Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 06:30

TV program - subota, 23. maj 2020.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Priča o igračkama 3"
06.00 CinemaxFilm: "Skarboro"
06.00 Cinemax 2Film: "Slatke pokvarene stvari"
06.00 HBO 3Film: "Jedan pas se vraća kući"
06.00 HBO 2Film: "Braća Grim"
06.00 Fox MoviesFilm: "Loša učiteljica"
06.05 1000Film: "Sestre po farmerkama"
06.55 AMCFilm: "Pronađeni raj"
07.30 CinemaxFilm: "Biciklista"
07.35 HBO 3Film: "Priča o igračkama 4"
07.40 Cinemax 2Film: "Žena"
07.40 HBOFilm: "Zatura: Svemirska avantura"
07.45 Fox MoviesFilm: "Stotina"
08.00 Pink 2Film: "Rio"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Direktan kontakt"
08.00 CinestarFilm: "Beg sa planete Zemlje"
08.00 HBO 2Film: "Ona"
08.11 HRT 1Film: "Indijanski ustanak"
08.25 AMCFilm: "Ljubav smrdi"
08.30 Fox MoviesFilm: "Brže od ostalih"
08.30 1000Film: "King Kong"
08.55 SinemanijaFilm: "Zašto nisam pojeo svoga oca"
09.15 HBO 3Film: "Dafni i Velma"
09.20 HBOFilm: "Spajdermen: Novi svet"
09.20 Cinemax 2Film: "Oštrim nožem"
09.20 CinemaxFilm: "Stiga"
09.40 CinestarFilm: "OSS 117: Kairo, špijunsko gnezdo"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
09.55 AMCFilm: "Kralj Ralf"
10.00 Pink 2Film: "Ja sam Dejvid"
10.05 HBO 2Film: "Dora i izgubljeni zlatni grad"
10.15 Fox MoviesFilm: "Ernest ide u zatvor"
10.55 SinemanijaFilm: "Prdoprah doktora Proktora"
11.00 CinemaxFilm: "Vita i Virdžinija"
11.00 Cinemax 2Film: "Skakač"
11.15 HBOFilm: "Čokolada"
11.30 CinestarFilm: "Moja velika mrsna pravoslavna svadba"
11.30 AMCFilm: "Dobri Vil Hanting"
11.50 HBO 2Film: "Prestiž"
12.00 Fox MoviesFilm: "Bebin odlazak u grad"
12.05 Fox LifeFilm: "Jednog lepog dana"
12.10 1000Film: "Šta jede Gilberta Grejpa"
12.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bandidas"
12.30 AXNFilm: "The Art Of the Steal"
12.30 Cinemax 2Film: "Dvoboj do istrebljenja"
12.35 Pink kidsFilm: "Nindža kornjače"
12.45 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
12.50 CinemaxFilm: "Tranzit"
13.00 Pink 2Film: "Pobuna na brodu Baunti"
13.15 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
13.15 HBOFilm: "Park čudesa"
13.35 AMCFilm: "Major Pejn"
14.00 DivaFilm: "Forest Gamp"
14.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Najtraženiji čovek"
14.00 HBO 2Film: "Favorit"
14.00 Fox MoviesFilm: "Sahara"
14.10 Cinemax 2Film: "Pili"
14.10 AXNFilm: "Ja, špijun"
14.30 HBO 3Film: "U tuđoj koži"
14.35 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
14.35 CinemaxFilm: "Ready Player One"
14.40 HBOFilm: "Uskršnji tajni zadatak"
14.40 SinemanijaFilm: "Pet i Met"
14.55 FoxFilm: "Solt"
15.10 AMCFilm: "Devojka mog brata"
15.15 CinestarFilm: "Bezvremenska Adaline"
15.30 Pink 2Film: "Džek Ričer - Bez povratka"
15.40 Cinemax 2Film: "Robot i Frenk"
15.40 Vojvodina 1Film: "Moja popodneva sa Margarit"
15.55 HBO 2Film: "Munja"
16.00 Prva plusFilm: "E.T. Vanzemaljac"
16.00 AXNFilm: "Čarlijevi anđeli: Gas do daske"
16.00 Prva kickFilm: "Kralj škorpija"
16.05 HBOFilm: "Iks men: Dani buduće prošlosti"
16.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
16.25 SinemanijaFilm: "Artur i Merlin"
16.30 1000Film: "San letnje noći"
16.30 Fox MoviesFilm: "Grdana - zla vila"
16.45 AMCFilm: "Holivudski policajci"
16.50 DivaFilm: "Kapetan Marlo"
16.52 RTS 2Film: "Gradski lovac"
16.55 CinemaxFilm: "Skarboro"
17.10 Cinemax 2Film: "Slatke pokvarene stvari"
17.15 CinestarFilm: "Zver"
17.30 HBO 2Film: "Ukrštene reči i misterije: Smrtonosna zagonetka"
17.30 Pink 2Film: "Baš sam lepa"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Redov Džejn"
18.00 Sci-FiFilm: "Seme razaranja"
18.00 Prva plusFilm: "Robin Hud"
18.15 HBOFilm: "Knjiga o džungli"
18.15 Fox MoviesFilm: "Simpsonovi film"
18.20 CinemaxFilm: "Biciklista"
18.35 SinemanijaFilm: "Odiseja"
18.35 RTS 2Film: "Priča o otmici"
18.40 AMCFilm: "Momci i devojke"
18.50 Cinemax 2Film: "Žena"
18.55 CinestarFilm: "XXX"
18.55 AXNFilm: "Otmica metroa 123"
19.00 HBO 2Film: "Akvamen"
19.00 1000Film: "Prosto neodoljiva"
19.30 Pink kidsFilm: "Betoven"
20.00 Fox LifeFilm: "Sve o Stivu"
20.00 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđeli"
20.00 Pink 2Film: "Psi rata"
20.00 Prva plusFilm: "Gospodar prstenova: Družina prstena"
20.00 HBOFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
20.05 HRT 2Film: "Spajdermen"
20.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svetac i osvetnik"
