Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 1. jul 2022. 00:37

TV program - četvrtak, 23. jun 2022.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Moć navike"
06.00 HBO 3Film: "Onaj pravi"
06.00 HBO 2Film: "Zanimanje oca"
06.00 Cinemax 2Film: "Poslednji talas"
06.00 HBOFilm: "Lego film 2"
06.00 AMCFilm: "Mesečina"
06.00 Fox MoviesFilm: "Sumrak"
07.00 CinestarFilm: "Poljubac zmaja"
07.15 AMCFilm: "Bivši"
07.20 CinemaxFilm: "Posrtanje"
07.25 1000Film: "Svemirski majmuni"
07.35 HBO 3Film: "Gradovi na papiru"
07.45 Cinemax 2Film: "Eden"
07.45 HBO 2Film: "Planinski cvet"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sve je to zbog ljubavi"
08.15 HBOFilm: "Priča o porodici Blum"
08.20 Fox MoviesFilm: "Čudesni Spajdermen 2"
08.30 SuperstarFilm: "Tesna koža 3"
08.40 AMCFilm: "Glineni golubovi"
08.50 1000Film: "Jeste li za ples?"
08.55 CinestarFilm: "Amater"
09.05 SinemanijaFilm: "Krađa konja"
09.15 Cinemax 2Film: "Glavu gore"
09.15 CinemaxFilm: "Svetlost dana"
09.20 HBO 3Film: "Nerazdvojni"
09.30 HBO 2Film: "Marli i ja"
09.35 Cinemax 2Film: "Mrak"
10.00 Prva plusFilm: "Crta je pređena"
10.00 SuperstarFilm: "Povratak u budućnost 2"
10.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Stara ekipa, novi plan"
10.15 HBOFilm: "Svemirski basket: Novo nasleđe"
10.15 AMCFilm: "Devojka mog brata"
10.40 1000Film: "Parkland"
10.50 CinemaxFilm: "Tabija"
11.00 Fox MoviesFilm: "Špijun iz komšiluka"
11.25 Cinemax 2Film: "Atlantida"
11.25 SinemanijaFilm: "Poslednji metak"
11.45 AMCFilm: "Walking with the Enemy"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Paranoja"
12.10 HBOFilm: "Fantastične zveri: Tajne Dambldora"
12.15 Pink kidsFilm: "Jurenje Božića"
12.25 1000Film: "Huk"
12.25 CinemaxFilm: "Bićemo zaboravljeni"
12.30 Pink 2Film: "Lord Džim"
12.40 CinestarFilm: "Čovek koji je video beskonačnost"
12.55 HBO 2Film: "Dok nisam srela tebe"
12.55 Fox MoviesFilm: "Mostovi okruga Medison"
13.15 Cinemax 2Film: "Propala Mijina osveta"
13.30 SinemanijaFilm: "Debela hladovina"
13.35 AMCFilm: "Opsednuta"
13.50 SuperstarFilm: "Tesna koža 4"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ja sam majka"
13.56 RTS 1Film: "Silom otac"
14.07 HRT 1Film: "Ljubav u kolibi s pogledom"
14.20 1000Film: "Crni vitez"
14.35 HBOFilm: "Dina"
14.40 CinestarFilm: "Savršena žena"
14.40 Cinemax 2Film: "Avanture u italijanskom stilu"
14.40 CinemaxFilm: "Kraj kazne"
14.50 HBO 3Film: "Tom i Džeri"
15.00 Prva plusFilm: "Posebna"
15.15 AMCFilm: "Opasna veza"
15.25 SuperstarFilm: "Turista"
15.25 Fox MoviesFilm: "Terminator Genesis"
15.35 SinemanijaFilm: "Zauvek mladi"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bling, Ring"
16.06 Pink 2Film: "Zmajevo srce: Novi početak"
16.20 CinemaxFilm: "Posrtanje"
16.20 1000Film: "Južnjačka akcija 3: kakav otac, takav sin"
16.30 CinestarFilm: "Dečak oluje"
16.30 Cinemax 2Film: "Eden"
16.50 HBOFilm: "Najsrećnije doba godine"
17.00 AMCFilm: "Danas 13 sutra 30"
17.00 HBO 2Film: "Oslo"
17.15 SuperstarFilm: "Plaža"
17.25 HBO 3Film: "Veština: Nastavak"
17.30 Pink 2Film: "Veronika Mars"
17.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Devojka u magli"
17.45 SinemanijaFilm: "Legenda o pijanisti"
17.50 Fox MoviesFilm: "Burleska"
18.00 Prva kickFilm: "Toplotni udar"
18.05 Cinemax 2Film: "Germantovi"
18.15 CinemaxFilm: "Bez posebnih karakteristika"
