Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 08:07

TV program - ponedeljak, 25. maj 2020.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske"
06.00 HBO 2Film:"Noćna mora pre Božića"
06.00 Pink 2Film: "Lovac na krokodile"
06.00 Cinemax 2Film: "Male žene"
06.00 HBO 3Film: "Ljudi u crnom - Globalna pretnja"
06.00 CinemaxFilm: "Oni koji rade"
06.10 Fox MoviesFilm: "Simpsonovi"
06.40 SinemanijaFilm: "Običan svet"
06.45 AMCFilm: "V8 - Start Your Engines"
06.50 1000Film: "Vanzemaljci na tavanu"
07.15 HBO 2Film: "Hari Poter i Kamen mudrosti"
07.45 CinemaxFilm: "Povratak Pink Pantera"
07.55 HBO 3Film: "Neviđeni"
08.00 Cinemax 2Film: "Nona"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kolumbov dan"
08.00 Pink 2Film: "Osveta revolveraša"
08.05 SinemanijaFilm: "Vitez Bendži golub"
08.15 Fox MoviesFilm: "Bebin slobodan dan"
08.20 AMCFilm: "Neither With You Nor Withotu You"
08.25 HBOFilm: "Rocketman"
08.40 1000Film: "Svet je veliki, a spasenje je iza ugla"
09.00 CinestarFilm: "96 sati"
09.30 SinemanijaFilm: "Mali Veseljak brod spasilac"
09.35 Cinemax 2Film: "Lizina priča"
09.40 CinemaxFilm: "Lejdi Džejn"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pariz ekspres"
09.45 HBO 2Film: "Četiri pera"
09.50 HBO 3Film: "Dobri Vil Hanting"
10.00 Prva plusFilm: "Raskid"
10.00 Pink 2Film: "Čuvari plaže#
10.10 Fox MoviesFilm: "Batice, gde su mi kola?"
10.15 AMCFilm: "Lepe devojke"
10.25 HBOFilm: "Mapetovci"
10.55 1000Film: "King Kong"
11.00 CinestarFilm: "Reka uspomena"
11.10 SinemanijaFilm: "O sovama i miševima"
11.30 Cinemax 2Film: "Prestupnik Moran"
11.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crveni repovi"
11.45 Fox MoviesFilm: "Čarlijevi anđeli"
11.50 Pink kidsFilm: "Kapetan Sabljozubi"
12.00 CinemaxFilm: "I sunce je zvezda"
12.05 HBOFilm: "Prstohvat romanse"
12.05 Fox LifeFilm: "Đavo nosi Pradu"
12.05 AMCFilm: "Momci i devojke"
12.15 Pink 2Film: "Postani jak"
12.30 HBO 3Film: "Venom"
12.35 FoxFilm: "Specijalna jedinica 2"
12.36 RTS 1Film: "Tito i ja"
13.00 SinemanijaFilm: "Divni dani u Aranhuezu"
13.10 HBO 2Film: "Dobro došli u džunglu"
13.15 CinestarFilm: "Čokolada"
13.20 Cinemax 2Film: "Bez publike"
13.20 RTS svetFilm: "Tito i ja"
13.25 HRT 2Film: "Teški nagon"
13.30 HBOFilm: "Šazam"
13.35 Fox MoviesFilm: "Ona"
13.40 AMCFilm: "Prljavi ples 2: Noći Havane"
13.45 CinemaxFilm: "Urbane legende 3: Kajgana i Pol Makartni"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dečko dama kralj špijun"
14.10 CinemaxFilm: "Početak"
14.20 HBO 3Film: "Druga strana svega"
14.20 1000Film: "Vanzemaljci na tavanu"
14.55 Cinemax 2Film: "Dirigantkinja"
14.55 HBO 2Film: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
15.00 Prva plusFilm: "Surogat mama"
15.05 SinemanijaFilm: "Izgubljeno i nađeno"
15.05 AMCFilm: "Dobri Vil Hanting"
15.30 CinestarFilm: "Džobs"
15.40 HBOFilm: "Grdana - Zla vila"
16.00 Prva kickFilm: "Skala agresije"
16.10 HBO 3Film: "Oušnovih 8"
16.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Životno raskršće"
16.10 1000Film: "Ajkula 2"
16.20 Fox MoviesFilm: "Neka borba počne"
16.25 CinemaxFilm: "Svedok"
