Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 28. novembar 2020. 09:57

TV program - ponedeljak, 23. novembar 2020.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "Mala sirena 3: Arijelin početak"
06.00 Fox MoviesFilm: "Zimski san"
06.00 CinemaxFilm: "Ljubavna teritorija"
06.00 HBOFilm: "Divlji i srećni"
06.00 HBO 2Film: "Stjuart Litl 2"
06.00 Cinemax 2Film: "Moje misli su tihe"
06.00 Sci-FiFilm: "Troja: Odiseja"
06.05 AMCFilm: "Tajni prolaz"
06.50 DivaFilm: "Božićni beg"
07.15 HBO 3Film: "Gde si pošla, Bernadet?"
07.15 HBO 2Film: "Život nema pravila"
07.30 1000Film: "Svet je veliki i spasenje vreba iza ugla"
07.35 CinemaxFilm: "Ime"
07.40 AMCFilm: "Nikad budala"
07.45 Fox MoviesFilm: "Tragač"
07.45 Cinemax 2Film: "10 stvari koje mrzim kod tebe"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pod sumnjom"
08.15 HBOFilm: "Grdana - Zla vila"
08.40 DivaFilm: "Poklon za Božić"
09.00 CinestarFilm: "Igra kodova"
09.05 HBO 3Film: "Lilo i Stič 2"
09.10 CinemaxFilm: "Jedina"
09.15 SinemanijaFilm: "Lote i tajna mesečevog kamena"
09.20 HBO 2Film: "Bregzit"
09.25 Cinemax 2Film: "Sklonište u oblacima"
09.25 AMCFilm: "Velika pljačka"
09.40 1000Film: "Igra slova"
09.50 Fox MoviesFilm: "Božić i kolačići"
09.55 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
10.00 Prva plusFilm: "E.T. - Vanzemaljac"
10.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Demonska potera"
10.10 HBO 3Film: "Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze"
10.30 DivaFilm: "Ostvarnje božićne želje"
10.50 CinemaxFilm: "Tata"
10.50 Cinemax 2Film: "Melanholična devojka"
10.55 HBO 2Film: "Dora i izguljeni zlatni grad"
11.00 SinemanijaFilm: "Lote i izgubljeni zmajevi"
11.15 AMCFilm: "Engleski pacijent"
11.20 CinestarFilm: "Glumac"
11.40 Fox MoviesFilm: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
11.50 Pink kidsFilm: "Otkazani Božić"
11.50 HBOFilm: "Loše obrazovanje"
11.50 1000Film: "Selena"
12.00 Fox LifeFilm: "Titanik"
12.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
12.10 Cinemax 2Film: "Avgust"
12.15 HBO 3Film: "Božić u Grand Veliju"
12.20 DivaFilm: "Božić u Grejslendu"
12.25 CinemaxFilm: "Patrik"
12.40 FoxFilm: "Zauvek zajedno"
12.50 SinemanijaFilm: "Noć u Meksiku"
13.15 CinestarFilm: "Transporter 3"
13.25 HRT 2Film: "Venčanje i ostale nevolje"
13.35 Cinemax 2Film: "Nobadi"
13.35 RTS 1Film: "Još ovaj put"
13.40 HBOFilm: "Šazam!"
13.40 HBO 3Film: "Lego film 2"
13.45 Fox MoviesFilm: "Skakač"
13.50 AMCFilm: "Happy Easter"
14.05 CinemaxFilm: "Čuvajte se dece"
14.10 DivaFilm: "Božićni lek"
14.10 HBO 2Film: "Džuli i Džulija"
14.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "48 sati straha"
14.25 1000Film: "Lak za kosu"
