Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 01:35

TV program - četvrtak, 25. novembar 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Ričard Džuel"
06.00 HBO 3Film: "Špijuni u akciji"
06.00 Fox MoviesFilm: "Odmor u Evropi"
06.00 CinemaxFilm: "Mali zeleni"
06.00 HBOFilm: "Zeleni fenjer"
06.10 SuperstarFilm: "Kad porastem biću kengur"
06.15 AMCFilm: "Dinosaur Island"
06.35 HBO 2Film: "Ostaću ovde"
07.00 CinestarFilm: "Nestale"
07.00 DivaFilm: "Božićni lek"
07.20 1000Film: "Optužen bez dokaza"
07.30 CinemaxFilm: "Sunđer Bob Kockalone: Sunđer na suvom"
07.35 Fox MoviesFilm: "Nemoguća misija - Otpadnička nacija"
07.35 AMCFilm: "Mr Bones 2: Back from the Past"
07.40 HBO 3Film: "Američka lepota"
07.50 SinemanijaFilm: "Naša mala sestra"
07.55 HBOFilm: "Automobili"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zodijak"
08.10 Cinemax 2Film: "Glineni golubovi"
08.15 HBO 2Film: "Misterije iz hronika: Povratak"
08.45 CinestarFilm: "Klementeov opus"
08.50 DivaFilm: "Sećanja na Božić"
09.05 CinemaxFilm: "Putevi do kuće"
09.10 AMCFilm: "Banda s terena"
09.20 1000Film: "Brazil"
09.40 HBO 2Film: "Dublerka"
09.40 Cinemax 2Film: "Bez posebnih karakteristika"
09.40 HBO 3Film: "Spust"
09.50 SuperstarFilm: "Izlazeće sunce"
09.50 HBOFilm: "Automobili 2"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otrovna tajna 2"
10.00 Prva plusFilm: "Kuća tigrova"
10.10 Fox MoviesFilm: "Volim te kao Božić"
10.20 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
10.30 CinemaxFilm: "Razvedi me, zavedi me"
10.35 CinestarFilm: "2:22"
11.05 HBO 3Film: "Baumbaherov sindrom"
11.10 AMCFilm: "Tajne i laži"
11.20 Cinemax 2Film: "Zulu"
11.20 HBO 2Film: "Ranč Džona Lendsberga 2"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
11.50 Pink kidsFilm: "Opsednuti mladoženja"
12.00 SuperstarFilm: "Izgubljeni u prevodu"
12.00 1000Film: "Tajni život Voltera Mitija"
12.05 Fox MoviesFilm: "Dole ljubav"
12.10 HBOFilm: "Veštice"
12.10 CinemaxFilm: "Eks makina"
12.15 Pink 2Film: "Alvarez Keli"
12.20 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
12.30 CinestarFilm: "Čokolada"
12.30 DivaFilm: "Vreme je da se vratiš kući za Božić"
13.00 HBO 3Film: "Spektra"
13.25 AMCFilm: "Zapadni svet"
13.29 HRT 2Film: "Mustang"
13.45 SuperstarFilm: "Artiljero"
13.45 Cinemax 2Film: "Plavo more"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Prave mućke"
13.55 HBOFilm: "Gordost i predrasude"
14.00 CinemaxFilm: "Terminator: Mračna sudbina"
14.05 1000Film: "Čerčil: Holivudske godine"
14.10 Fox MoviesFilm: "Automobili 2"
14.20 DivaFilm: "Partner za Božić"
14.35 HBO 2Film: "Igraj svoju igru 3"
14.40 CinestarFilm: "Aleks Kros"
14.45 SinemanijaFilm: "Putovanje sa ždralovima"
14.50 AMCFilm: "Sobarica iz Meksika"
14.55 Cinemax 2Film: "Mlada Žulijet"
15.00 Prva plusFilm: "Bekstvo iz Pretorije"
15.10 Pink 2Film: "Krive su zvezde"
15.30 SuperstarFilm: "Dug poljubac za laku noć"
15.30 HBO 3Film: "Argo"
15.32 RTS 2Film: "Najbolji"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
15.50 1000Film: "Društvena mreža"
16.05 HBOFilm: "Zora"
16.05 CinemaxFilm: "Sunđer Bob Kockalone: Sunđer na suvom"
16.20 Fox MoviesFilm: "Zimski san"
16.20 DivaFilm: "Slika savršenog Božića"
16.27 RTS svetFilm: "Najbolji"
16.35 Cinemax 2Film: "Glineni golubovi"
16.35 CinestarFilm: "Velike oči"
16.45 SinemanijaFilm: "Velika pljačka voza"
16.50 AMCFilm: "Uhvati ritam"
17.10 CinemaxFilm: "Izgnanik"
17.20 HBO 2Film: "A onda si se ti pojavio"
17.30 SuperstarFilm: "Po cenu života"
17.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Valerijan i carstvo hiljadu planeta"
18.00 Prva kickFilm: "Plaćeni ubica"
18.10 DivaFilm: "Čarobni božićni ukrasi"
18.10 Cinemax 2Film: "Most špijuna"
18.15 Fox MoviesFilm: "Kraljevski provodadžija"
18.15 HBOFilm: "Automobili 3"
18.25 1000Film: "Srećković"
