Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 1. mart 2021. 17:44

TV program - sreda, 24. februar 2021.

Filmovi

06.00 Fox MoviesFilm: "Muškarac u kući"
06.00 HBO 3Film: "Zatura: Svemirska avantura"
06.00 CinemaxFilm: "Kolo sreće"
06.00 HBOFilm: "Hari Poter i relikvije smrti 2"
06.00 Cinemax 2Film: "Mračni kristal"
06.00 HBO 2Film: "Munja"
06.25 RTS 3Film: "Platinasta lepotica"
07.00 Pink 2Film: "Razvlačenje"
07.05 AMCFilm: "Restauracija"
07.15 1000Film: "Trostruko iks 2"
07.35 Cinemax 2Film: "Zulu"
07.35 HBO 2Film: "Misterija Hejli Din: Recept za ubistvo"
08.00 Fox MoviesFilm: "Paklene ulice"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kamuflaža"
08.00 CinemaxFilm: "Alita: Borbeni anđeo"
08.05 HBO 3Film: "Sonikov film"
08.10 HBOFilm: "Razbijač Ralf"
09.00 CinestarFilm: "Neka muzika ne utihne"
09.00 HBO 2Film: "Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko"
09.00 AMCFilm: "Začarana Ela"
09.15 1000Film: "Žan de Floret"
09.25 SinemanijaFilm: "Pet i Met"
09.45 HBO 3Film: "Hrabri mališan 2"
09.50 Cinemax 2Film: "Mosad"
09.50 HBOFilm: "Češljugar"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Uhapsi me"
10.00 Fox MoviesFilm: "Vrlo zapetljana priča"
10.00 Prva plusFilm: "Opljačkaj mafiju"
10.00 CinemaxFilm: "Most špijuna"
10.05 SinemanijaFilm: "Cirklina, Koko idivlji nosorog"
10.35 AMCFilm: "K-9"
11.00 CinestarFilm: "Kajman"
11.25 Cinemax 2Film: "tri dana i jedan život"
11.35 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli 7 03"
11.50 1000Film: "Artur"
11.50 Pink kidsFilm: "Lagani korak"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
11.55 HBO 2Film: "Umri drugi put"
12.10 Fox MoviesFilm: "Do gole kože"
12.15 AMCFilm: "Legenda o pijanom borcu"
12.20 HBOFilm: "Ples malog pingvina 2"
12.20 CinemaxFilm: "Raj"
12.25 Pink 2Film: "Bafi, ubica vampira"
13.10 CinestarFilm: "Pseći bugi"
13.25 Cinemax 2Film: "Nepristojna ponuda"
13.30 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli 7 04"
13.30 HRT 2Film: "Vrteška ljubavi"
13.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijatelj br. 1", 2. deo
13.50 1000Film: "Jedan je Džimi Grimbl"
13.53 Pink 2Film: "Još jednom ukrug"
14.00 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
14.00 CinemaxFilm: "Dirigentkinja"
14.00 Fox MoviesFilm: "Prijatelji"
14.00 AMCFilm: "Tatino obdanište"
14.05 HBO 2Film: "Betmen i Harli Kvin"
14.50 CinestarFilm: "Skandal"
15.00 Prva plusFilm:"Hobit: Neočekivano putovanje"
15.20 HBO 2Film: "Odred otpisanih: Paklena misija"
15.20 Cinemax 2Film: "Zemlja pepela"
15.25 SinemanijaFilm: "Bez ljubavi"
15.25 HBO 3Film: "Ne igraj se sa vatrom"
15.30 AMCFilm: "Podrhtavanje 4: Legenda počinje"
15.55 HBOFilm: "Lucy in the Sky"
16.00 1000Film: "Žan de Floret"
16.00 Fox MoviesFilm: "Mačak u čizmama"
16.00 Pink 2Film: "Opsednuta"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Seraphim Falls"
16.20 CinemaxFilm: "Jedina"
16.40 Cinemax 2Film: "Zulu"
16.45 HBO 2Film: "Divne kosti"
17.00 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
17.10 AMCFilm: "Isterivači duhova 2"
17.30 Prva kickFilm: "U brzim vodama"
17.35 CinestarFilm: "Drugačija"
17.55 SinemanijaFilm: "Toni Erdman"
17.55 Fox MoviesFilm: "Oktobarsko nebo"
18.00 HBOFilm: "Čarlijevi anđeli"
