Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 21:31

TV program - utorak, 30. jun 2020.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Kuka"
06.00 HBO 3Film: "Dokaz"
06.00 CinemaxFilm: "Meteoriti"
06.00 Cinemax 2Film: "Aurora"
06.00 HBOFilm: "Neviđeni"
06.35 AMCFilm: "Saga: Prokletstvo Senke"
06.55 Fox MoviesFilm: "Čudesni Spajdermen"
07.25 CinemaxFilm: "Moja braća"
07.35 HBOFilm: "U tuđoj koži"
07.35 1000Film: "Izvan granica realnosti"
07.40 HBO 3Film: "Dambo"
07.45 Cinemax 2Film: "Audicija naslepo"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dosije Korzika"
08.00 Pink 2Film: "Žene sa šestog sprata"
08.05 Cinemax 2Film: "Matorci u akciji"
08.20 HBO 2Film: "Nakon Zemlje"
08.20 AMCFilm: "Čikago"
08.40 SinemanijaFilm: "Kod kuće je sunčano"
08.45 HBO 3Film: "Restauracija"
09.00 CinestarFilm: "Zeleni zmaj"
09.15 CinemaxFilm: "Čudovišta"
09.25 Fox MoviesFilm: "Šašavi roditelji"
09.35 Cinemax 2Film: "Oda radosti"
09.45 1000Film: "Samo napred: Sve ili ništa"
09.45 HBOFilm: "Munja"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Hotel od milion dolara"
10.00 HBO 2Film: "Jedna nacija pod stresom"
10.00 Pink 2Film: "Bilo jednom na Divljem zapadu"
10.00 Prva plusFilm: "Dum"
10.10 AMCFilm: "Major Pejn"
10.35 SinemanijaFilm: "Plesačica godine"
11.10 Fox MoviesFilm: "Tor: Mračni svet"
11.15 CinemaxFilm: "Poslednje drvo"
11.15 Cinemax 2Film: "Sve je prilika"
11.20 HBOFilm: "Instant porodica"
11.20 CinestarFilm: "Španski apartman"
11.31 HRT 2Film: "U vrtlogu moći"
11.45 AMCFilm: "Holivudski policajci"
11.45 1000Film: "Elektra"
11.50 Pink kidsFilm: "Mali Nikolas"
12.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
12.30 HBO 2Film: "Rocketman"
12.35 SinemanijaFilm: "Avanturista: prokletstvo Midine kutije"
12.55 CinemaxFilm: "Sreća je u malim stvarima"
13.05 Cinemax 2Film: "Vreme nežnosti"
13.15 HBOFilm: "Prevaranti"
13.15 Fox MoviesFilm: "Terminator: Spasenje"
13.35 CinestarFilm: "Sledeća tri dana"
13.40 HRT 2Film: "Strankinja i selo"
13.40 AMCFilm: "Ljubav pre svega"
13.45 1000Film: "Ovo je Holivud"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "96 sati"
14.03 RTS 1Film: "Kiša"
14.25 HBO 3Film: "Prstohvat romanse"
14.30 HBO 2Film: "Armagedon"
14.35 SinemanijaFilm: "Udarajući Henrija"
14.35 CinemaxFilm: "Ted: Zbog ljubavi"
14.50 HBOFilm: "Noćna mora pre Božića"
15.00 Prva plusFilm: "Cigla"
15.10 AMCFilm: "Jecaji sunca"
15.15 Cinemax 2Film: "Ptičja pesma"
15.25 1000Film: "Mister Bin - Film"
15.30 Fox MoviesFilm: "Kraljevska nova godina"
15.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "OSS 117: Kairo, špijunsko gnezdo"
15.45 HBO 3Film: "Promil do (k)raja"
16.00 CinestarFilm: "Britanski supertalenat"
16.00 Prva kickFilm: "Mladi Amerikanci"
16.05 HBOFilm: "Grdana - Zla vila"
16.30 SinemanijaFilm: "Golman"
16.35 CinemaxFilm: "Moja braća"
16.50 Cinemax 2Film: "Matorci u akciji"
17.00 Pink 2Film: "Gradski lovac"
17.00 HBO 2Film: "Meksikanac"
17.05 AMCFilm: "Podrhtavanja 3: Povratak savršenstvu"
17.20 HBO 3Film: "Priča o igračkama 4"
17.20 Fox MoviesFilm: "Vašar taštine"
17.20 1000Film: "Kao pas i mačka"
