Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 21:42

TV program - subota, 27. jun 2020.

Filmovi

06.00 Fox MoviesFilm: "Neko kao ti"
06.00 SinemanijaFilm: "Polet"
06.00 HBO 3Film: "Siromašni, ali bogati 2"
06.00 Cinemax 2Film: "Kolekcionar"
06.00 HBO 2Film: "Čudo"
06.00 CinemaxFilm: "Kolo sreće"
06.00 HBOFilm: "Začarana"
06.30 AXNFilm: "Mr Dids - Slučajni milioner"
07.00 AMCFilm: "Nosač kovčega"
07.35 Cinemax 2Film: "Doručak kod Tifanija"
07.35 HBO 3Film: "Starski i Hač"
07.45 HBOFilm: "Munja"
07.55 CinemaxFilm: "Ready Player One"
08.00 Pink 2Film: "Tomova i Džerijeve velika avantura"
08.00 CinestarFilm: "Snežna kraljica"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kandidat"
08.07 HRT 1Film: "Zakasnela pravda"
08.15 HBO 2Film: "Povratak u Krismas Krik"
08.15 1000Film: "Mister Bin"
08.25 Fox MoviesFilm: "Dobri duh Kasper"
08.35 AMCFilm: "Saga: Prokletstvo senke"
09.00 SinemanijaFilm: "Udarajući Henrija"
09.15 HBO 3Film: "Comic Sans"
09.20 HBOFilm: "Gde si pošla, Bernadet?"
09.30 Cinemax 2Film: "Prevodilac"
09.30 CinestarFilm: "Vozeći gospođicu Dejzi"
09.40 HBO 2Film: "Spajdermen: Novi svet"
10.00 Pink 2Film: "Poverenje"
10.10 1000Film: "Kralj škorpija: Uspon ratnika"
10.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Životno raskršće"
10.15 CinemaxFilm: "Najbolji neprijatelji"
10.20 AMCFilm: "Ljubav pre svega"
10.25 Fox MoviesFilm: "Uhvati ritam"
11.00 SinemanijaFilm: "Lucija de B"
11.10 HBOFilm: "Angry Birds Film 2"
11.20 CinestarFilm: "Bebi alarm"
11.20 Cinemax 2Film: "Stiga"
11.35 HBO 2Film: "Najslavniji čas"
11.50 AMCFilm: "Poslednji Mohikanac"
12.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crveno repovi"
12.05 Fox LifeFilm: "Čivava sa Beverli Hilsa"
12.20 1000Film: "Svet je veliki, a spasenje je iza ugla"
12.25 Fox MoviesFilm: "Spajdermen 3"
12.30 CinemaxFilm: "Antipatična"
12.35 Pink kidsFilm: "Mirko Nemirko"
12.45 HBOFilm: "Noć u muzeju"
12.55 Cinemax 2Film: "Saučesništvo"
13.00 SinemanijaFilm: "U šetnji sa psom"
13.00 Pink 2Film: "Bez vesla 2: Priroda zove"
13.00 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
13.30 HBO 2Film: "Domaći Božić"
13.40 AMCFilm: "Čikago"
13.45 AXNFilm: "Sledeći Karate Kid"
13.55 CinemaxFilm: "Oušnovih 8"
14.00 DivaFilm: "Ljubav na meniju"
14.05 HBO 3Film: "Kralj lavova"
14.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Peti element"
14.30 HBOFilm: "Luda noć u muzeju 2"
14.30 1000Film: "Matori lavovi"
14.32 HRT 1Film: "Savršen spoj"
14.55 FoxFilm: "Bornov ultimatum"
14.55 Cinemax 2Film: "Korak do slave"
14.55 SinemanijaFilm: "U potrazi za Šugarmenom"
15.00 HBO 2Film: "Čudo"
15.00 Pink 2Film: "Trauma centar"
15.00 CinestarFilm: "Dan odluke"
15.05 Fox MoviesFilm: "Služavke"
15.22 Vojvodina 1Film: "Herojski izbor"
15.30 AMCFilm: "Beovulf i Grendel"
15.45 CinemaxFilm: "Kolo sreće"
15.55 AXNFilm: "Just Go With It"
16.00 Prva plusFilm: "Zemlja daleke prošlosti"
16.00 DivaFilm: "Osnove misterije: Reči mogu da ubiju"
16.00 Prva kickFilm: "Silovit udarac 3: Juniorska liga"
16.00 HBO 3Film: "Misterije Hejli Din: Smrt na dužnosti"
16.10 HBOFilm: "Spajdermen: Daleko od kuće"
16.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Genijalci"
16.40 1000Film: "Gospa iz vode"
16.45 SinemanijaFilm: "Inspektor Džordž Džentli"
16.50 RTS 1Fil: "Bela i Sebastijan"
17.00 Cinemax 2Film: "Kolekcionar"
17.00 CinestarFilm: "Dvostruka igra"
17.00 RTS 2Film: "Ljubav na ledu"
17.00 Pink 2Film: "Skot Pilgrim protiv sveta"
17.10 AMCFilm: "Strah iz dubine"
17.15 HBO 2Film: "Potraga za Nemom"
17.40 CinemaxFilm: "Ready Player One"
18.00 Fox MoviesFilm: "Sirene"
