Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 1. oktobar 2022. 10:26

TV program - subota, 24. septembar 2022.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Ritam ludila"
06.00 CinemaxFilm: "Džek Ričer"
06.00 HBOFilm: "Hobit: Bitka pet armija"
06.00 HBO 3Film: "Jednom"
06.00 AMCFilm: "Kaži kad"
06.20 SinemanijaFilm: "Neprijatelj mog neprijatelja"
06.45 Fox MoviesFilm: "Bebe genijalci"
06.45 1000Film: "Svemirski majmuni"
07.10 HBO 2Film: "Betmen"
07.30 Pink 2Film: "Nepobedivi"
07.35 AMCFilm: "Doba zmajeva"
07.37 HRT 1Film: "Indijanski ustanak"
07.50 Cinemax 2Film: "Posrtanje"
08.00 SinemanijaFilm: "Lote i tajna mesečevog kamena"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Mordekaj"
08.00 CinestarFilm: "Čudovišta iz moje porodice"
08.00 HBO 3Film: "Salt-N-Pepa"
08.10 CinemaxFilm: "Klijent"
08.10 1000Film: "Sumrak"
08.20 HBOFilm: "Heroji Envela: Izlaz iz igre"
08.40 Fox MoviesFilm: "Agent Kodi Benks"
09.05 AXNFilm: "Emoji film"
09.05 AMCFilm: "Šetnja sa neprijateljem"
09.15 SinemanijaFilm: "Lote iz Izumgrada"
09.43 Pink 2Film: "Dobar dan da se umre muški"
09.45 Cinemax 2Film: "Otac"
09.50 CinestarFilm: "Kuvar"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Falsifikator"
10.00 HBOFilm: "O ljubavi"
10.05 HBO 2Film: "Lego Betmen film"
10.10 SuperstarFilm: "Sok od šljiva"
10.15 CinemaxFilm: "Flešbek"
10.20 1000Film: "Sumrak saga: Mlad mesec"
10.33 Vojvodina 1Film: "Kaščej besmrtni"
10.40 AXNFilm: "Holms i Votson"
10.45 Fox MoviesFilm: "Glineni golubovi"
10.55 AMCFilm: "Jesmo li stigli?"
11.00 Sci-FiFilm: "Zemaljska katastrofa"
11.05 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 3"
11.25 Cinemax 2Film: "Ljuski faktor"
11.30 CinestarFilm: "Taksi 2"
11.30 HBOFilm: "Konj iz snova"
11.32 Pink 2Film: "Poslednja ajkula"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Velika iluzija 2"
11.45 SuperstarFilm: "Na liniji vatre"
11.50 HBO 2Film: "Zec Petar"
11.55 CinemaxFilm: "Doručak na Plutonu"
12.00 DivaFilm: "Od prijateljice do mlade"
12.05 Fox LifeFilm: "Matora gunđala"
12.20 AMCFilm: "Turski za početnike"
12.20 AXNFilm: "U potrazi za srećom"
12.35 Pink kidsFilm: "Konačno odbrojavanje"
12.35 Fox MoviesFilm: "Vegas za dvoje"
12.50 1000Film: "Klopka"
12.55 SinemanijaFilm: "Deca pod reflektorima"
13.00 Sci-FiFilm: "Star Trek: Izvan granica"
13.10 Cinemax 2Film: "Neukaljana"
13.15 CinestarFilm: "Pakao na horizontu"
13.20 HBO 2Film: "Ukrštene reči i misterije 5"
13.25 HBOFilm: "Zec Petar: Skok u avanturu"
13.33 Pink 2Film: "Osmeh poput tvog"
13.45 B92Film: "Usamljena srca"
14.00 SuperstarFilm: "Apsolutna moć"
14.00 DivaFilm: "Pravo ispred mene"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kuća magičnog sata"
14.05 AMCFilm: "Profesor teške kategorije"
14.10 CinemaxFilm: "Persona non grata"
