Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 1. mart 2021. 18:17

TV program - utorak, 23. februar 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Rastanak"
06.00 HBOFilm: "Hari Poter i relikvije smrti 1"
06.00 Cinemax 2Film: "Galaktička pustolovina"
06.00 HBO 3Film: "Poljaci u Holivudu"
06.00 HBO 2Film: "Zootropolis - Grad životinja"
06.50 AMCFilm: "Visoka moda"
07.00 Pink 2Film: "Razvlačenje"
07.40 CinemaxFilm: "Urbane legende 3: Grejs pod pritiskom"
07.40 1000Film: "Godina opasnog življenja"
07.45 Cinemax 2Film: "Ima li pilota u avionu?"
07.50 HBO 2Film: "Druga strana svega"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestale"
08.10 CinemaxFilm: "Miljenica"
08.15 Fox MoviesFilm: "Mister Bin"
08.25 HBOFilm: "Neviđeni 2"
08.40 SinemanijaFilm: "Mali traktor Fergi 3"
09.00 AMCFilm: "Pohlepni"
09.00 CinestarFilm: "Čiste petice"
09.15 Cinemax 2Film: "Ne izlazi!"
09.20 HBO 3Film: "Spajdermen: Daleko od kuće"
09.40 HBO 2Film: "Dani slave"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kameni tornado"
10.00 Prva plusFilm: "Ugovor"
10.00 Fox MoviesFilm: "Pčelac Beri Medić"
10.05 1000Film: "Preostalo vreme"
10.10 CinemaxFilm: "Možete li mi ikada oprostiti?"
10.20 HBOFilm: "Grdana - Zla vila"
10.40 SinemanijaFilm: "Pet i Met"
10.50 AMCFilm: "Predigra za brak"
11.00 CinestarFilm: "Otmica"
11.05 Cinemax 2Film: "Slobodan dan Ferisa Bjulera"
11.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Robin Hud: Princ lopova"
11.50 Pink kidsFilm: "Tom Sojer"
11.55 CinemaxFilm: "Običniljudi"
12.00 HBOFilm: "Četvoro dece i stvor"
12.05 Fox MoviesFilm: "Zaljubljena u talase"
12.15 1000Film: "Potpuni zaokret"
12.25 AMCFilm: "Ljubav pre svega"
12.25 Pink 2Film: "Dragulj s Nila"
12.30 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli 7 02"
12.45 Cinemax 2Film: "Sveta Fransis"
13.00 CinestarFilm: "Prodavačica"
13.30 HRT 2Film: "Svi su ludi za Sali"
13.35 HBO 2Film: "Betmen: Povratak mračnog viteza", 1. deo
13.55 AMCFilm: "Hotel Transilvanija"
14.00 CinemaxFilm: "Kolo sreće"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijatelj br. 1", 1. deo
14.05 Fox MoviesFilm: "Paklene ulice"
14.17 Pink 2Film: "Ajra i Ebi"
14.20 HBO 3Film: "Farenhajt 451"
14.25 Cinemax 2Film: "Sklonište u oblacima"
14.25 HBOFilm: "Hari POter i relikvije smrti 2"
14.30 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli 7 03"
14.35 1000Film: "Prevaranti"
15.00 CinestarFilm: "Ukleta kći"
15.00 Prva plusFilm: "Taoci"
15.25 AMCFilm: "Podrhtavanja 3: Povratak savršenstvu"
15.50 Cinemax 2Film: "Mračni kristal"
15.55 CinemaxFilm: "Miljenica"
15.55 HBO 2Film: "Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko"
16.00 Pink 2Film: "Njeni roditelji"
16.00 HBO 3Film: "Spust"
16.00 Fox MoviesFilm: "Madagaskar 2: Bekstvo u Afriku"
16.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kamuflaža"
16.25 1000Film: "Vetar koji njiše ječam"