18.00 Prva plusFilm: "Devojke biraju"
18.05 Sci-FiFilm: "Globalno otapanje"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otmica"
18.20 HBOFilm: "Playmobil"
18.25 RTS 2Film: "Car"
18.30 AMCFilm: "Krilo ili batak"
18.35 Cinemax 2Film: "Doručak kod Tifanija"
18.40 SinemanijaFilm: "Reči i slike"
18.50 CinestarFilm: "Igra kodova"
18.55 1000Film: "Mladi revolveraši 2"
19.00 HBO 2Film: "Borba sa mojom porodicom"
19.05 AXNFilm: "Double Team"
19.30 Pink kidsFilm: "Solan i Ludvig"
20.00 HBOFilm: "Ratni konj"
20.00 Pink 2Film: "Tanka crvena linija"
20.00 Fox LifeFilm: "Oz, veliki i moćni"
20.00 Prva plusFilm: "Mumija 3: Grobnica zmajskog cara"
20.00 Fox MoviesFilm: "Rio"
20.05 HRT 2Film: "XXX 2"
20.05 Vojvodina 1Film: "Taras Buljba"
20.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednji lovac na veštice"
20.10 AMCFilm: "Velika pljačka"
20.20 RTS 2Film: "Putovanje na talasima"
20.30 Cinemax 2Film: "Gospođa Lauri i sin"
20.45 HBO 2Film: "Svadbeni marš 4: Nešto staro, nešto novo"
21.00 Prva kickFilm: "Kazna na Ajgeru"
21.00 B92Film: "Kuća iza borova"
21.00 CinemaxFilm: "Top gan"
21.00 CinestarFilm: "Opasne mame"
21.00 SinemanijaFilm: "Poziv"
21.00 1000Film: "Helboj"
21.00 FoxFilm: "Ledeno doba 2: Otapanje"
21.00 AXNFilm: "Triple 9"
21.50 RTS svetFilm: "Skupljači perja"
21.50 RTS 1Film: "Prevoznik 3"
21.50 Pink kidsFilm: "Gospodin Mesec"
22.00 Fox MoviesFilm: "Voz trezor"
22.00 AMCFilm: "Teška meta 2"
22.00 Prva plusFilm: "Kripto"
22.05 Cinemax 2Film: "Amerikanka"
22.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crni dan u Parizu"
22.25 HBOFilm: "Gde si pošla, Bernadet?"
22.30 Vojvodina 1Film: "Taras Buljba"
22.40 HRT 1Film: "Nameštaljka"
22.45 CinemaxFilm: "Štreberke"
22.45 Pink 2Film: "Robokap 3"
22.50 CinestarFilm: "Cena istine"
23.00 SinemanijaFilm: "Veruj u ljubav"
23.20 AXNFilm: "Insidious: Chapter 2"
23.30 1000Film: "Engleski pacijent"
23.40 AMCFilm: "U Brižu"
23.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Aleksandar Veliki"
23.50 RTS 1Film: "Bela i sebastijan"
23.52 Vojvodina 1Film: "Herojski izbor"
23.55 Cinemax 2Film: "Čovek budućnosti"
00.00 Fox MoviesFilm: "Specijalci"
00.05 HBO 2Film: "Zaposednutost Hane Brejs"
00.11 HRT 1Film: "Zakasnela pravda"
00.15 HBOFilm: "Brže"
00.30 Pink 2Film: "Đavolji šegrt"
00.30 CinemaxFilm: "Gost na svadbi"
00.45 Prva plusFilm: "Šakal"
01.00 Nova SFilm: "Uprkos snegu koji pada"
01.00 Prva kickFilm: "Prevodilac"
01.25 AMCFilm: "Zemlja avanture"
01.25 AXNFilm: "The Shallows"
01.30 Cinemax 2Film: "Lunina osveta"
01.30 HBO 2Film: "Uljez"
01.40 RTS 2Film: "Ljubav na ledu"
01.45 SinemanijaFilm: "Stvor"
01.55 HBOFilm: "Bilo jednom u Meksiku"
01.56 HRT 1Film: "Savršen spoj"
02.05 CinemaxFilm: "Dnevnik mog uma"
02.20 Fox MoviesFilm: "Tajna podmornice K-19"
02.30 Pink 2Film: "Skot Pilgrim protiv sveta"
02.40 PrvaFilm: "Odrastanje"
02.45 AXNFilm: "Total Recall"
02.45 1000Film: "Helboj"
02.55 CinestarFilm: "Dar"
03.00 Nova SFilm: "Sutra kada je počeo rat"
03.00 RTS 2Film: "Car"
03.05 Cinemax 2Film: "Ljubav posle ljubavi"
03.10 AMCFilm: "Kuća na ukletom brdu"
03.10 HBO 2Film: "Brajtbern"
03.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "REC 3: Početak"
03.25 SinemanijaFilm: "Oni"
03.35 HBOFilm: "Ratni konj"
03.50 HBO 3Film: "Ona"
04.00 B92Film: "Kuća iza borova"
04.15 CinemaxFilm: "Prodavanje magle"
04.30 Pink 2Film: "Bez vesla 2: Priroda zove"
04.35 Cinemax 2Film: "Kao dama"
04.35 AXNFilm: "Open Season"
04.45 RTS 2Film: "Putovanje na talasima"
05.35 1000Film: "Gospa iz vode"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.