Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 23. avgust 2019. 11:13

TV program - petak, 23. avgust 2019.

Filmovi - program posle 9.00

09.00 AMCFilm: "Gospodin Pravi"
09.00 HBO 2Film: "Život je žurka"
09.00 CinestarFilm: "Glas familije Belijer"
09.00 CinemaxFilm: "Ne pucaj"
09.25 HBOFilm: "Putovanje života"
09.30 1000Film: "Krupna riba"
09.40 Cinemax 2Film: "Sjaj"
09.50 HBO 3Film: "Nemoguća misija - Razilaženje"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo u gradiću"
10.00 Prva plusFilm: "Liga izuzetnih džentlmena"
10.00 Fox MoviesFilm: "Čovek za ženidbu"
10.00 RTS 2Film: "Mali veseljak: Brod spasilac"
10.35 AMCFilm: "Mala crna knjižica"
10.40 SinemanijaFilm: "Putovanje sa ždralovima"
10.45 Pink 2Film: "Sedam duša"
11.05 CinestarFilm: "Samo prijatelji"
11.15 CinemaxFilm: "Zlatni momci"
11.15 HBOFilm: "Na krilima orlova"
11.20 Cinemax 2Film: "Na planini"
11.30 1000Film: "Tišina"
11.30 O2.TVFilm: "Ratnik"
11.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Brigade tigrova"
11.50 HRT 2Film: "Prekinuti snovi"
11.50 Pink kidsFilm: "Domaći tim"
11.55 HBO 2Film: "Smanjivanje"
12.00 Fox MoviesFilm: "Ružni kojot"
12.20 AMCFilm: "Betoven 3"
12.20 BNFilm: "Dvije polovine srca"
12.40 CinemaxFilm: "Lov na Crveni oktobar"
12.40 Cinemax 2Film: "Braća Grim"
12.40 SinemanijaFilm: "Zmajevo gnezdo: Zora ratnika"
12.50 CinestarFilm: "Lepe devojke"
12.50 HBOFilm: "Bil Mar: Uživo iz Oklahome"
13.00 Pink 2Film: "Iza neprijateljskih linija 3"
13.05 1000Film: "Kralj škorpija"
13.35 HRT 2Film: "Za godine pred nama"
13.45 Fox MoviesFilm: "Gospodin i gospođa Smit"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
13.55 AMCFilm: "Betoven 4"
14.00 HBOFilm: "Priča"
14.05 HBO 3Film: "Rampage"
14.10 HBO 2Film: "Kristofere Robine, gde si?"
14.35 SinemanijaFilm: "Prdoprah doktora Proktora"
14.35 1000Film: "Kratak spoj 2"
14.40 Cinemax 2Film: "Dobri Vil Hanting"
14.55 CinemaxFilm: "Sanjam na drugom jeziku"
14.55 CinestarFilm: "Džobs"
15.00 Prva plusFilm: "Napad na Vol Strit"
15.25 AMCFilm: "Lupež"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Revolucija i strast"
16.00 Prva kickFilm: "Tajno društvo 2"
16.00 Fox MoviesFilm: "Najveća bundeva"
16.15 Pink 2Film: "Ptičja pesma"
16.25 1000Film: "Danas 13, sutra 30"
16.30 SinemanijaFilm: "Srećan kraj"
16.33 RTS 2Film: "Bolje od bekstva"
16.35 CinemaxFilm: "Svingerski safari"
16.35 HBO 3Film: "Lavirint: Lek smrti"
16.45 Cinemax 2Film: "Dunkirk"
17.10 CinestarFilm: "Igra sudbine"
17.10 AMCFilm: "Šifra Merkur"
17.45 Fox MoviesFilm: "Još jedan srećan dan"
18.00 1000Film: "Rupa bez dna"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U gnezdu rode", 1. deo
18.15 CinemaxFilm: "Žena koja ide ispred"
18.25 HBOFilm: "Luda mama"
18.30 Cinemax 2Film: "Kvaka 22"
18.45 SinemanijaFilm: "Pesnica gneva"
18.55 CinestarFilm: "Osmeh Mona Lize"
19.00 HBO 2Film: "Ringe ringe raja"
19.00 AMCFilm: "Srećan praznik"
19.30 1000Film: "I onda je naišla Poli"