16.45 HBO 2Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
17.00 Pink 2Film: "Kazanova 70"
17.05 SinemanijaFilm: "Laki"
17.10 AMCFilm: "Zemlja policajaca"
17.15 Cinemax 2Film: "Nona"
17.20 HBOFilm: "Spokoj"
17.50 CinestarFilm: "Kejt i Leopold"
17.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pljačka"
18.05 Fox MoviesFilm: "Sve ostaje u porodici"
18.20 CinemaxFilm: "Samo obična žena"
18.35 1000Film: "Vozač formule"
18.50 Cinemax 2Film: "Mirai"
18.55 AMCFilm: "Devojka iz Džersija"
19.00 HBO 2Film: "Promil do (k)raja"
19.00 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli"
19.35 Pink kidsFilm: "Prdoprah doktora Proktora"
20.00 CinemaxFilm: "Raj"
20.00 Prva plusFilm: "Kalibar 45"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Drugačija"
20.00 Pink 2Film: "Čovek zvani Hrabrost"
20.05 AMCFilm: "Nova faca"
20.30 Cinemax 2Film: "Četiri venčanja i sahrana"
20.35 HBO 2Film: "Misterije Hejli Din: Recept za ubistvo"
21.00 HRT 2Film: "Pregovarač"
21.00 SinemanijaFilm: "Časne sestre u bekstvu"
21.00 Fox MoviesFilm: "Osmi putnik 3"
21.00 1000Film: "Život nema pravila"
21.00 B92Film: "Pod lupom"
21.10 CinestarFilm: "St Vinsent"
21.40 CinemaxFilm: "Vrisak 3"
21.50 Pink kidsFilm: "Kapetan Sabljozubi"
21.55 RTS 1Film: "Ašer"
22.00 Prva kickFilm: "Tobogan smrti"
22.00 Prva plusFilm: "Paklene ulice"
22.00 Pink 2Film: "Zahtev"
22.05 HBOFilm: "Plen"
22.35 RTS 2Film: "Tihi dvoboj"
22.50 AXNFilm: "Panišer: Ratna zona"
23.00 SinemanijaFilm: "Dvojica manje"
23.00 Nova SFilm: "Nepobediv"
23.00 DivaFilm: "Legenda o Alis Fleg"
23.05 HBO 3Film: "Prljava isporuka"
23.10 Fox MoviesFilm: "Najamnik za pravdu"
23.10 PrvaFilm: "Poljubi ili umri"
23.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestale"
23.35 HBOFilm: "Čudo"
23.35 CinemaxFilm: "Pirsing"
23.40 1000Film: "Samo ga dovedi"
23.55 CinestarFilm: "Aleluja"
00.00 Pink 2Film: "Stražar"
00.15 HBO 2Film: "Poslednja prevara"
00.30 Cinemax 2Film: "Svi bogovi na nebu"
00.50 AXNFilm: "Demolition"
00.55 Fox MoviesFilm: "Gejmer"
01.00 SinemanijaFilm: "Otrov"
01.00 Sci-FiFilm: "Distrikt 9"
01.04 HRT 2Film: "Teški nagon"
01.05 HBOFilm: "Perl Harbor"
01.30 B92Film: "Pod lupom"
01.40 CinestarFilm: "Memento"
01.50 1000Film: "Miris žene"
01.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Praznina"
01.55 HBO 2Film: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
02.00 CinemaxFilm: "Ime smrti"
02.00 Pink 2Film: "Kazanova 70"
02.15 Cinemax 2Film: "Zagros"
02.15 Prva plusFilm: "Kalibar 45"
02.25 SinemanijaFilm: "Ples sa strancem"
03.00 Nova SFilm: "Nepobediv"
03.00 HBO 3Film: "Groblje kućnih ljubimaca"
03.30 PrvaFilm: "Poljubi ili umri"
03.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Faktor hlađenja"
03.35 CinemaxFilm: "Lejdi Džejn"
03.50 AXNFilm: "Oklopni transporter"
03.50 HBO 2Film: "Rđa i kost"
04.00 Cinemax 2Film: "Kraljevi plesa"
04.00 Pink 2Film: "Osveta revolveraša"
04.05 SinemanijaFilm: "Samit"
04.05 HBOFilm: "Spokoj"
04.40 HBO 3Film: "Vetar"
05.55 SinemanijaFilm: "Svaka tajna stvar"
05.55 1000Film: "Ajkula 2"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.