18.30 AMCFilm: "Američka pita 3 - Venčanje"
18.35 CinestarFilm: "Superbrzi!"
19.00 SinemanijaFilm: "Poziv revolverašu"
19.00 HBO 2Film: "Tomb Rajder"
19.35 Pink kidsFilm: "Jednom davno"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruki identitet"
20.00 HBOFilm: "Galerija slomljenih srca"
20.00 Prva plusFilm: "Kolonija"
20.00 CinemaxFilm: "Sektor"
20.05 AMCFilm: "Sahara"
20.10 DivaFilm: "Nostalgični Božić"
20.30 CinestarFilm: "Dvorac od stakla"
20.30 Cinemax 2Film: "Jahači oluje"
20.55 HBO 2Film: "Tenet"
21.00 1000Film: "Pogrešno skretanje na jezeru Taho"
21.00 HRT 2Film: "Noćni brodovi"
21.00 Fox MoviesFilm: "Tornado"
21.00 SinemanijaFilm: "Vivarijum"
21.15 RTS svetFilm: "Drugarčine"
21.15 B92Film: "Trougao obmane"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Utopija"
21.50 Pink kidsFilm: "Opsednuti mladoženja"
21.50 RTS 2Film: "Hladna planina"
21.55 SuperstarFilm: "Ubistvo u Beloj kući"
22.00 Prva plusFilm: "Car"
22.00 Prva kickFilm: "Promašaj"
22.00 AMCFilm: "Doni Brasko"
22.15 CinemaxFilm: "Neka teče nečista krv"
22.20 Cinemax 2Film: "Zakletva"
22.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Živ zakopan"
22.50 CinestarFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
22.55 1000Film: "Ulični kraljevi"
23.00 Sci-FiFilm: "Vanzemaljsko"
23.05 SinemanijaFilm: "Prekidač"
23.20 Fox MoviesFilm: "Porodični posao"
23.20 Pink 2Film: "Oko posmatrača"
23.25 HBOFilm: "Poslednja smena"
23.40 SuperstarFilm: "Put do slave"
00.00 PrvaFilm: "Zlato"
00.00 HBO 3Film: "Gola istina"
00.00 AMCFilm: "Slagalica strave 3"
00.00 Cinemax 2Film: "Tigre, tigre"
00.05 CinemaxFilm: "Ponoćni ekspres"
00.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Doušnik"
00.30 HRT 2Film: "Mustang"
00.59 Pink 2Film: "Delikatesna radnja"
01.00 Sci-FiFilm: "Tama"
01.00 HBOFilm: "Moj život s Liberačijem"
01.10 1000Film: "Zmije u avionu"
01.10 SinemanijaFilm: "Nulta tolerancija"
01.25 Cinemax 2Film: "Devojke za zabavu"
01.40 AMCFilm: "U ime pravde"
01.40 Fox MoviesFilm: "Podzemni svet: Buđenje"
01.50 HBO 2Film: "Zaokret"
02.05 CinestarFilm: "Lice anđela"
02.05 CinemaxFilm: "Nevidljivi život"
02.30 Prva plusFilm: "Car"
02.34 Pink 2Film: "Minus 7 stepeni"
02.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Istraga ubistva"
02.35 HBO 3Film: "Devojka mog brata"
03.00 HBOFilm: "Farenhajt 451"
03.00 B92Film: "Trougao obmane"
03.05 Cinemax 2Film: "Zaboravljeni putevi"
03.10 SinemanijaFilm: "Policajac Daun"
03.20 HBO 2Film: "Srbenka"
03.20 1000Film: "Parkland"
03.21 RTS 2Film: "Hladna planina"
03.25 AMCFilm: "Poslednja ekskurzija 2"
04.00 Pink 2Film: "Krive su zvezde"
04.15 HBO 3Film: "Moskva u jednom pravcu"
04.20 Cinemax 2Film: "Paklena staza BMX"
04.25 CinemaxFilm: "Udahni, izdahni"
04.35 HBO 2Film: "Ranč Džona Lendsberga 2"
04.45 HBOFilm: "Put do kuće"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.