Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 03:02

TV program - sreda, 24. novembar 2021.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Kaća i mačak"
06.00 Fox MoviesFilm: "Ludi odmor"
06.00 HBO 2Film: "Pre ponoći"
06.00 HBO 3Film: "Na rubu vremena"
06.00 Cinemax 2Film: "Mare"
06.00 CinemaxFilm: "Prevaranti"
06.20 RTS 3Film: "Ratnice sunca"
06.35 AMCFilm: "Most na reci Kvaj"
06.55 SuperstarFilm: "Munje"
07.00 CinestarFilm: "Otmica"
07.00 DivaFilm: "Božićni beg"
07.25 HBOFilm: "Prave avanture vučjeg dečaka"
07.30 1000Film: "Čerčil: Holivudske godine"
07.30 Cinemax 2Film: "Urbana legenda 3: Endi Vorhol i Donald Tramp"
07.40 CinemaxFilm: "Mosad"
07.47 SinemanijaFilm: "Izgubljeno nađeno"
07.50 HBO 3Film: "Kandidatura"
07.55 Cinemax 2Film: "Lara"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
08.25 Fox MoviesFilm: "Bornovo nasleđe"
08.25 HBO 2Film: "Dan nezavisnosti: Nova pretnja"
08.50 DivaFilm: "Zabavni Božić"
08.55 HBOFilm: "Aladin"
08.55 1000Film: "Maks"
09.00 CinestarFilm: "Kuća magičnog sata"
09.10 AMCFilm: "Glengeri Glen Ros"
09.15 CinemaxFilm: "Svakog dana"
09.35 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
09.40 HBO 3Film: "Kostim za Nikolasa"
09.45 SinemanijaFilm: "Naša mala sestra"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otrovna tajna 1"
10.00 Prva plusFilm: "Šapat iz kamena"
10.15 HBO 2Film: "Nezaustavljiv"
10.35 SuperstarFilm: "Putnik 57"
10.40 DivaFilm: "Božićni lek"
10.45 AMCFilm: "Ip Men 3"
10.55 CinemaxFilm: "Više od dušeka"
10.55 1000Film: "Parkland"
11.00 CinestarFilm: "Povratak ratnika"
11.05 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
11.05 HBOFilm: "Heroji Envela: izlaz iz igre"
11.10 CinemaxFilm: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
11.10 Fox MoviesFilm: "Prosto neodoljiva"
11.25 Cinemax 2Film: "Delo bez autora"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bekstvo u zoru"
11.50 Pink kidsFilm: "Pčelica Maja"
11.55 HBO 2Film: "Ranč Džona Lendsberga"
12.00 SuperstarFilm: "Dan mrmota"
12.15 SinemanijaFilm: "Iluzije"
12.15 Pink 2Film: "Negde u vremenu"
12.25 AMCFilm: "Bes i čast"
12.30 DivaFilm: "Sećanja na Božić"
12.40 CinestarFilm: "Dečak oluje"
12.45 HBOFilm: "Zeleni fenjer"
12.55 1000Film: "Alvin i veverice 3"
13.10 Fox MoviesFilm: "Čovek-ptica"
13.28 HRT 2Film: "Deset dana bez mame"
13.40 CinemaxFilm: "Savršena laž"
13.45 SuperstarFilm: "Kad porastem biću kengur"
14.00 RTS 1Film: "Srećna porodica"
14.00 AMCFilm: "Post Impact"
14.05 RTS 3Film: "Ratnice sunca"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U gnezdu rode"
14.20 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
14.20 DivaFilm: "Božić s ljubavlju"
14.30 Cinemax 2Film: "Kipa"
14.35 CinestarFilm: "Samba"
14.40 1000Film: "Čarobni kamen"
14.40 HBOFilm: "Dugi vikend"
15.00 Prva plusFilm: "Posebna"
15.00 Cinemax 2Film: "Ričard Džuel"
15.10 HBO 2Film: "Okeanovih 12: Igraj svoju igru"
15.15 HBO 3Film: "Monikina družina"
15.22 RTS 2Film: "Drugarčine"
15.30 AMCFilm: "Kruds"
15.30 CinemaxFilm: "Mali zeleni"
15.30 SuperstarFilm: "Žena mačka"
15.40 Fox MoviesFilm: "Najslađi Božić"
16.10 DivaFilm: "Čarobni božićni ukrasi"
16.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zodijak"
16.15 HBOFilm: "Automobili"
16.30 Pink 2Film: "Osveta na ženski način"
16.35 1000Film: "Nevine laži"
