Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 28. jul 2021. 22:50

TV program - petak, 23. jul 2021.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Gvozdeni džin"
06.00 HBO 2Film: "Božić na zemlji"
06.00 Fox MoviesFilm: "Sačuvaj poslednji ples"
06.00 HBO 3Film: "Monikina družina"
06.00 Cinemax 2Film: "Ptičarev sin"
06.00 CinemaxFilm: "Pesma bez imena"
06.15 AMCFilm: "Moja afrička avantura"
07.00 1000Film: "Noje"
07.00 CinestarFilm: "Signal"
07.30 HBOFilm: "Dani slave"
07.35 AMCFilm: "Priča o Ip Menu"
07.35 CinemaxFilm: "Šta je žena?"
07.40 Fox MoviesFilm: "Zoro: Maska Zoroa"
07.40 HBO 3Film: "Muan"
07.50 Cinemax 2Film: "Glineni golubovi"
07.55 CinemaxFilm: "Trčanje uz vetar"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Palata od cigala"
08.10 HBO 2Film: "Roki 5"
08.30 Nova SFilm: "Veridba"
08.55 CinestarFilm: "Najtraženiji čovek"
09.20 1000Film: "Jedan je Džimi Grimbl"
09.25 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se nastavlja"
09.25 Cinemax 2Film: "Lola"
09.35 HBO 3Film: "Čarlijevi anđeli"
09.35 HBOFilm: "Put do kuće"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Enigma"
09.50 HBO 2Film: "Roki Balboa"
09.55 CinemaxFilm: "Pre mraza"
10.00 Prva plusFilm: "Partneri u akciji"
10.20 Fox MoviesFilm: "Opet ljubav"
10.40 HBOFilm: "Dnevne basne"
10.42 HRT 2Film: "Crno zlato"
11.00 Cinemax 2Film: "Početak"
11.00 AMCFilm: "Omiljeni par"
11.10 CinestarFilm: "Posebna veza"
11.20 1000Film: "Ema"
11.30 SinemanijaFilm: "Zašto nisam pojeo svog oca"
11.40 CinemaxFilm: "Samo za tvoje oči"
11.50 Pink kidsFilm: "Bil"
12.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Peti element"
12.05 HBOFilm: "K'o šef"
12.10 Fox MoviesFilm: "Uzimam"
12.15 Pink 2Film: "Veliki kanjon"
12.40 AMCFilm: "Moja maćeha je vanzemaljac"
13.00 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks protiv Cezara"
13.15 Cinemax 2Film: "Pilat"
13.15 HBO 3Film: "Ritam ludila"
13.15 HBO 2Film: "Čuvar galaksije"
13.30 HBOFilm: "Neka pričaju šta hoće"
13.35 SinemanijaFilm: "Nosorog Oto"
13.45 CinemaxFilm: "Oktopusi"
13.50 Fox MoviesFilm: "Put u Eldorado"
13.50 1000Film: "Da zaigramo"
14.22 Cinestar Action & ThrillerFilm: "2:22"
14.25 AMCFilm: "Čokolada"
14.35 Pink 2Film: "Gde je lova"
14.35 Cinemax 2Film: "Između dve vode"
15.00 Prva plusFilm: "Mit"
15.00 Nova SFilm: "Zadatak"
15.00 HBO 3Film: "Koko"
15.05 CinestarFilm: "Osnivač"
15.15 HBO 2Film: "Hobit: Šmaugova pustošenja"
15.15 SinemanijaFilm: "Širenje božićnog duha"
15.35 Fox MoviesFilm: "Milion malih stvari"
15.55 1000Film: "Mendela: Dug put do slobode"
15.55 HBOFilm: "Zamena"
15.55 CinemaxFilm: "Trčanje uz vetar"
16.00 Pink 2Film: "Diktator"
16.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
16.25 AMCFilm: "Holivudski policajci"
16.45 HBO 3Film: "Western Stars"
16.55 Cinemax 2Film: "Glineni golubovi"
17.05 SinemanijaFilm: "Ljubav u Rimu"
17.25 HBOFilm: "Divan dan u komšiluku"
17.45 Fox MoviesFilm: "Samo drugarski"
18.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
18.00 CinemaxFilm: "Samo ti"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poljubac zmaja"
18.20 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
18.30 Cinemax 2Film: "Gunđala"
