Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 1. jul 2022. 01:41

TV program - petak, 24. jun 2022.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Avanture u italijanskom stilu"
06.00 HBOFilm: "Dugi vikend"
06.00 Fox MoviesFilm: "Sumrak saga: Mlad mesec"
06.00 HBO 2Film: "Četvoro dece i stvor"
06.00 CinemaxFilm: "Kraj kazne"
06.00 HBO 3Film: "Dina"
06.25 AMCFilm: "Recepcionar"
06.45 1000Film: "Malo čudovište"
07.00 CinestarFilm: "Dečak oluje"
07.40 CinemaxFilm: "Dole ljubav"
07.50 Cinemax 2Film: "Poslednji posao"
07.55 AMCFilm: "Ljubavne igre"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bling Ring"
08.25 SuperstarFilm: "Tesna koža 4"
08.30 HBO 3Film: "Klasna borba"
08.30 1000Film: "Grad svetlosti"
08.30 Fox MoviesFilm: "Džek Ričer"
08.55 CinestarFilm: "Iz sveg glasa"
09.05 SinemanijaFilm: "Širenje božićnog duha"
09.10 HBOFilm: "Najsrećnije doba godine"
09.15 HBO 2Film: "12 moćnih siročića"
09.20 CinemaxFilm: "Koktel čestitki"
09.30 Cinemax 2Film: "Biciklista"
09.45 AMCFilm: "Psst ... Nikome ni reči!"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Falsifikatori"
09.55 CinemaxFilm: "Bez posebnih karakteristika"
10.00 Prva plusFilm: "Zelena knjiga"
10.10 1000Film: "Vegas za dvoje"
10.20 SuperstarFilm: "Povratak u budućnost 3"
10.45 HBO 3Film: "Patrolne šape: Film"
10.50 HBOFilm: "Pre sumraka"
11.00 SinemanijaFilm: "Debela hladovina"
11.10 Cinemax 2Film: "Germantovi"
11.10 HBO 2Film: "Priča o Viniju Pacijenci"
11.15 Fox MoviesFilm: "Jedi, moli, voli"
11.25 AMCFilm: "Koja je ona prava?"
11.35 CinemaxFilm: "Hrabro srce"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Devojka u magli"
11.55 1000Film: "Dnevnik jedne dadilje"
12.10 HBOFilm: "Midlton"
12.15 Pink kidsFilm: "Ponos Džesa Helama"
12.30 Pink 2Film: "Želim da te držim za ruku"
12.40 FoxFilm: "Poreko očiju"
12.45 CinestarFilm: "Peti element"
12.55 HBO 3Film: "Hugo"
13.05 SinemanijaFilm: "Šampion"
13.05 AMCFilm: "Povratak u plavu lagunu"
13.35 Cinemax 2Film: "Devojčice"
13.40 RTS 1Film: "Nadnica za strah"
13.50 HBOFilm: "Kapetan Filips"
13.50 SuperstarFilm: "Majstori i Šampita"
14.00 Fox MoviesFilm: "Preboleti Pikasa"
14.00 1000Film: "Veštačka inteligencija"
14.05 HRT 1Film: "My Best Freind's Bouquet"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Predsednička igra"
14.35 HBO 2Film: "Sećanja"
14.35 CinemaxFilm: "Vene sveta"
14.40 AMCFilm: "Zemlja izgubljenih"
15.00 HBO 3Film: "Zec Petar: Skok u avanturu"
15.00 Prva plusFilm: "Antoan Fišer"
15.05 CinestarFilm: "Osnivač"
15.20 SuperstarFilm: Vremenski tesnac"
15.20 Cinemax 2Film: "Poslednji talas"
15.30 SinemanijaFilm: "Legenda o pijanisti"
15.45 Pink 2Film: "Gradski kauboji"
16.05 HBOFilm: "Američka turšija"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
16.15 AMCFilm: "Jedini"
16.15 CinemaxFilm: "Dole ljubav"
16.20 Fox MoviesFilm: "Američka nevesta"
16.35 HBO 3Film: "Dina"
16.50 SuperstarFilm: "Titanik"
16.55 HBO 2Film: "Mama ili tata"
16.55 1000Film: "Svi su dobro"
17.05 Cinemax 2Film: "Poslednji posao"
17.15 CinestarFilm: "Dobro došliu Kolinvud"
17.35 AMCFilm: "Nova faca"
17.35 Pink 2Film: "Povratak u ring"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pakao na horizontu"
18.00 CinemaxFilm: "Dankinja"
18.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
18.05 HBOFilm: "Grad laži"
18.20 Fox MoviesFilm: "Ljubavno gnezdo"
18.40 Cinemax 2Film: "Drugačiji kalup"
18.45 SinemanijaFilm: "Kripto"
18.55 CinestarFilm: "Otmica"
