Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 1. oktobar 2022. 10:46

TV program - nedelja, 25. septembar 2022.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "U ulozi Kupidona"
06.00 HBOFilm: "Zec Petar: Skok u avanturu"
06.00 CinemaxFilm: Džek Ričer - Bez povratka"
06.00 Cinemax 2Film: "Marsovski brodovi"
06.15 AMCFilm: "Most na reci Kvaj"
06.25 HBO 2Film: "Respekt"
06.30 SuperstarFilm: "Promeni me"
07.10 Fox MoviesFilm: "Mapetovci u svemiru"
07.20 Cinemax 2Film: "Linjak"
07.25 HRT 1Film: "Rapsodija"
07.35 HBOFilm: "Ovde i danas"
07.35 1000Film: "Čelične magnolije"
07.40 AXNFilm: "Padaće ćufte"
07.50 HBO 3Film: "Porodica Adams 2"
08.00 CinemaxFilm: "Kralj komedije"
08.00 CinestarFilm: "Zambezija"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Paranoja"
08.00 Pink 2Film: "Tomova i Džerijeva velika avantura"
08.00 Vojvodina 1Film: "Kaščej besmrtni"
08.50 AMCFilm: "Ip Men 3"
08.50 Fox MoviesFilm: "Prenoćište"
08.50 HBO 2Film: "Kralj Ričard: Prednost u igri"
09.00 SuperstarFilm: "Drugarčine"
09.00 Cinemax 2Film: "Promenila sam smenu"
09.12 Pink 2Film: "Povratak u budućnost"
09.15 AXNFilm: "Poslednji akcioni junak"
09.25 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 3"
09.30 HBOFilm: "Pet legendi"
09.40 CinestarFilm: "Dragi diktatore"
09.40 1000Film: "Ostani uz mene"
09.40 Cinemax 2Film: "Crni medved"
09.45 HBO 3Film: "Priča o porodici Blum"
09.50 CinemaxFilm: "Kosmos"
10.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otkucaji smrti"
10.35 Fox MoviesFilm: "Zaljubljena do ušiju"
10.35 AMCFilm: "Erin Brokovič"
11.00 Sci-FiFilm: "Pesak zaborava"
11.05 HBOFilm: "Duša surfera"
11.15 HBO 2Film: "Kliford: Veliki crveni pas"
11.15 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 2: Velika trka za sirom"
11.20 1000Film: "Ostin Pauers: Špijun koji me je kresnuo"
11.20 Pink 2Film: "Fantastični Gospodin Foks"
11.25 CinestarFilm: "Taksi 3"
11.25 Cinemax 2Film: "Vera sanja more"
11.30 CinemaxFilm: "Zamena"
11.40 SuperstarFilm: "Poslednji krug u Monci"
11.45 AXNFilm: "Noći u Taladegi: Priča o Rikiju Bobiju"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crvena Džoun"
12.00 DivaFilm: "U poteri za vodopadima"
12.05 Fox LifeFilm: "Rok kraljica"
12.15 Fox MoviesFilm: "Ljubavno gnezdo"
12.35 Pink kidsFilm: "Srebrni pastuv"
12.40 AMCFilm: "Dva misionara"
12.50 HBOFilm: "Tenet"
12.55 Cinemax 2Film: "Izgubljena generacija"
12.55 HBO 2Film: "Imaj vere"
13.00 Vojvodina 1Film: "Kuća moga oca"
13.05 CinestarFilm: "Klub zadovoljnih žena"
13.05 SinemanijaFilm: "Gumeni Tarzan"
13.10 1000Film: "Ostin Pauers 3"
