Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 01:42

TV program - petak, 26. novembar 2021.

Filmovi

06.00 HBO 3Film: "Gradovi na papiru"
06.00 CinemaxFilm: "Na tajnom zadatku"
06.00 Cinemax 2Film: "Mlada Žulijet"
06.00 HBOFilm: "Loraks"
06.05 1000Film: "Brazil"
06.30 SuperstarFilm: "Artiljero"
06.50 HBO 2Film: "Krupna riba"
07.00 DivaFilm: "Praznik za heroje"
07.00 Fox MoviesFilm: "Čovek-ptica"
07.00 CinestarFilm: "Aleks Kros"
07.15 AMCFilm: "Beskrajna priča 2"
07.25 HBOFilm: "Divlji i srećni"
07.40 Cinemax 2Film: "Ostrvo pasa"
07.50 CinemaxFilm: "Na tajnom zadatku: Povratak u koledž"
08.00 HBO 3Film: "Skubi-Du!"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
08.05 HBO 2Film: "A onda si se ti pojavio"
08.25 1000Film: "Vojvotkinja"
08.35 AMCFilm: "Post Impact"
08.45 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
08.50 DivaFilm: "Božić s ljubavlju"
08.55 CinestarFilm: "Moj deda je pao s Marsa"
09.25 Fox MoviesFilm: "Najslađi Božić"
09.25 Cinemax 2Film: "Most špijuna"
09.40 CinemaxFilm: "Pred ciljem"
09.40 HBOFilm: "Automobili 3"
09.40 HBO 2Film: "Tomb Rajder"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
10.00 Prva plusFilm: "Kolonija"
10.05 CinemaxFilm: "Izgnanik"
10.05 AMCFilm: "Studentkinja"
10.10 SuperstarFilm: "Ubistvo u Beloj kući"
10.30 CinestarFilm: "Superbrzi!"
10.40 1000Film: "Velika jeza"
10.40 DivaFilm: "Slika savršenog Božića"
10.45 SinemanijaFilm: "Ted: Izgubljeni pustolov"
11.05 HBO 3Film: "Veliki povratak"
11.15 Fox MoviesFilm: "Sunce, pesak i ljubav"
11.20 HBOFilm: "Galerija slomljenih srca"
11.35 HBO 2Film: "Mućkalica"
11.45 AMCFilm: "Priča o nama"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Valerijan i carstvo hiljadu planeta"
11.50 Pink kidsFilm: "Sat kasnije"
11.50 Cinemax 2Film: "Jahači oluje"
12.00 SuperstarFilm: "Operacija čuvari nasleđa"
12.15 Pink 2Film: "Lukas"
12.25 CinestarFilm: "Poslednja mogućnost"
12.30 CinemaxFilm: "Samo dvaput se živi"
12.30 DivaFilm: "Družbenici do kraja"
12.40 1000Film: "Maks"
12.45 SinemanijaFilm: "Putovanje sa ždralovima"
13.00 Fox MoviesFilm: "Beovulf"
13.10 HBOFilm: "Krid: Rađanje legende"
13.15 AMCFilm: "Plava laguna: Buđenje"
13.25 HBO 3Film: "Beše jednom"
13.26 HRT 2Film: "Mala ubistva Agate Kristi"
13.30 RTS 1Film: "Najbolji"
13.45 Cinemax 2Film: "Sva siročad Bruklina"
14.00 SuperstarFilm: "Promeni me"
14.15 CinestarFilm: "Dvorac od stakla"
14.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zatočena"
14.20 DivaFilm: "Božićna ljubavna priča"
14.25 CinemaxFilm: "Na tajnom zadatku"
14.45 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
14.45 SinemanijaFilm: "Jedan život"
14.55 1000Film: "Optužen bez dokaza"
15.00 Prva plusFilm: "Car"
15.00 HBO 3Film: "Loše obrazovanje"
15.10 HBO 2Film: "Oušnovih 8"
15.20 HBOFilm: "Krid 2"
15.25 Fox MoviesFilm: "Kraljevska Nova godina"
15.40 SuperstarFilm: "Lusi"
15.45 Pink 2Film: "Sjajan plan"
16.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Hajneken: Otmica kralja piva"
16.10 Cinemax 2Film: "Ostrvo pasa"
16.10 DivaFilm: "Sećanja na Božić"
16.15 CinemaxFilm: "Na tajnom zadatku: Povratak u koledž"
16.35 SinemanijaFilm: "Poziv revolverašu"
16.35 CinestarFilm: "Taksi"
16.35 AMCFilm: "U potrazi za srećom"
16.55 HBO 2Film: "Stiv Džobs"
17.05 1000Film: "Legenda"
17.10 SuperstarFilm: "Sibirski berberin"
17.20 Fox MoviesFilm: "Erin Brokovič"