18.05 CinemaxFilm: "Doručak kod Tifanija"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Operacija duval"
18.30 1000Film: "Manon od izvora"
18.55 AMCFilm: "Mamin sin"
18.55 Cinemax 2Film: "Otac"
19.35 Pink kidsFilm: "Dečak policajac"
20.00 Prva plusFilm: "Robokap"
20.00 HBOFilm: "Skajfol"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Potreba za brzinom"
20.00 CinemaxFilm: "Stanje braka"
20.25 AMCFilm: "Podrhtavanje"
20.30 Cinemax 2Film: "Istina i pravda"
21.00 Fox MoviesFilm: "Dži Aj Džo: Odmazda"
21.00 DivaFilm: "Tri spavaće sobe, jedan leš - Misterija Aurore Tigarden"
21.00 FoxFilm: "Mobilni telefon"
21.00 B92Film: "Otkucaji smrti"
21.00 SinemanijaFilm: "Svi znaju"
21.00 1000Film: "Glava kuće"
21.10 CinestarFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
21.45 CinemaxFilm: "Čovek koji je iznenadio sve"
21.50 Pink kidsFilm: "Lagani korak"
21.50 HBO 2Film: "To - Drugo poglavlje"
22.00 AMCFilm: "Putnici"
22.00 Sci-FiFilm: "Vukodlak: Zver među nama"
22.00 Prva kickFilm: "Brajton rok"
22.00 Prva plusFilm: "Hobit: Šmaugova pustošenja"
22.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dok đavo ne sazna da si mrtav"
22.33 RTS 2Film: "Profesori dileri"
22.55 AXNFilm: "Snajperista"
23.00 1000Film: "Vetar koji njiše ječam"
23.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
23.00 DivaFilm: "Kuća nestalih - Misterija Aurore Tigarden"
23.00 Fox MoviesFilm: "Šifra Merkur"
23.05 Cinemax 2Film: "Nikad ne reci nikad"
23.10 HBOFilm: "Čuvar galaksije"
23.30 AMCFilm: "Džejson Iks"
23.30 CinemaxFilm: "Odvedi me na lepo mesto"
23.40 SinemanijaFilm: "Iznenadni napad"
23.55 CinestarFilm: "Ljubav je nepoznanica"
00.00 Sci-FiFilm: "Mitika: Gvozdena kruna"
00.05 CinemaxFilm: "Četiri sobe"
00.30 PrvaFilm: "Nevestin otac 2"
00.35 HBO 2Film: "Kloverfild"
00.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Krv"
00.35 HBO 3Film: "Loši momci zauvek"
00.38 Pink 2Film: "Svedok"
01.00 Fox MoviesFilm: "Patriota"
01.00 AMCFilm: "Strah iz dubine: Nasleđe"
01.05 HBOFilm: "Noćni život"
01.20 Cinemax 2Film: "Pogled na ubistvo"
01.35 1000Film: "Varvari"
01.40 CinemaxFilm: "Ko je ubio gospođu Vinsli?"
01.40 CinestarFilm: "Priča o džez sviraču"
01.55 SinemanijaFilm: "U podzemlju"
02.00 HBO 2Film: "Bilo jednom u Holivudu"
02.15 Prva plusFilm: "Robokap"
02.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Stranac među nama"
02.28 Pink 2Film: "Izazov"
02.30 AMCFilm: "Frankenfiš"
03.00 HBOFilm: "U tuđoj kući"
03.10 CinemaxFilm: "Antipatična"
03.25 1000Film: "Manon od izvora"
03.30 Cinemax 2Film: "10 stvari koje mrzim kod tebe"
03.45 SinemanijaFilm: "Klimaks"
03.55 AMCFilm: "Prelepa kreatura"
04.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
04.30 HBO 3Film: "Do ludila"
04.35 CinemaxFilm: "Avgust"
04.35 HBO 2Film: "Misterija Hejli Din: Recept za ubistvo"
04.50 HBOFilm: "Put do kuće"
05.10 Cinemax 2Film: "Taj veličanstveni kolač!"
05.10 SinemanijaFilm: "Dve majke"
05.55 1000Film: "Preostalo vreme"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 22.02.
 • utorak, 23.02.
 • sreda, 24.02.
 • četvrtak, 25.02.
 • petak, 26.02.
 • subota, 27.02.
 • nedelja, 28.02.
 • ponedeljak, 1.03.
 • utorak, 2.03.
 • sreda, 3.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.