16.30 SinemanijaFilm: "Lejdi Magbet"
16.35 HBOFilm: "Češljugar"
17.05 AMCFilm: "XXX: Stanje pripravnosti"
17.20 HBO 2Film: "Zov divljine"
17.25 Cinemax 2Film: "Ima li pilota u avionu?"
17.25 HBO 3Film: "Sonikov film"
17.30 Prva kickFilm: "Zemlja živih mrtvaca"
17.55 CinestarFilm: "Kajman"
17.55 CinemaxFilm: "Alita: Borbeni anđeo"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
18.15 Fox MoviesFilm: "Muški žigolo"
18.30 SinemanijaFilm: "Bez ljubavi"
18.45 AMCFilm: "Priča o nama"
18.55 Cinemax 2Film: "Mosad"
19.00 HBO 2Film: "Umri drugi put"
19.00 1000Film: "Artur"
19.35 Pink kidsFilm: "Niko, jednorog"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rov smrti"
20.00 BNFilm: "Motel Nana"
20.00 CinemaxFilm: "Most špijuna"
20.00 Prva plusFilm: "Opljačkaj mafiju"
20.20 AMCFilm: "Vruće igre"
20.30 Cinemax 2Film: "Drakula"
20.58 RTS svetUpitnik
21.00 1000Film: "Nova šansa"
21.00 B92Film: "Pre nego što zaspim"
21.00 HRT 2Film: "Senzacionalna vest"
21.00 Fox MoviesFilm: "Elizijum"
21.00 SinemanijaFilm: "Iznenadni napad"
21.10 HBO 2Film: "Crno i plavo"
21.10 CinestarFilm: "Budi hladnokrvan"
21.45 HBOFilm: "Ta mržnja koju seješ"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Srce mi je zadrhtalo"
21.50 Pink kidsFilm: "Tom Sojer"
22.00 AMCFilm: "Pravedan cilj"
22.00 Prva plusFilm: "Hobit: Neočekivano putovanje"
22.00 DivaFilm: "Prava ubistva - Misterija Aurore Tigarden"
22.00 Prva kickFilm: "U brzim vodama"
22.25 RTS 3Film: "Platinasta lepotica"
22.40 Cinemax 2Film: "Samo za tvoje oči"
23.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
23.00 SinemanijaFilm: "Život među zvezdama"
23.00 HBO 2Film: "Ptice grabljivice (i fantastična emancipacija Harli Kvin)"
23.05 CinemaxFilm: "Južni terminal"
23.10 Fox MoviesFilm: "Ajkula"
23.25 1000Film: "Kraj jedne ljubavne priče"
23.40 PrvaFilm: "Nevestin otac"
23.40 AMCFilm: "Odjeci u tami"
23.45 HBO 3Film: "Spajdermen: Daleko od kuće"
23.50 CinestarFilm: "U šumi"
23.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zakletva"
23.55 HBOFilm: "Ananas ekspres"
00.00 DivaFilm: "Zaglavilo se"
00.25 AXNFilm: "Snajperista 2"
00.25 HRT 2Film: "Svi su ludi za Sali"
00.45 CinemaxFilm: "Valan"
00.50 HBO 2Film: "Nestala"
00.50 Cinemax 2Film: "Oktopusi"
01.00 Pink 2Film: "Čovek bljesak"
01.00 Sci-FiFilm: "Čukanje"
01.20 Fox MoviesFilm: "Putnici"
01.30 SinemanijaFilm: "Klimaks"
01.30 1000Film: "Vampiri su bedni"
01.45 CinestarFilm: "Razdaljina"
01.45 HBOFilm: "Osam milimetara"
01.50 PrvaFilm: "Majkl"
02.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Java u plamenu"
02.15 Prva plusFilm: "Opljačkaj mafiju"
02.25 Pink 2Film: "Novo doba"
02.25 CinemaxFilm: "Šta sve možeš u Denveru kad si mrtav"
02.45 HBO 2Film: "Spremna ili ne"
02.50 AMCFilm: "Jezero straha protiv anakonde"
03.00 Cinemax 2Film: "Konačni horizont"
03.05 SinemanijaFilm: "Živi brzo, umri polako"
03.05 1000Film: "Posledice"
03.45 HBO 3Film: "Farenhajt 451"
04.05 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
04.09 Pink 2Film po izboru gledalaca
04.20 CinemaxFilm: "Umetnost krađe"
04.20 AMCFilm: "Zaklon"
04.25 HBO 2Film: "Stravični stanodavac"
04.35 Cinemax 2Film: "Sklonište u oblacima"
05.10 1000Film: "Mala crna knjižica"
05.25 SinemanijaFilm: "Fusnota"
05.25 HBO 3Film: "Nedaleko od dve kule: Škola Stajvesant 11. septembra"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 22.02.
 • utorak, 23.02.
 • sreda, 24.02.
 • četvrtak, 25.02.
 • petak, 26.02.
 • subota, 27.02.
 • nedelja, 28.02.
 • ponedeljak, 1.03.
 • utorak, 2.03.
 • sreda, 3.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.