14.30 Fox MoviesFilm: "Radoznali Džordž"
14.45 AXNFilm: "Osmeh Mona Lize"
14.45 HBO 2Film: "Oušnovih 8"
14.55 FoxFilm: "Apolo 13"
15.00 1000Film: "Lavirint"
15.00 HBOFilm: "Veliki povratnici"
15.00 SinemanijaFilm: "Gumeni Tarzan"
15.05 HBO 3Film: "Porodica Adams 2"
15.07 Pink 2Film: "Džumandži"
15.10 Cinemax 2Film: "Nemoguća"
15.12 Vojvodina 1Film: "Kuća mog oca"
15.15 CinestarFilm: "Ponoćno sunce"
15.35 Nova SFilm: "Ko dobija psa"
15.35 Sci-FiFilm: "Oluja za kraj sveta"
15.45 CinemaxFilm: "Klijent"
15.45 AMCFilm: "Ejs Ventura: Kad priroda pozove"
16.00 Prva plusFilm: "Smetalo"
16.00 DivaFilm: "Jedna zimska prosidba"
16.05 SuperstarFilm: "Delta odred"
16.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Paranoja"
16.15 Fox MoviesFilm: "Deca špijuni"
16.35 HBO 2Film: "Respekt"
16.40 HBO 3Film: "Najgora noć u životu"
16.45 HBOFilm: "Hajde da letimo"
16.45 Cinemax 2Film: "Posrtanje"
16.50 SinemanijaFilm: "Valdez dolazi"
16.59 RTS 1Film: "Varljivo leto '68"
17.00 CinestarFilm: "Dragi diktatore"
17.00 Prva kickFilm: "Poziv"
17.03 RTS svetFilm: "Orkestar jedne mladosti"
17.05 1000Film: "Ostin Pauers: Špijun koji me je kresnuo"
17.10 HRT 1Film: "Hotel Portofino"
17.10 AMCFilm: "Povratak visokog plavog muškarca"
17.15 AXNFilm: "Henkok"
17.25 Vojvodina 1Film: "Pored puta"
17.30 Sci-FiFilm: "Jezgro"
17.30 Pink 2Film: "Povratak u budućnost"
17.50 CinemaxFilm: "Džek Ričer"
18.00 DivaFilm: "U poteri za vodopadima"
18.00 Prva plusFilm: "Luka ljubavi"
18.00 Fox MoviesFilm: "Solt"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crvena Džoun"
18.15 SuperstarFilm: "Delta odred 2"
18.20 HBOFilm: "Pet legendi"
18.29 RTS 2Film: "Porodični posao"
18.30 AMCFilm: "Dva misionara"
18.40 Cinemax 2Film: "Ritam ludila"
18.45 CinestarFilm: "Klub zadovoljnih žena"
18.50 SinemanijaFilm: "Bradok: Nestali u akciji 3"
19.00 1000Film: "Ostin Pauers 3"
19.00 HBO 2Film: "Kralj Ričard: Prednost u igri"
19.05 AXNFilm: "Nakon Zemlje"
19.30 Pink kidsFilm: "Mamin sin"
20.00 Fox MoviesFilm: "Devojka iz susedstva"
20.00 Prva kickFilm: "Nestala bez traga"
20.00 CinemaxFilm: "Hodaj pravo"
20.00 HBOFilm: "Tenet"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Građanin opasnih namera"
20.00 Prva plusFilm: "Metro Manila"
20.00 DivaFilm: "Ubistvo u Sen OMeru (Rebus)"
20.00 AMCFilm: "Patriota"
20.00 Fox LifeFilm: "Rok kraljica"
20.15 HRT 1Film: "Svetlo između okeana"
20.20 Sci-FiFilm: "Pesak zaborava"
20.22 RTS 2Film: "Margo na venčanju"
20.30 Cinemax 2Film: "Vera sanja more"
20.45 CinestarFilm: "Nasleđeno zlo"
20.58 RTS svetFilm: "Santa Maria Della Salute"
21.00 SinemanijaFilm: "Zamračenje"
21.00 FoxFilm: "Ubiti Bila", 1. deo
21.00 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
21.00 1000Film: "Dve čađave dvocevke"
21.15 B92Film: "Bes"