20.15 AMCFilm: "Bele ribe"
20.15 Vojvodina 1Film: "Partneri u akciji"
20.30 Cinemax 2Film: "Pesma bez imena"
20.30 RTS 2Film: "Obračun u Parizu"
20.55 RTS svetFilm: "Ešalon doktora M."
21.00 SinemanijaFilm: "Gospodin Niko"
21.00 Sci-FiFilm: "Distrikt 9"
21.00 1000Film: "Miris žene"
21.00 AXNFilm: "Oklopni transporter"
21.00 B92Film: "Osnivač"
21.00 FoxFilm: "Čoveče, gde su mi kola?"
21.05 CinemaxFilm: "Ponoćni trkač"
21.05 RTS 1Film: "Kozje uši"
21.10 CinestarFilm: "Godina nasilja"
21.30 Prva kickFilm: "Slatka Virdžinija"
21.50 Pink kidsFilm: "Betoven 2"
21.50 HBOFilm: "Doza sreće"
22.00 AMCFilm: "Mrak film 3"
22.00 Pink 2Film: "Misija bez povratka"
22.00 Fox MoviesFilm: "Ona"
22.00 Prva plusFilm: "Gospodar prstenova: Dve kule"
22.10 Cinemax 2Film: "Mi životinje"
22.34 HRT 1Film: "Bostonski heroji"
22.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Berni"
22.40 CinemaxFilm: "Kelner"
22.45 AXNFilm: "Demolition"
23.10 RTS 1Film: "Tri 60"
23.20 AMCFilm: "Stvor"
23.20 Sci-FiFilm: "Premotavanje"
23.25 HBO 2Film: "Pravi gangster"
23.25 CinestarFilm: "Avgust u okrugu Osejdž"
23.35 HBOFilm: "Brže"
23.44 RTS svetFilm: "Potraži Vandu Kos"
23.45 Vojvodina 1Film: "Moja popodneva sa Margarit"
23.45 Cinemax 2Film: "Pauza"
23.45 SinemanijaFilm: "Ratno ostrvo"
00.00 Pink 2Film: "Umalo tužan"
00.10 1000Film: "Ispovesti opasnog uma"
00.20 CinemaxFilm: "Taoci"
00.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Šifra smrti"
00.30 Fox MoviesFilm: "Dan kada je Zemlja stala"
00.35 AXNFilm: "Čarlijevi anđeli"
00.45 HRT 1Film: "Sve je izgubljeno"
00.45 Prva plusFilm: "Gospodar prstenova: Povratak kralja"
01.00 Nova SFilm: "Skoro kao ljubav"
01.01 RTS 2Film: "Gradski lovac"
01.05 AMCFilm: "Grad greha"
01.10 HBOFilm: "Intervju"
01.10 HBO 2Film: "Talentovani gospodin Ripli"
01.15 PrvaFilm: "Priča nad pričama"
01.25 Cinemax 2Film: "Vox Lux"
01.30 HBO 3Film: "Zaposednutost Hane Grejs"
01.30 1000Film: "Trostruko iks 2"
01.35 CinestarFilm: "Tajna jezera Đavolja Jazbina"
01.45 Prva kickFilm: "Patrola"
02.00 Pink 2Film: "Baš sam lepa"
02.00 CinemaxFilm: "Protiv"
02.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Specijalne jedinice"
02.10 AXNFilm: "Loši momci"
02.20 Fox MoviesFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
02.25 1000Film: "Američki sanjar"
02.25 SinemanijaFilm: "U njenoj koži"
02.36 RTS 2Film: "Priča o otmici"
02.45 Vojvodina 1Film: "Partneri u akciji"
02.48 HRT 1Film: "Indijanski ustanak"
02.55 HBO 3Film: "Muški žigolo"
03.00 Nova SFilm: "Mrtav ili živ"
03.00 HBOFilm: "Krv nije voda"
03.05 AMCFilm: "Operacija Grejslend"
03.20 Cinemax 2Film: "Sutra je novi dan"
03.25 HBO 2Film: "Ona"
04.00 Pink 2Film: "Pobuna na brodu Baunti"
04.00 B92Film: "Osnivač"
04.10 SinemanijaFilm: "Sumrak saga: Pomračenje"
04.20 1000Film: "Ovo je Holivud"
04.25 HBOFilm: "Blizanci kosturi"
04.25 HBO 3Film: "Jedan pas se vraća kući"
04.25 CinemaxFilm: "Stiga"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.