13.10 Sci-FiFilm: "Jezgro"
13.20 Pink 2Film: "Glavna ulica"
13.25 Cinemax 2Film: "I, šta je sloboda?"
13.25 CinemaxFilm: "Hodaj pravo"
13.30 B92Film: "Bes"
13.30 HBO 3Film: "Francuski izlaz"
13.30 SuperstarFilm: "Četvrti čovek"
13.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednji lovac na veštice"
13.50 AXNFilm: "Zavet"
14.00 DivaFilm: "Jedna zimska prosidba"
14.05 Fox MoviesFilm: "Roboti"
14.10 AMCFilm: "Nepravedno osuđen"
14.30 HBO 2Film: "Šerlok Holms: Igra senki"
14.50 CinemaxFilm: "Kradljivac motora"
14.55 SinemanijaFilm: "Pat i Mat 2"
14.55 FoxFilm: "Legenda o čuvarima"
15.00 Nova SFilm: "Begunac"
15.00 1000Film: "Društvena mreža"
15.05 CinestarFilm: "Udar ljubavi"
15.20 SuperstarFilm: "Halo Taksi"
15.20 HBOFilm: "Okupljanje 2"
15.25 AMCFilm: "Nova faca"
15.40 Cinemax 2Film: "Garderober"
15.40 Pink 2Film: "Fantastična četvorka"
15.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Redov Džejn"
15.55 Fox MoviesFilm: "Deca špijuni"
16.00 Prva plusFilm: "Jeste li za ples?"
16.00 DivaFilm: "Ustaj, Benedikte Stoune"
16.00 Sci-FiFilm: "Bibliotekar: Povrata u rudnike cara Solomona"
16.10 CinemaxFilm: "Kralj komedije"
16.40 SinemanijaFilm: "Bradok: Nestali u akciji 3"
16.40 HBO 2Film: "Čudesna žena"
16.40 AXNFilm: "Trenutak prednosti"
16.50 AMCFilm: "Bez ljutnje, molim"
16.55 CinestarFilm: "Non stop"
17.00 SuperstarFilm: "Pozorišna veza"
17.00 Prva kickFilm "Plaćeni ubica"
17.10 HBOFilm: "Avijatičar"
17.22 Pink 2Film: "Braća Bluz 2000"
17.30 1000Film: "Starski i Hač"
17.30 Cinemax 2Film: "Linjak"
17.50 Vojvodina 1Film: "Detalji"
17.55 Fox MoviesFilm: "Blizanac"
18.00 CinemaxFilm: "Džek Ričer - Bez povratka"
18.00 Prva plusFilm: "Ljubavnice"
18.00 DivaFilm: "Ubistvo u Sen Omeru"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rod"
18.10 Sci-FiFilm: "Bibliotekar: Prokletstvo Judinog pehara"
18.20 AXNFilm: "Napad na Belu kuću"
18.25 AMCFilm: "Sahara"
18.30 SuperstarFilm: "1 na 1"
18.50 SinemanijaFilm: "Zakon ćutanja"
18.55 CinestarFilm: "Čudo"
19.00 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
19.10 Cinemax 2Film: "Marsovski brodovi"
19.25 1000Film: "Dan zaljubljenih"
19.30 Pink kidsFilm: "Čuvaj se Grka koji nosi oružje"
19.44 RTS 2Film: "Devojka sa Kosmaja"
20.00 Prva kickFilm: "Toplotni udar"
20.00 Prva plusFilm: "Talas"
20.00 CinemaxFilm: "Gnezdo"
20.00 Fox LifeFilm: "Devojka na lošem glasu"
20.00 HBOFilm: "Elvis"
20.05 Vojvodina 1Film: "Porodica Džons"
20.10 Fox MoviesFilm: "I onda je naišla Poli"
20.15 HRT 1Film: "Indijana Džouns - Otimači izgubljenog kovčega"
20.15 Sci-FiFilm: "Oluja za kraj sveta"
20.20 AMCFilm: "Sobarica i senator"
20.30 Cinemax 2Film: "Klara"
20.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "12 hrabrih"
20.58 RTS svetFilm: "Radio Vihor zove Anđeliju"
21.00 FoxFilm: "Zelena milja"
21.00 AXNFilm: "Sakupljač kostiju"
21.00 PrvaFilm: "Hajde da se volimo 3"
21.00 CinestarFilm: "Najhrabriji"
21.00 SinemanijaFilm: "Najbolje od njih"