19.35 Pink kidsFilm: "Mali kidnaperi"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Građanin opasnih namera"
20.00 CinemaxFilm: "Divna vremena"
20.00 Prva plusFilm: "Doktor Dulitl 3"
20.00 Pink 2Film: "Mrtav ugao"
20.05 HRT 1Film: "Nemogući susret"
20.30 HBO 2Film: "Kako se rešiti šefa 2"
20.30 Cinemax 2Film: "Neprijatelj pred vratima"
20.35 AMCFilm: "Ćerka mog šefa"
21.00 CinestarFilm: "Pad Londona"
21.00 Fox LifeFilm: "Izgubljeni u prevodu"
21.00 Prva kickFilm: "Tajno društvo 3"
21.00 O2.TVFilm: "Divlje fantazije"
21.00 1000Film: "Holivudlend"
21.00 SinemanijaFilm: "Najbolje od svih"
21.00 FoxFilm: "Dani groma"
21.00 Fox MoviesFilm: "Loše devojke"
21.00 DivaFilm: "Zgodna mlada"
21.40 HBOFilm: "Drugi život"
21.50 CinemaxFilm: "Tomb Rajder"
21.50 Pink kidsFilm: "Domaći tim"
21.50 HRT 1Film: "88 minuta"
21.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Levi kroše"
22.00 Sci-FiFilm: "Dečija igra 2"
22.00 AMCFilm: "Sudnji dan"
22.00 Prva plusFilm: "Čoveče, gde su mi kola?"
22.00 Nova SFilm: "Tenk devojka"
22.12 RTS 3Film: "Mape do zvezda"
22.15 HBO 2Film: "Panični napad"
22.15 Pink 2Film: "Opsednuta"
22.45 Cinemax 2Film: "Tranzit"
22.48 Vojvodina 1Film: "Klinci su u redu"
22.50 CinestarFilm: "Klavir"
23.00 Fox MoviesFilm: "Osmi putnik 3"
23.00 1000Film: "Bez granica"
23.00 PrvaFilm: "Zgodna žena"
23.11 Republika SrpskaFilm: "Paranormalna aktivnost"
23.20 DivaFilm: "Porodične laži"
23.25 SinemanijaFilm: "Kolonija"
23.30 O2.TVFilm: "Rat svetova 2: Sledeći talas"
23.45 CinemaxFilm: "Ružni i zli"
23.45 AMCFilm: "Napad na policijsku stanicu broj 13"
23.50 HBOFilm: "Dedpul 2"
23.55 HBO 2Film: "Skrivena ljubav"
00.00 Sci-FiFilm: "Raspamećivanje"
00.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Plejbek"
00.10 HBO 3Film: "Divljina"
00.15 Pink 2Film: "Drugi front"
00.25 Cinemax 2Film: "Nacrt"
00.35 1000Film: "Rat za slavu"
01.00 PinkFilm: "Argo"
01.15 CinemaxFilm: "Averno"
01.30 AMCFilm: "Teror"
01.35 AXNFilm: "Voz pun love"
01.42 RTS 2Film: "Bolje od bekstva"
01.45 SinemanijaFilm: "Internat"
01.50 HBOFilm: "Vrisak 2"
01.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igra jelena"
02.00 Pink 2Film: "Ptičja pesma"
02.00 HBO 3Film: "Hitna isporuka"
02.00 Nova SFilm: "Tenk devojka"
02.05 HBO 2Film: "Pravi gangster"
02.15 AMCFilm: "Krvave ulice"
02.15 Prva plusFilm: "Doktor Dulitl 3"
02.20 Cinemax 2Film: "Ričard Treći"
02.35 1000Film: "Vrtoglavica"
02.40 CinemaxFilm: "Ime smrti"
03.00 PinkFilm: "Dženina svadba"
03.35 SinemanijaFilm: "Mislim da smo sami sada"
03.50 AMCFilm: "Ubistva iz osvete"
03.50 HBOFilm: "Rđa i kost"
03.55 HBO 2Film: "Frida"
04.05 Cinemax 2Film: "Muževi i žene"
04.20 CinemaxFilm: "Sanjam na drugom jeziku"
04.25 HBO 3Film: "Polomi sve"
05.00 Pink 2Film: "Čovek sa zlatnim koltom"
05.10 SinemanijaFilm: "Loše na dobar način"
05.20 1000Film: "Ejs Ventura - Detektiv za kućne ljubimce"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • petak, 23.08.
 • subota, 24.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.