17.35 HBO 3Film: "Bil i Ted 3"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Cena istine"
17.55 Cinemax 2Film: "Istina i pravda"
18.00 HBOFilm: "Kralj lavova"
18.00 Prva kickFilm: "Promašaj"
18.00 DivaFilm: "Božić u Glenbruku"
18.10 CinemaxFilm: "Pljačka u Budimpešti"
18.20 CinestarFilm: "Tri dana za ubistvo"
18.25 AMCFilm: "Božić sa Krenkovima"
18.35 SinemanijaFilm: "Kalifornija"
19.00 HBO 2Film: "Krupna riba"
19.05 1000Film: "Uozbilji se"
19.35 Pink kidsFilm: "Ljubav i razdvajanje"
19.55 AMCFilm: "Ridikove hronike"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednja bitka"
20.00 CinemaxFilm: "Ribica"
20.00 Prva plusFilm: "Baš sam kul"
20.00 DivaFilm: "Dobro božićno jutro!"
20.10 HRT 1Film: "Novine"
20.30 Cinemax 2Film: "Pari"
20.30 CinestarFilm: "Meda Pedington 2"
21.00 Fox LifeFilm: "Bez obaveza"
21.00 AXNFilm: "Podzemni svet - Uspon lajkana"
21.00 1000Film: "Rođene ubice"
21.00 FoxFilm: "Krpar, krojač, soldat, špijun"
21.00 SinemanijaFilm: "Bujica"
21.00 Fox MoviesFilm: "Dobri Nemac"
21.05 HBO 2Film: "Muške igre"
21.15 B92Film: "Ridik: Vladar tame"
21.40 CinemaxFilm: "Savršena laž"
21.50 Pink kidsFilm: "Sat kasnije"
21.55 SuperstarFilm: "Zona pada"
21.57 RTS 2Film: "Ispovesti opasnog uma"
22.00 DivaFilm: "Sestre"
22.00 Prva kickFilm: "Sputnjik: Opasno stvorenje"
22.00 Prva plusFilm: "Svi su dobro"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Konan varvarin"
22.00 AMCFilm: "Zora živih mrtvaca"
22.00 Sci-FiFilm: "Kletva"
22.05 HBOFilm: "Dolazak"
22.10 Cinemax 2Film: "Polavo more"
22.25 CinestarFilm: "Ridik: Vladar tame"
22.35 RTS 3Film: "Hladna planina"
23.05 SinemanijaFilm: "Vivarijum"
23.15 Fox MoviesFilm: "Borilački klub"
23.19 Pink 2Film: "3 hiljade milja od Grejslenda"
23.20 Cinemax 2Film: "Instinkt"
23.30 1000Film: "Jecaji u tami"
23.30 AMCFilm: "Obmana"
23.35 CinemaxFilm: "Nadzirači"
23.40 SuperstarFilm: "Gravitacija"
23.42 Vojvodina 1Film: "Barija: Kapija vetrova"
23.46 HRT 1Film: "Pljačka usred uragana"
00.00 HBOFilm: "Dedpul"
00.00 Sci-FiFilm: "Kletva 2"
00.00 DivaFilm: "Proglašavam vas Čakom i Larijem"
00.05 HBO 3Film: "300"
00.06 RTS 1Film: "Najbolji"
00.13 HRT 2Film: "Mala ubistva Agate Kristi"
00.15 HBO 2Film: "Umri drugi put"
00.40 CinestarFilm: "Engleski pacijent"
01.00 Cinemax 2Film: "Kineska četvrt"
01.05 AMCFilm: "Confidential Assignment"
01.10 SinemanijaFilm: "Divlji konji"
01.16 Pink 2Film: "Priče iz kripte: Demonski vitez"
01.45 HBOFilm: "Dedpul 2"
02.00 HBO 3Film: "300: Uspon carstva"
02.05 Fox MoviesFilm: "Elektra"
02.05 1000Film: "Lignja i kit"
02.15 CinemaxFilm: "Zima do kostiju"
02.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravila službe"
02.30 Prva plusFilm: "Baš sam kul"
02.30 HBO 2Film: "Vuk iz Snou Holoua"
02.39 Pink 2Fiml: "Dr Džekil i sestra Hajd"
03.00 B92Film: "Ridik: Vladar tame"
03.03 RTS 2Film: "Ispovesti opasnog uma"
03.05 AMCFilm: "Hanibal"
03.10 Cinemax 2Film: "Propala Mijina osveta"
03.20 CinestarFilm: "Ubij ih nežno"
03.20 SinemanijaFilm: "Nulta tolerancija"
03.40 HBOFilm: "Divlji i srećni"
03.45 1000Film: "Baka"
03.45 HBO 3Film: "Divne kosti"
03.55 CinemaxFilm: "Samo dvaput se živi"
03.55 HBO 2Film: "Priprema za zajednički život na neodređeno vreme"
04.16 Pink 2Film: "3 hiljade milja od Grejslenda"
04.35 Cinemax 2Film: "Noć u Roksberiju"
04.50 SinemanijaFilm: "Dvostruki životi"
05.35 1000Film: "Razglednice iz pakla"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.