21.15 B92Film: "16 blokova"
21.30 HBO 2Film: "Nesveta"
21.50 CinemaxFilm: "Jedan procenat vlažnije"
21.50 Pink kidsFilm: "Ana Nikol"
21.55 SuperstarFilm: "U vrtlogu zločina"
22.00 Prva plusFilm: "Klub nereda"
22.00 AMCFilm: "Divlje strasti"
22.00 1000Film: "Četiri brata"
22.00 Fox MoviesFilm: "Kolateral"
22.08 HRT 2Film: "Veliki Mek Lintok"
22.10 Sci-FiFilm: "Pritajeno zlo: Apokalipsa"
22.20 Cinemax 2Film: "U magli"
23.00 Pink 2Film: "Konačni horizont"
23.00 Vojvodina 1Film: "Dvanaesti čovek"
23.10 HBO 2Film: "Foke tim šest: Napad na Osamu Bin Ladena"
23.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kuc kuc"
23.25 AXNFilm: "Nulti pacijent"
23.25 RTS 2Film: "Čovek iz lavirinta"
23.25 SinemanijaFilm: "Zamračenje"
23.30 CinestarFilm: "Osnivač"
23.30 B92Film: "Na udaru mafije"
23.35 CinemaxFilm: "Lol"
23.40 AMCFilm: "Ubica mekog srca"
23.40 Cinemax 2Film: "Noćna vožnja"
23.42 HRT 1Film: "Ratno ostrvo"
23.45 SuperstarFilm: "Pakleni vozači"
23.45 HBOFilm: "Lov na veštice"
00.00 HBO 3Film: "Suša"
00.04 RTS svetFilm: "Dorotej"
00.10 1000Film: "Budan"
00.15 Prva plusFilm: "Pakleni udar"
00.20 Sci-FiFilm: "Karma"
00.25 Fox MoviesFilm: "Američki gangster"
00.28 Pink 2Film: "Fatalna lepota"
01.05 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
01.06 Vojvodina 1Film: "Detalji"
01.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ruke od kamena"
01.15 AMCFilm: "Zla kob"
01.20 HBOFilm: "Predodređenje"
01.20 CinemaxFilm: "Usamljeni vukovi"
01.20 Cinemax 2Film: "Sreća"
01.25 SinemanijaFilm: "Lična stvar"
01.30 Nova SFilm: "Smrtonosni pad"
01.40 CinestarFilm: "Čovek koji je ubio Don Kihota"
01.50 1000Film: "Tanka linija smrti"
02.09 Pink 2Film: "Paparaco"
02.12 RTS 1Film: "Devojka sa Kosmaja"
02.20 PrvaFilm: "Hajde da se volimo 3"
02.30 HBO 2Film: "Stanica brojeva"
02.38 Vojvodina 1Film: "Porodica Džons"
02.45 AMCFilm: "Slagalica strave"
02.50 Cinemax 2Film: "Crni medved"
02.50 CinemaxFilm: "Novi model devojke"
02.55 AXNFilm: "Sakupljač kostiju"
02.55 HBO 3Film: "U ulozi Kupidona"
03.05 Fox MoviesFilm: "Petparačke priče"
03.15 Prva kickFilm: "Nestala bez traga"
03.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubica na poziv"
03.20 SinemanijaFilm: "Nulta tolerancija"
03.30 Nova SFilm: "Vinsent i Roksi"
03.37 Pink 2Film: "Konačni horizont"
03.50 CinestarFilm: "Lovac ili plen"
04.00 HBO 2Film: "Isterivači duhova: Nasleđe"
04.00 B92Film: "Na udaru mafije"
04.05 HBOFilm: "Ovde i danas"
04.10 1000Film: "Svemirski majmuni"
04.20 HBO 3Film: "Kudam 63"
04.25 AMCFilm: "Prismotra"
04.35 CinemaxFilm: "Svađa"
04.35 Cinemax 2Film: "Čas senke"
04.50 SinemanijaFilm: "Grabljivci iz prerije"
05.05 Pink 2Film: "Fantastična četvorka"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 24.09.
 • nedelja, 25.09.
 • ponedeljak, 26.09.
 • utorak, 27.09.
 • sreda, 28.09.
 • četvrtak, 29.09.
 • petak, 30.09.
 • subota, 1.10.
 • nedelja, 2.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.