18.45 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
18.55 1000Film: "Spiker"
19.00 HBO 2Film: "Ne igraj se vatrom"
19.00 SinemanijaFilm: "Prevaranti"
19.35 Pink kidsFilm: "Družina boje duge"
19.45 AMCFilm: "Godzila"
20.00 CinemaxFilm: "Patrik"
20.00 Pink 2Film: "RIPD - Panduri za mrtvake"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna broja sedam"
20.00 Prva plusFilm: "Veliki skok"
20.30 Cinemax 2Film: "Istina i pravda"
20.35 HBO 2Film: "Zaokret"
20.45 CinestarFilm: "Prava istina"
20.50 HBOFilm: "Kingsman: Tajna služba"
21.00 1000Film: "Lud za Ejmi"
21.00 Sci-FiFilm: "Helboj 2 - Zlatna vojska"
21.00 SinemanijaFilm: "Zakon privlačnosti"
21.00 Fox MoviesFilm: "Povratnik"
21.00 FoxFilm: "Čudesni Spajdermen"
21.00 Fox LifeFilm: "Romeo i Julija"
21.24 Pink 2Film: "Postani jak"
21.40 CinemaxFilm: "Terminator: Mračna sudbina"
21.50 Pink kidsFilm: "Bil"
22.00 Nova SFilm: "Zadatak"
22.00 AMCFilm: "Od sumraka do svitanja"
22.00 Prva plusFilm: "Ted"
22.00 Prva kickFilm: "Prva opasnost"
22.00 B92Film: "Efekat leptira"
22.00 RTS 2Film: "Skidanje farbe"
22.10 HBO 2Film: "Spust"
22.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Niske strasti"
22.30 RTS 3Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
22.35 CinestarFilm: "Emi"
23.00 SinemanijaFilm: "Fatalni ishod"
23.00 HBOFilm: "Farenhajt 451"
23.01 Pink 2Film: "Fatalna lepota"
23.05 Cinemax 2Film: "Loši putevi"
23.09 HRT 1Film: "Osvetnik iz Linkolna"
23.15 1000Film: "Rođene ubice"
23.30 Sci-FiFilm: "Poslednji nivo: Bekstvo iz Rankale"
23.45 AMCFilm: "Kocka: Početak"
23.50 CinemaxFilm: "Usamljeni vukovi"
00.05 Fox MoviesFilm: "Rat"
00.05 HBO 3Film: "Džoker"
00.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ruke od kamena"
00.40 HBOFilm: "Ananas ekspres"
00.42 Pink 2Film: "Vreme zastoja"
00.50 PrvaFilm: "Silovit udarac 3"
00.50 Cinemax 2Film: "Ptičja pesma"
01.00 SinemanijaFilm: "Nulta tolerancija"
01.00 CinestarFilm: "Kolumbijana"
01.10 HBO 2Film: "Kloverfild"
01.15 CinemaxFilm: "Na nišanu"
01.20 AMCFilm: "Hladna planina"
01.30 Sci-FiFilm: "Zaštitnici"
01.40 1000Film: "Talentovani gospodin Ripli"
02.05 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Prokletstvo"
02.10 Pink 2Film: "RIPD - Panduri za mrtvake"
02.25 Cinemax 2Film: "Radoznala"
02.30 Prva plusFilm: "Veliki skok"
02.30 HBOFilm: "Dani slave"
02.30 SinemanijaFilm: "Zaposedanje"
02.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Aura"
02.35 HBO 2Film: "Ekvilibrijum"
02.45 CinestarFilm: "Još sam tu"
03.05 HBO 3Film: "Čarlijevi anđeli"
03.25 CinemaxFilm: "Urbane legende 3: Grejs pod pritiskom"
03.55 SinemanijaFilm: "Margarit i Žilijen"
03.55 CinemaxFilm: "Svi mrtvi"
04.10 Cinemax 2Film: "150 miliona čarobnih vrabaca"
04.20 HBO 2Film: "Drugde"
04.30 HBOFilm: "Misterije iz hronika: Pogrešan čovek"
05.00 HBO 3Film: "Rami Jusef: Osećanja"
05.11 Pink 2Film: "Fatalna lepota"
05.35 1000Film: "Selena"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 21.07.
 • četvrtak, 22.07.
 • petak, 23.07.
 • subota, 24.07.
 • nedelja, 25.07.
 • ponedeljak, 26.07.
 • utorak, 27.07.
 • sreda, 28.07.
 • četvrtak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.