17.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Haos"
17.55 CinestarFilm: "Koko pre šanel"
18.10 HBOFilm: "U tuđoj koži"
18.20 CinemaxFilm: "Foliranti"
18.30 Cinemax 2Film: "Ludo bogati Azijati"
18.45 AMCFilm: "Podrhtavanja 4: Legenda počinje"
18.50 SinemanijaFilm: "Dvostruki životi"
19.00 HBO 2Film: "Ljudi u crnom - Globalna pretnja"
19.05 1000Film: "Meri i Marta"
19.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Robin Hud: Kralj lopova"
19.35 Pink kidsFilm: "Sinbad: Iza maglovitog vela"
20.00 CinemaxFilm: "Prokletstvo ožalošćene žene"
20.00 Prva plusFilm: "Krijumčari"
20.00 Pink 2Film: "Devet života"
20.25 AMCFilm: "Drakula 2000"
20.30 Cinemax 2Film: "Engleski pacijent"
21.00 CinestarFilm: "Džon Vik"
21.00 DivaFilm: "Pariz, vino i romansa"
21.00 HRT 2Film: "Neslavno slavna Florens"
21.00 SinemanijaFilm: "Najbolje od njih"
21.00 Fox MoviesFilm: "Anđeli i demoni"
21.00 B92Film: "Nestala"
21.00 1000Film: "Talentovani gospodin Ripli"
21.30 HBOFilm: "Spajdermen: Daleko od kuće"
21.50 Pink kidsFilm: "Mali Nikolas"
21.56 RTS 1Film: "Meta"
22.00 AMCFilm: "Petparačke priče"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sanktum"
22.00 Prva kickFilm: "Ostrvo"
22.00 Pink 2Film: "Vremenski policajac 2: Odluka u Berlinu"
22.00 Prva plusFilm: "Zli poručnik"
22.15 RTS 3Film: "Živeti"
22.30 CinemaxFilm: "Ubij Boga"
22.50 HRT 2Film: "Te lude osamdesete!"
23.00 HBO 2Film: "Rocketman"
23.00 Nova SFilm: "Atentat"
23.10 Cinemax 2Film: "Čovek koji je kupio Mesec"
23.25 HBO 3Film: "Mladi gangster"
23.25 SinemanijaFilm: "Trgovački putnik"
23.40 CinestarFilm: "Romul, moj otac"
23.40 HBOFilm: "Bez izlaza"
23.45 1000Film: "Svila"
23.45 Fox MoviesFilm: "Zakon ulice"
23.45 PrvaFilm: "Pre buđenja"
00.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čuvar prelaza"
00.00 Sci-FiFilm: "Osvetnice braće Grim: Vremenski ratovi"
00.00 Pink 2Film: "Zubar 2"
00.05 CinemaxFilm: "Teške boje"
00.30 AMCFilm: "Trka smrti 3"
00.45 AXNFilm: "Astralna podmuklost 2"
00.50 Cinemax 2Film: "Moje ludo srce"
01.05 HBO 2Film: "Biće krvi"
01.20 RTS 1Film: "Kiša"
01.25 HBOFilm: "Grad greha"
01.35 CinestarFilm: "Slatko bekstvo"
01.55 SinemanijaFilm: "Šugar Hil"
01.55 1000Film: "Američki sanjar"
02.00 Pink 2Film: "Vremenski policajac 2: Odluka u Berlinu"
02.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Opstanak živih mrtvaca"
02.00 B92Film: "Nestala"
02.00 CinemaxFilm: "Božanska ljubav"
02.09 RTS 2Film: "Zemaljski dani teku"
02.15 Fox MoviesFilm: "Specijalna jedinica 2"
02.15 Prva plusFilm: "Krijumčari"
02.15 AMCFilm: "Mrak film 2"
02.20 Cinemax 2Film: "Daleka obala"
02.45 HBO 3Film: "Krv nije voda"
03.25 HBOFilm: "Hladna planina"
03.35 AMCFilm: "Beovulf i Grendel"
03.40 CinemaxFilm: "Dirigentkinja"
03.45 HBO 2Film: "Ta mržnja koju seješ'"
03.50 1000Film: "Šampion"
03.55 SinemanijaFilm: "Meri Šeli"
04.00 Nova SFilm: "U potrazi za gospođom Pravom"
04.00 Pink 2Film: "Žene sa šestog sprata"
04.05 Cinemax 2Film: "Dobra zemlja"
04.15 HBO 3Film: "Uljez"
05.55 SinemanijaFilm: "Poslednji Parižani"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.