18.25 CinestarFilm: "Peti element"
18.30 AMCFilm: "xXx"
18.30 1000Film: "Mlađi referenti"
18.35 HBOFilm: "Pre sumraka"
19.00 HBO 2Film: "Trijumf"
20.00 CinemaxFilm: "Hrabro srce"
20.00 HBOFilm: "Midlton"
20.00 Prva plusFilm: "Zelena knjiga"
20.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubica na poziv"
20.25 AMCFilm: "Zmajevo srce"
20.30 Cinemax 2Film: "Biciklista"
20.30 Pink kidsFilm: "Kroz pustinju i prašumu"
20.45 CinestarFilm: "Osnivač"
20.45 HBO 2Film: "Prazan čovek"
21.00 SuperstarFilm: "Kalkanski krugovi"
21.00 FoxFilm: "Poreklo očiju"
21.00 SinemanijaFilm: "Ubica u meni"
21.00 HRT 2Film: "13 dana"
21.00 DivaFilm: "Savremeno ubeđivanje"
21.00 Fox MoviesFilm: "Džek Ričer"
21.00 1000Film: "Rekvijem za jedan san"
21.00 B92Film: "Lažov, lažov"
21.40 HBOFilm: "Večita planeta: Heroji okeana"
21.55 SuperstarFilm: "Blic (2011)"
22.00 AMCFilm: "Prokletnici"
22.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
22.00 Prva plusFilm: "Antoan Fišer"
22.00 RTS 1Film: "Svi naši strahovi"
22.10 Cinemax 2Film: "Kako je sve počelo"
22.35 HBOFilm: "Generacija impulsa"
22.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Mehaničar"
22.55 CinemaxFilm: "Jedan procenat vlažnije"
22.55 CinestarFilm: Divlji amateri"
23.00 Pink kidsFilm: "Jurenje Božića"
23.00 Sci-FiFilm: "Ostrvo čudovišta"
23.00 DivaFilm: "Tri spavaće sobe, jedan leš - Misterija Aurore Tigarden"
23.00 HBO 3Film: "Dedpul 2"
23.00 Pink 2Film: "Vanzemaljci u komšiluku"
23.05 1000Film: "Zodijak"
23.15 SinemanijaFilm: "Istina"
23.26 HRT 2Film: "Šougrls"
23.30 SuperstarFilm: "Poludeli grad"
23.45 Fox MoviesFilm: "Fredi protiv Džejsona"
23.50 AXNFilm: "Bratstvo -Legenda o Vinetuovom povratku"
00.00 Cinemax 2Film: "Rođene ubice"
00.13 HRT 1Film: "Ljubav u kolibi s pogledom"
00.20 HBOFilm: "Plan A"
00.25 AMCFilm: "Ridikove hronike"
00.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: Kamp užasa"
00.33 Pink 2Film: "Oslobođeni gnev"
00.40 CinemaxFilm: "Porodični vikend"
00.45 CinestarFilm: "Crni dinamit"
00.50 HBO 2Film: "Hodaj muški: Priča o Djuiju Koksu"
01.00 PrvaFilm: "Teška meta"
01.00 HBO 3Film: "Vuk iz Snou Holoua"
01.30 RTS 1Film: "Silom otac"
01.30 SinemanijaFilm: "Prevodioci"
01.45 Fox MoviesFilm: "Strava u Ulici brestova 6: Fredi je mrtav"
02.00 Cinemax 2Film: "Noć u gostionici strave"
02.05 Pink 2Film: "Fantom ubica"
02.10 HBOFilm: "Dve čađave dvocevke"
02.10 AMCFilm: "Adaptacija"
02.20 1000Film: "Budan"
02.20 CinestarFilm: "Još jedan srećan dan"
02.25 HBO 2Film: "Divlji koreni"
02.30 Prva plusFilm: "Zelena knjiga"
02.30 CinemaxFilm: "Makabro"
03.00 B92Film: "Lažov, lažov"
03.15 Cinemax 2Film: "Šarlota"
03.37 Pink 2Film: "Zmajevo srce: Novi početak"
03.45 SinemanijaFilm: "Pogrešan prozor"
03.55 HBOFilm: "Veštica: Narodna priča Nove Engleske"
04.00 AMCFilm: "Vrana 3: Spasenje"
04.00 1000Film: "Opasne devojke"
04.00 HBO 2Film: "Oslo"
04.20 CinemaxFilm: "Srećno"
04.25 HBO 3Film: "Escape Room: Bez izlaza"
04.35 Cinemax 2Film: "Promena krzna"
04.58 Pink 2Film: "Veronika Mars"
05.25 SinemanijaFilm: "Ljubaznost stranca"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.06.
 • petak, 24.06.
 • subota, 25.06.
 • nedelja, 26.06.
 • ponedeljak, 27.06.
 • utorak, 28.06.
 • sreda, 29.06.
 • četvrtak, 30.06.
 • petak, 1.07.
 • subota, 2.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.