Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 19:14

TV program - ponedeljak, 29. jun 2020.

Filmovi

06.00 1000Film: "Helboj"
06.00 Cinemax 2Film: "Dvoboj do istrebljenja"
06.00 HBO 2Film: "Šazam!"
06.00 CinemaxFilm: "Flešdens"
06.00 HBOFilm: "Deca špijuni"
06.00 HBO 3Film: "Zlatokosa i razbojnik"
06.00 Fox MoviesFilm: "Nevolje s mister Binom"
06.25 Fox MoviesFilm: "Spajdermen 3"
06.40 AMCFilm: "Zavađene strane"
07.25 HBOFilm: "Deca špijuni 2"
07.35 CinemaxFilm: "Moja ćerka"
07.40 HBO 3Film: "Bil Mar: Uživo iz Oklahome"
07.45 Cinemax 2Film: "Užareni duh"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna podmornice K-19"
08.00 Pink 2Film: "Čovek u sedlu"
08.05 AMCFilm: "Dobre namere"
08.10 HBO 2Film: "Napred, mladi Titani!"
08.30 SinemanijaFilm: "Ja i moj kišobran"
08.30 1000Film: "Šta izjeda Gilberta Grejpa?"
08.50 HBO 3Film: "Ti juriš!"
08.55 Fox MoviesFilm: "Služavke"
09.00 CinestarFilm: "XXX"
09.05 HBOFilm: "Deca špijuni 3D: Završna igra"
09.10 CinemaxFilm: "Rafiki"
09.35 HBO 2Film: "Misterije Hejli Din: Recept za ubistvo"
09.35 Cinemax 2Film: "Tazeka"
09.45 AMCFilm: "Mesec kraj jezera"
10.00 Pink 2Film: "Generalova kći"
10.00 Prva plusFilm: "Zemlja daleke prošlosti"
10.20 SinemanijaFilm: "Kod kuće je sunčano"
10.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "48 sati straha"
10.30 HBO 3Film: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
10.30 HBOFilm: "Dečak koji će biti kralj"
10.40 CinemaxFilm: "Pil"
10.55 1000Film: "Vanzemaljci na tavanu"
11.00 HBO 2Film: "Park čudesa"
11.10 Cinemax 2Film: "Pesma bez imena"
11.15 AMCFilm: "Krilo ili batak"
11.25 CinestarFilm: "Sanjar"
11.45 Fox MoviesFilm: "Rio"
11.50 Pink kidsFilm: "Don Kamilo"
11.50 HRT 2Film: "Moja stara gospođa"
12.00 Fox LifeFilm: "Crni labud"
12.00 Pink 2Film: "Trougao osvete"
12.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Trka života"
12.20 CinemaxFilm: "Bilo jednom na Divljem zapadu"
12.25 SinemanijaFilm: "Plesačica godine"
12.35 HBOFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
12.35 FoxFilm: "Dan posle sutra"
12.45 1000Film: "Život ili nešto slično"
12.50 Cinemax 2Film: "Difigentkinja"
12.55 AMCFilm: "Osmeh Mona Lize"
12.55 HBO 3Film: "Dokaz"
13.25 CinestarFilm: "Prljavi ples"
13.40 HRT 2Film: "Pas d'inquietude"
13.40 Fox MoviesFilm: "Voz trezor"
13.40 HBO 2Film: "Zatura: Svemirska avantura"
13.50 RTS 1Film: "Zemaljski dani teku"
14.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tri dana za ubistvo"
14.25 HBOFilm: "Možete li mi ikada oprostiti?"
14.30 SinemanijaFilm: "Avantursita: Prokletstvo Midine kutije"
14.35 HBO 3Film: "Lovac ubica"
14.50 AMCFilm: "Starski i Hač"
14.50 1000Film: "Elektra"
15.00 Prva plusFilm: "Smešni ljudi"
15.00 CinemaxFilm: "Meteoriti"
15.10 Cinemax 2Film: "Aurora"
15.20 CinestarFilm: "Najtraženiji čovek"
15.20 HBO 2Film: "Opet ti"
15.45 Fox MoviesFilm: "Savršen par"
16.00 Prva kickFilm: "Bokser"
16.15 HBOFilm: "Gangsterska petorka"
16.25 CinemaxFilm: "Moja ćerka"