15.00 Prva plusFilm: "Snežana i lovac"
15.00 SinemanijaFilm: "Putovanje na božićnu zvezdu"
15.10 Cinemax 2Film: "Posle nekog vremena"
15.10 CinestarFilm: "Bokser"
15.25 AMCFilm: "Ajkula 3"
15.50 HBOFilm: "Češljugar"
15.55 Fox MoviesFilm: "Snežanin Božić"
16.00 Pink 2Film: "Devojka na lošem glasu"
16.00 DivaFilm: "Bilo jednom božićno čudo"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Berni"
16.20 HBO 3Film: "Gde si pošla, Bernadet?"
16.25 1000Film: "Igra slova"
16.30 RTS 2Film: "Potraga"
16.40 CinemaxFilm: "Ime"
16.45 SinemanijaFilm: "Magija na ostrvu Bel"
16.55 Cinemax 2Film: "10 stvari koje mrzim kod tebe"
17.00 Prva kickFilm: "Zločinački um"
17.00 AMCFilm: "Ajkula 4"
17.10 HBO 2Film: "Proksima"
17.50 Fox MoviesFilm: "Volim te, Bet Kuper"
17.50 DivaFilm: "Božić u kolibi"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Predsednička igra"
18.10 HBO 3Film: "Džumandži: Sledeći nivo"
18.10 CinestarFilm: "Bez ljutnje, molim"
18.15 CinemaxFilm: "Dokaz"
18.30 AMCFilm: "U dobru i zlu"
18.35 Cinemax 2Film: "Čikago"
18.35 1000Film: "Šampion"
19.00 HBO 2Film: "Male žene"
19.00 SinemanijaFilm: "Ovde sam"
19.35 Pink kidsFilm: "Imela nad Menhetnom"
19.40 DivaFilm: "Počinje da liči na Božić"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Revolver smrti"
20.00 Prva plusFilm: "Kuhinja u Parizu"
20.00 CinemaxFilm: "Pojeli su ih lavovi"
20.20 AMCFilm: "Oči anđela"
20.30 Cinemax 2Film: "London"
21.00 SinemanijaFilm: "Amerikanac"
21.00 1000Film: "Invazija"
21.00 Fox MoviesFilm: "Kolumbijka"
21.00 HRT 2Film: "Infiltrator"
21.10 CinestarFilm: "Zagoreo"
21.15 HBO 2Film: "Zvanične tajne"
21.35 CinemaxFilm: "Šaoliski fudbal"
21.50 Pink kidsFilm: "Otkazani Božić"
21.50 HBOFilm: "To - Drugo poglavlje"
21.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
22.00 Sci-FiFilm: "Kod sudbine"
22.00 Prva kickFilm: "Američka pita: Orkestar iz kampa"
22.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
22.00 Prva plusFilm: "Dobro došli u zamku"
22.30 PrvaFilm: "4 ruže"
22.32 RTS 2Film: "Svet Žaka Demija"
22.45 HBO 3Film: "Ne igraj se sa vatrom"
22.50 AMCFilm: "Van dometa"
23.00 1000Film: "Pre svitanja"
23.05 Cinemax 2Film: "Instinkt"
23.15 SinemanijaFilm: "360"
23.20 Fox MoviesFilm: "Vulkan"
23.30 CinemaxFilm: "Taoci"
23.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Spas čovečanstva"
23.46 Pink 2Film: "Hobit: Neočekivano putovanje"
23.50 CinestarFilm: "On i ona"
23.55 HBO 2Film: "Grad greha"
00.20 PrvaFilm: "Bure baruta"
00.35 AXNFilm: "Sneč"
00.40 HBOFilm: "Star Wars: Uspon Skajvokera"
00.40 RTS 1Film: "Još ovaj put"
00.45 Cinemax 2Film: "Teške boje"
00.45 HRT 2Film: "Venčanje i ostale nevolje"
01.05 1000Film: "Hladna planina"
01.30 Fox MoviesFilm: "Trka smrti: Pakao"
01.35 SinemanijaFilm: "Državni poslovi"
01.55 CinestarFilm: "Misija 92 - Vilin konjic"
02.00 HBO 2Film: "Plen"
02.05 CinemaxFilm: "Čuvajte se dece"
02.10 HBO 3Film: "Na dužnosti"
02.15 Prva plusFilm: "Kuhinja u Parizu"
02.40 Cinemax 2Film: "Mračni potok"
03.10 SinemanijaFilm: "U skloništu"
03.30 HBO 2Film: "Čarlijevi anđeli"
03.50 HBO 3Film: "Pokeraši"
04.00 HBOFilm: "Vodeni život sa Stivom Zisuom"
04.10 1000Film: "Glava kuće"
04.30 Cinemax 2Film: "Sklonište u oblacima"
04.40 CinemaxFilm: "Kula"
05.10 SinemanijaFilm: "Kamil"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 21.11.
 • nedelja, 22.11.
 • ponedeljak, 23.11.
 • utorak, 24.11.
 • sreda, 25.11.
 • četvrtak, 26.11.
 • petak, 27.11.
 • subota, 28.11.
 • nedelja, 29.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.