16.40 SinemanijaFilm: "Trgovina kožom"
16.50 CinestarFilm: "Nestale"
16.50 HBO 3Film: "Američka lepota"
17.00 CinemaxFilm: "Mosad"
17.10 AMCFilm: "Beskrajna priča"
17.10 Cinemax 2Film: "Lara"
17.15 HBO 2Film: "Dublerka"
17.20 SuperstarFilm: "Plen"
17.35 Fox MoviesFilm: "Enigma"
18.00 DivaFilm: "Božićna ljubavna priča"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
18.01 Prva kickFilm: "Savetnik"
18.10 HBOFilm: "Automobili 2"
18.35 CinestarFilm: "Čokolada"
18.35 AMCFilm: "Mama mia!"
18.35 CinemaxFilm: "Putevi do kuće"
18.45 1000Film: "Sumnja"
18.45 SinemanijaFilm: "Velika pljačka voza"
18.50 Cinemax 2Film: "Bez posebnih karakteristika"
19.35 Pink kidsFilm: "Priča o jastogu"
20.00 DivaFilm: "Slika saršenog Božića"
20.00 CinemaxFilm: "Razvedi me, zavedi me"
20.00 HBOFilm: "Veštice"
20.00 Prva plusFilm: "Kuća tigrova"
20.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zakon nasilja"
20.15 AMCFilm: "Nikad ne odustaj"
20.30 Cinemax 2Film: "Plavo more"
20.45 CinestarFilm: "Izdajnik po našem ukusu"
21.00 1000Film: "Zavet"
21.00 SinemanijaFilm: "Prekidač"
21.00 Fox MoviesFilm: "Beovulf"
21.15 B92Film: "Veprovi rata"
21.40 Cinemax 2Film: "Crna Venera"
21.40 CinemaxFilm: "Terminator: Mračna sudbina"
21.50 Pink kidsFilm: "Pčelica Maja"
21.50 HBO 2Film: "Logan"
21.55 SuperstarFilm: "Izlazeće sunce"
22.00 AMCFilm: "Vrana 3: Spasenje"
22.00 Prva plusFilm: "Bekstvo iz Pretorije"
22.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
22.00 Sci-FiFilm: "Gospodari pakla 10: Presuda"
22.45 CinestarFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
22.50 AXNFilm: "Ekspresna pljačka"
23.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Aniara"
23.05 SinemanijaFilm: "Kripto"
23.20 Pink 2Film: "Dijabolik"
23.25 Fox MoviesFilm: "Nameštaljka"
23.30 AMCFilm: "Hanibal"
23.35 1000Film: "Neoprošteno"
23.35 HBO 3Film: "Spektra"
23.45 CinemaxFilm: "Eks makina"
00.00 Sci-FiFilm: "Karma"
00.00 HBOFilm: "Majstor laži"
00.00 PrvaFilm: "Doušnik"
00.05 SuperstarFilm: "Let"
00.05 HBO 2Film: "Čovek iznutra"
00.25 Cinemax 2Film: "Crna udovica"
00.32 RTS 1Film: "Srećna porodica"
00.34 HRT 2Film: "Deset dana bez mame"
00.59 Pink 2Film: "Dečija igra"
01.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sovin huk"
01.15 Fox MoviesFilm: "Spasavanje redova Rajana"
01.20 SinemanijaFilm: "Policajac Daun"
01.30 CinemaxFilm: "Prevaranti"
01.40 AMCFilm: "Šesti dan"
01.45 CinestarFilm: "Užasan način za umiranje"
02.10 HBO 2Film: "Seks i grad 2"
02.15 HBOFilm: "Hemingvej i Gelhorn"
02.20 1000Film: "Đavo u plavoj haljini"
02.23 Pink 2Film: "Ubistveno zanosna"
02.30 Cinemax 2Film: "Borba do smrti"
02.30 Prva plusFilm: "Kuća tigrova"
02.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Divlje ulice"
03.00 B92Film: "Veprovi rata"
03.05 CinemaxFilm: "Kamen, papir i makaze"
03.10 RTS 2Film: "Drugarčine"
03.20 SinemanijaFilm: "Prokletstvo Šeron Tejt"
03.30 AMCFilm: "Osam milimetara"
03.40 HBO 3Film: "Prazan čovek"
03.40 Pink 2Film: "Dečija igra"
04.15 Cinemax 2Film: "Još uvek ludi"
04.30 HBO 2Film: "Ranč Džona Lendsberga"
04.30 CinemaxFilm: "Porodična romansa"
04.50 HBOFilm: "Čelzi Hendler: Evolucija"
04.50 SinemanijaFilm: "Čovek od integriteta"
05.04 Pink 2Film: "Osveta na ženski način"
05.30 1000Film: "Tajni život Voltera Mitija"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.