18.55 AMCFilm: "xXx 2"
19.00 1000Film: "Grad svetlosti"
19.00 HBO 2Film: "Skubi -du!"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: Mehaničar: Povratak"
20.00 CinemaxFilm: "Ne mrzi"
20.00 Prva plusFilm: "Magija na ostrvu Bel"
20.10 HRT 1Film: "Tuli"
20.30 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
20.30 Pink kidsFilm: "Božićni susret"
20.30 AMCFilm: "Američka pita"
20.35 HBO 2Film: "Spajdermen: Povratak kući"
20.45 CinestarFilm: "Putovanje jednog psa"
21.00 Fox LifeFilm: "Sile prirode"
21.00 SinemanijaFilm: "Srećni princ"
21.00 Fox MoviesFilm: "Džek Ričer: Bez povratka"
21.00 HBOFilm: "Prizivanje zla: Đavo me je naterao"
21.00 1000Film: "Pijani učitelj 2"
21.00 FoxFilm: "Gospodin i gospođa Smit"
21.00 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
21.00 B92Film: "Čovek iznutra"
21.25 HRT 2Film: "Somerdalova ubistva"
21.35 CinemaxFilm: "Toranj"
21.55 SuperstarFilm: "Džoker (2015)"
21.55 RTS 1Film: "Džek Rajan: Regrut iz senke"
21.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sabotaža"
22.00 Prva plusFilm: "Ljubav je sve"
22.00 Prva kickFilm: "Nema predaje"
22.00 AMCFilm: "Svedoci protiv mafije"
22.00 Sci-FiFilm: "Od sumraka do svitanja"
22.25 CinemaxFilm: "Doktor iz noćne smene"
22.25 Cinemax 2Film: "Mrak"
22.30 RTS 3Film: "Još jedna tura"
22.45 CinestarFilm: "Apokalipto"
22.50 HBOFilm: "Novi mutanti"
23.00 Pink kidsFilm: "Ponos Džesa Helama"
23.00 DivaFilm: "Zaljubljeni u vinogradu"
23.00 Pink 2Film: "Motel užasa"
23.05 1000Film: "Invazija"
23.15 SinemanijaFilm: "Ubica u meni"
23.20 HBO 3Film: "Male stvari"
23.20 Fox MoviesFilm: "Petak trinaesti"
23.30 SuperstarFilm: "Kišni čovek"
23.38 RTS 2Film: "Gagarin"
23.45 HBO 2Film: "Generacija impulsa"
23.45 AMCFilm: "Pogrešno skretanje"
23.50 CinemaxFilm: "Borba do smrti"
23.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Podlih osam"
23.59 HRT 1Film: "Buket uvek nađe onu pravu"
00.15 Cinemax 2Film: "Jama"
00.18 Pink 2Film: "Fantom raja"
00.25 HBOFilm: "Lov na veštice"
01.00 Nova SFilm: "Imitator"
01.03 RTS 1Film: "Nadnica za strah"
01.05 AMCFilm: Zabranjeni prolaz"
01.10 1000Film: "Hostel 2"
01.15 Fox MoviesFilm: "Petak trinaesti, 9. deo: Džejson ide u pakao"
01.15 CinestarFilm: "Paranormalni film 2"
01.25 HBO 3Film: "Grad greha"
01.30 SinemanijaFilm: "Tako daleko a tako blizu"
01.30 HBO 2Film: "Barutski milkšejk"
01.35 CinemaxFilm: "Tigre, tigre"
01.42 Pink 2Film: "Živi zakopani"
02.00 Cinemax 2Film: "Čas senke"
02.05 HBOFilm: "Kapetan Filips"
02.25 HRT 1Film: "Da li smo u šemi"
02.30 Prva plusFilm: "Magija na ostrvu Bel"
02.35 AMCFilm: "Igra"
02.40 CinestarFilm: "Đavolji dvojnik"
02.45 Nova SFilm: "Sedam minuta"
02.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Domino"
02.57 RTS 1Film: "Gagarin"
03.00 B92Film: "Čovek iznutra"
03.05 1000Film: "Mlađi referenti"
03.05 CinemaxFilm: "Evropa"
03.09 Pink 2Film: "Gradski kauboji"
03.25 Cinemax 2Film: "Ruski dečak"
03.25 HBO 2Film: "Mafijaški sveci Njuarka"
04.05 HBO 3Film: "Igla u plastu vremena"
04.15 CinemaxFilm: "Poznanici"
04.20 HBOFilm: "Srodnici"
04.25 SinemanijaFilm: "Prevodioci"
04.35 AMCFilm: "Pirana 3DD"
04.45 Cinemax 2Film: "Đuzep"
04.59 Pink 2Film: "Povratak u ring"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.06.
 • petak, 24.06.
 • subota, 25.06.
 • nedelja, 26.06.
 • ponedeljak, 27.06.
 • utorak, 28.06.
 • sreda, 29.06.
 • četvrtak, 30.06.
 • petak, 1.07.
 • subota, 2.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.