21.30 CinemaxFilm: "Dedpul"
21.50 Pink kidsFilm: "Sakrivena porodica"
21.50 SuperstarFilm: "Diližansa snova"
22.00 Prva plusFilm: "Opsada"
22.00 Cinemax 2Film: "Promenila sam smenu"
22.15 Fox MoviesFilm: "Suvišni izveštaj"
22.30 Nova SFilm: "Smrtonosni pad"
22.30 Vojvodina 1Film: "Hodočasnik: Najbolja priča Paula Koelja"
22.30 HBOFilm: "Jackass zauvek"
22.30 AMCFilm: "Pećina straha"
22.30 Sci-FiFilm: "Eks mašina"
22.40 Cinemax 2Film: "Otarova smrt"
23.00 SinemanijaFilm: "Plagijator"
23.00 Pink 2Film: "Divlja horda"
23.05 CinestarFilm: "Sredina leta"
23.10 1000Film: "Izmaglica"
23.11 HRT 1Film: "Dobri dileri iz Dalasa"
23.20 CinemaxFilm: "Dedpul 2"
23.20 AXNFilm: "Soba panike"
23.35 SuperstarFilm: "Međuzvezdani"
23.50 RTS 1Film: "Gradska pravda"
00.00 DivaFilm: "Uozbilji se"
00.00 AMCFilm: "Sudnji dan"
00.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravila službe"
00.05 HBOFilm: "Veliki povratnici"
00.15 B92Film: "Mobilni telefon"
00.15 Prva plusFilm: "Nema predaje"
00.25 Cinemax 2Film: "Evropa"
00.45 Nova SFilm: "Dina"
00.50 Sci-FiFilm: "Pritajeno zlo"
00.57 RTS svetFilm: "Orkestar jedne mladosti"
01.10 Fox MoviesFilm: "Loši momci"
01.10 SinemanijaFilm: "Nulta tolerancija"
01.19 Pink 2Film: "Hladan kao kamen"
01.25 CinemaxFilm: "Ljubavnik"
01.26 RTS 1Film: "Varljivo leto '68"
01.30 AXNFilm: "Zavet"
01.40 AMCFilm: "Jezero straha protiv anakonde"
01.40 Cinemax 2Film: "Nemoguća"
01.40 1000Film: "Revolucionarni put"
01.45 HBOFilm: "Holi je prespavala"
01.45 CinestarFilm: "Čovek koji je video beskonačnost"
02.00 HRT 1Film: "Indijanski ustanak"
02.20 HBO 2Film: "Šampion"
02.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crna Dalija"
02.30 Prva kickFilm: "Suđenje Kejt Makol"
02.51 Pink 2Film: "Trči za svoj život"
03.00 Nova SFilm: "Crne vode"
03.05 AMCFilm: "Megalodon"
03.10 SinemanijaFilm: "Nepobedivi 3: Iskupljenje"
03.10 Cinemax 2Film: "Rouz"
03.15 Fox MoviesFilm: "Generalova kći"
03.15 HBOFilm: "O ljubavi"
03.20 CinemaxFilm: "Napad besa"
03.33 Vojvodina 1Film: "Vetar koji njiše ječam"
03.35 AXNFilm: "Spajdermen 3"
03.35 PrvaFilm: "Vajat Erp"
03.35 CinestarFilm: "Ajsmen"
03.55 HBO 2Film: "Gordost i predrasude"
04.00 B92Film: "Mobilni telefon"
04.05 1000Film: "Važno je zvati se Ernest"
04.10 CinemaxFilm: "Priča o ljubavi i želji"
04.10 RTS 2Film: "Margo na venčanju"
04.10 HBO 3Film: "Svaki tvoj udah"
04.16 Pink 2Film: "Divlja horda"
04.35 AMCFilm: "Savršeno stvorenje"
04.40 Cinemax 2Film: "Šarlota"
04.45 HBOFilm: "Film o Super Bobu Ajnštajnu"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 24.09.
 • nedelja, 25.09.
 • ponedeljak, 26.09.
 • utorak, 27.09.
 • sreda, 28.09.
 • četvrtak, 29.09.
 • petak, 30.09.
 • subota, 1.10.
 • nedelja, 2.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.