Bezvremenska Adaline"
13.15 CinemaxFilm: "Doručak kod Tifanija"
13.15 Fox MoviesFilm: "Povratak ubice mekog srca"
13.35 Cinemax 2Film: "Nije kraj"
13.50 SinemanijaFilm: "Noć u Meksiku"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
14.00 HBOFilm: "Divlji i srećni"
14.05 AMCFilm: "As asova"
14.10 HBO 3Film: "Zatura: svemirska avantura"
14.10 1000Film: "Pravne mere"
14.30 AXNFilm: "Džumandži"
14.45 HBO 2Film: "Volas i Gromit: Veliki izlet"
14.55 FoxFilm: "Madagaskar 2: Bekstvo u Afriku"
15.00 Vojvodina 1Film: "Horisti"
15.05 HRT 1Film: "Jedi, pij i venčaj se"
15.10 CinemaxFilm: "Ljubavna teritorija"
15.10 HBO 2Film: "Park čudesa"
15.15 Cinemax 2Film: "Moje misli su tihe"
15.15 CinestarFilm: "Igra kodova"
15.25 Fox MoviesFilm: "Praznična čarolija"
15.45 AMCFilm: "Super luzeri"
15.55 HBO 3Film: "Ortaci na točkovima"
16.00 Pink 2Film: "Gola istina"
16.00 DivaFilm: "Božić u Montani"
16.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
16.00 SinemanijaFilm: "Čaj u Sahari"
16.00 Prva plusFilm: "Snežana i lovac"
16.00 Prva kickFilm: "Dum"
16.10 1000Film: "Svet je veliki i spasenje vreba iza ugla"
16.15 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
16.35 HBO 2Film: "Bregzit"
16.40 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
16.45 CinemaxFilm: "Marvinova soba"
16.46 RTS 1Film: "Za kralja i otadžbinu"
16.48 RTS svetFilm: "Za kralja i otadžbinu"
17.00 Cinemax 2Film: "Rej i Liz"
17.15 Fox MoviesFilm: "Čivava sa Beverli Hilsa 3"
17.20 CinestarFilm: "Vozeći gospođicu Dejzi"
17.30 AMCFilm: "Podrhtavanje"
17.35 RTS 2Film: "Cipelice na asfaltu"
17.50 DivaFilm: "Praznici kod kuće"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
18.00 Prva plusFilm: "Pod sumnjom"
18.00 Sci-FiFilm: "Globalno otapanje"
18.10 HBOFilm: "Loše obrazovanje"
18.25 CinemaxFilm: "Stiga"
18.25 1000Film: "Selena"
18.45 SinemanijaFilm: "Magija na ostrvu Bel"
18.50 Cinemax 2Film: "Operater"
18.54 RTS 2Film: "Osma vrata"
18.55 AXNFilm: "Otimači"
19.00 HBO 2Film: "Dora i izgubljeni zlatni grad"
19.05 AMCFilm: "Nova faca"
19.10 CinestarFilm: "Transporter 3"
19.15 Fox MoviesFilm: "Zemlja budućnosti"
19.30 Pink kidsFilm: "Voda nije za piće"
19.40 DivaFilm: "Čarobni božićni u krasi"
19.45 Sci-FiFilm: "Ostavljeni"
20.00 Fox LifeFilm: "Otkačena plavuša"
20.00 Prva kickFilm: "Zločinački um"
20.00 CinemaxFilm: "Kralj Petar Prvi"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Apokalipto"
20.00 HBOFilm: "Češljugar"
20.00 Prva plusFilm: "Lutalica"
20.05 Vojvodina 1Film: "Krik tišine"
20.05 HRT 2Film: "Vojnikova priča"
20.29 RTS 2Film: "Potraga"
20.30 Cinemax 2Film: "Avgust"
20.30 AMCFilm: "Američki odmetnici"
20.45 HBO 2Film: "Američka prevara"
20.55 RTS svetFilm: "Potraga"
20.56 RTS 1Film: "Led"
21.00 SinemanijaFilm: "360"
21.00 AXNFilm: "Istrebljivač 2049."
21.00 FoxFilm: "Terminator: Spasenje"
21.00 1000Film: "Pre zalaska sunca"
21.05 CinestarFilm: "Bokser"
21.30 DivaFilm: "Veličanstveni Božić"
21.50 Pink kidsFilm: "Slađa strana života"
22.00 Cinemax 2Film: "Nobadi"
22.00 Prva plusFilm: "Soba"
22.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
22.00 AMCFilm: "Vrisak 2"
22.00 Fox MoviesFilm: "Tron: Nasleđe"
22.00 Sci-FiFilm: "Nikada ne kucaj"
22.15 CinemaxFilm: "Patrik"
22.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Berni"
22.35 1000Film: "Devojka iz susedstva"
22.45 B92Film: "Šindlerova lista"
22.45 HRT 1Film: "Zlatno doba Holivuda"
22.45 RTS 2Film: "Subotom uveče"
23.00 Prva kickFilm: "Posrednik"
23.10 CinestarFilm: "Opasan um"
23.20 DivaFilm: "Duh Božića"
23.20 SinemanijaFilm: "Adamvo vaskrsenje"
23.25 HBOFilm: "Antropoid"
23.30 Cinemax 2Film: "Braća"
23.38 Pink 2Film: "Crveni zmaj"
23.55 AMCFilm: "Planeta tame"
23.55 CinemaxFilm: "Tata"
00.00 Sci-FiFilm: "Boja krvi"
00.11 RTS svetFilm: "Subotom uveče"
00.15 Prva plusFilm: "Pravila ulica"
00.15 AXNFilm: "Totalni opoziv"
00.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestanci u 7. ulici"
00.30 HBO 2Film: "Pravi gangster"
00.38 Vojvodina 1Film: "Horisti"
00.40 Fox MoviesFilm: "Transporter 3"
00.45 1000Film: "Faktor hlađenja"
01.00 HBO 3Film: "Čelična borba"
01.15 Cinemax 2Film: "Oleg"
01.25 HBOFilm: "Spremna ili ne"
01.30 CinemaxFilm: "Alfa: Pravo na ubijanje"
01.35 SinemanijaFilm: "U skloništu"
01.39 Pink 2Film: "Meteorolog"
01.45 AMCFilm: "Moje i me je Modesti"
01.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vrisak 3"
01.55 RTS 1Film: "Za kralja i otadžbinu"
01.58 RTS 2Film: "Cipelice na asfaltu"
02.10 Sci-FiFilm: "Prognani"
02.15 HBO 2Film: "Ovo je kraj"
02.15 AXNFilm: "Brži od pravde"
02.45 CinestarFilm: "Zlatni baršun"
02.50 1000Film: "Moj privatni Ajdaho"
02.50 Fox MoviesFilm: "Trka smrti 2"
02.52 RTS svetFilm: "Potraga"
03.00 Nova SFilm: "Džek"
03.05 CinemaxFilm: "Urbane legende 3: Suđenje Džoun Kolins"
03.11 RTS 2Film: "Potraga"
03.35 SinemanijaFilm: "Kolt 45"
04.00 HBOFilm: "Večera za glupane"
04.05 HBO 2Film: "Intervju"
04.10 Cinemax 2Film: "Vita i Virdžinija"
05.00 SinemanijaFilm: "Rosita"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 21.11.
 • nedelja, 22.11.
 • ponedeljak, 23.11.
 • utorak, 24.11.
 • sreda, 25.11.
 • četvrtak, 26.11.
 • petak, 27.11.
 • subota, 28.11.
 • nedelja, 29.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.