16.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dosije Korzika"
16.30 AMCFilm: "Robin Hud: Kralj lopova"
16.35 HBO 3Film: "Šta muškarci žele"
16.35 SinemanijaFilm: "Uteja: 22. jul"
16.50 1000Film: "Samo napred: Sve ili ništa"
17.00 Pink 2Film: "Pocepana zavesa"
17.00 Cinemax 2Film: "Užareni duh"
17.05 HBO 2Film: "Bamblbi"
17.30 Fox MoviesFilm: "U njenim cipelama"
17.35 CinestarFilm: "Sledeća tri dana"
18.00 HBOFilm: "Instant porodica"
18.05 CinemaxFilm: "Čudovišta"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
18.35 SinemanijaFilm: "Golman"
18.50 AMCFilm: "Prljavi ples 2: Noći Havane"
18.50 Cinemax 2Film: "Oda radosti"
18.50 1000Film: "Izvan granica realnosti"
19.00 HBO 2Film: "Aladin"
19.35 Pink kidsFilm: "Toto heroj"
20.00 CinemaxFilm: "Sreća je u malim stvarima"
20.00 Prva plusFilm: "Dum"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati"
20.00 Pink 2Film: "Bilo jednom na Divljem zapadu"
20.15 AMCFilm: "Zemlja policajaca"
20.30 Cinemax 2Film: "Sva je prilika"
21.00 B92Film: "Bili smo vojnici"
21.00 SinemanijaFilm: "Trgovački putnik"
21.00 DivaFilm: "Ljubav na meniju"
21.00 1000Film: "Kao pas i mačka"
21.00 CinestarFilm: "Ljuav je nepoznanica"
21.00 Fox MoviesFilm: "Da Vinčijev kod"
21.00 HRT 2Film: "U vrtlogu moći"
21.05 HBO 2Film: "Spokoj"
21.35 CinemaxFilm: "Fokstrot"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bande Njujorka"
21.48 RTS 1Film: "Ares"
21.50 Pink kidsFilm: "Don Kamilo"
22.00 Prva kickFilm: "Mladi Amerikanci"
22.00 Prva plusFilm: "Cigla"
22.05 HBOFilm: "Prevaranti"
22.45 Pink 2Film: "Za šaku dinamita"
22.45 1000Film: "Američki vukodlak u Parizu"
22.50 AXNFilm: "Pritajeno zlo: Život posle smrti"
23.00 HBO 3Film: "Promil do (k)raja"
23.00 DivaFilm: "Ljubavna poruka u boci"
23.06 RTS 2Film: "Živeti"
23.10 HRT 2Film: "Prljavi novac"
23.30 SinemanijaFilm: "Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu"
23.30 CinemaxFilm: "Posledice"
23.30 CinestarFilm: "Serena"
23.40 HBOFilm: "Svetlost života mog"
23.55 Fox MoviesFilm: "Poslednji pucanj"
00.15 HBO 2Film: "Bilo jednom u Holivudu"
00.25 Cinemax 2Film: "Fargo"
00.36 RTS 1Film: "Zemaljski dani teku"
00.45 1000Film: "Brazil"
00.45 AXNFilm: "Opasnost iz dubine"
01.30 Pink 2Film: "Virdžina"
01.30 CinestarFilm: "Nestajanje"
01.40 HBOFilm: "Na dužnosti"
01.45 SinemanijaFilm: "Meri Šeli"
01.45 Fox MoviesFilm: "Specijalci"
02.05 CinemaxFilm: "Leto '84"
02.05 Cinemax 2Film: "Šampioni"
02.45 HBO 3Film: "Bil Mar: Uživo iz Oklahome"
02.55 HBO 2Film: "Identitet"
03.00 Pink 2Film: "Pocepana zavesa"
03.00 PrvaFilm: "Ja sam Bolt"
03.20 HBOFilm: "Mala mis Sanšajn"
03.35 1000Film: "Kao pas i mačka"
03.45 SinemanijaFilm: "Duhovi Ismaila"
03.55 CinemaxFilm: "Ted: Zbog ljubavi"
03.55 HBO 3Film: "Udovice"
04.00 Cinemax 2Film: "Četiri venčanja i sahrana"
04.25 HBO 2Film: "Hitna isporuka"
05.00 HBOFilm: "Mi smo san: Nasleđe dr Kinga"
05.00 Pink 2Film: "Čovek u sedlu"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.