Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 16. oktobar 2019. 16:53

TV program - sreda, 16. oktobar 2019.

Filmovi - program posle 14.00

14.15 Fox MoviesFilm: "Povratak kapetana Zuma"
14.30 HBO 2Film: "Luda noć u muzeju 2"
14.30 SinemanijaFilm: "Beri Mandej"
14.45 HBOFilm: "Alfa"
14.55 CinemaxFilm: "Persepolis"
15.00 Prva plusFilm: "Dug"
15.05 CinestarFilm: "Prividni zločin"
15.10 HBO 3Film: "Život je žurka"
15.10 Cinemax 2Film: "Životni vodič"
15.15 AMCFilm: "Planeta tame"
15.35 1000Film: "Bili eliot"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dopunski čas"
16.00 Fox MoviesFilm: "Mama na odmoru"
16.00 Prva kickFilm: "Savršen plan"
16.15 RTS 2Film: "SB zatvara krug"
16.15 HBO 2Film: "Sumnja"
16.20 HBOFilm: "Ralf rastura internet"
16.30 SinemanijaFilm: "Buket"
16.35 CinemaxFilm: "Tigrovo mleko"
16.50 Cinemax 2Film: "Vulkan"
16.55 HBO 3Film: "Još nismo gotovi"
17.00 Pink 2Film: "Povampireni Majls"
17.05 CinestarFilm: "Pljačka"
17.20 1000Film: "Svemogući Evan"
17.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Život na ivici"
17.45 Fox MoviesFilm: "Komplikovano je"
18.00 Sci-FiFilm: "Podizanje okeana"
18.10 HBOFilm: "Alisa u zemlji čuda 2000"
18.20 CinemaxFilm: "Žena"
18.25 SinemanijaFilm: "Bosonoga kontesa"
18.45 Cinemax 2Film: "Jahač"
18.55 1000Film: "Biti nevidljiv"
19.05 CinestarFilm: "Bez ljutnje, molim"
19.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "XXX"
19.35 Pink kidsFilm: "Maks i društvo"
20.00 Prva plusFilm: "Zelena milja"
20.00 AMCFilm: "Helboj"
20.00 CinemaxFilm: "Posle nekog vremena"
20.00 HBOFilm: "Grozomora 2: Ukleta noć veštica"
20.00 Pink 2Film: "Podrhtavanje"
20.30 Cinemax 2Film: "Mejpltorp"
21.00 CinestarFilm: "Taoci"
21.00 Prva kickFilm: "Veliki kanjon"
21.00 SinemanijaFilm: "Sve što želim"
21.00 Fox MoviesFilm: "Signal"
21.00 DivaFilm: "Blizanci"
21.00 HRT 2Film: "Trinaesti ratnik"
21.00 1000Film: "Razbijeni od alkohola"
21.00 O2.TVFilm: "Soba"
21.05 RTS 1Film: "Čuvar mira"
21.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pad crnog jastreba"
21.40 CinemaxFilm: "Pepeo"
21.50 Pink kidsFilm: "Mia i Migu"
22.00 Pink 2Film: "Soba panike"
22.00 Nova SFilm: "Okret sudbine"
22.00 AMCFilm: "Vrisak 2"
22.00 Prva plusFilm: "Američki gangster"
22.00 Sci-FiFilm: "Vrisak 3"
22.15 1000Film: "Nemilosrdan lov"
22.20 Cinemax 2Film: "Nestala"
22.20 RTS 3Film: "Kratki film o ubijanju"
22.30 HBO 2Film: "Ničija budala"
22.45 HBOFilm: "Niotkuda"
22.50 AXNFilm: "Zombilend"
23.00 Fox MoviesFilm: "Trener ubica"
23.00 PrvaFilm: "Veridbi nikad kraja"
23.05 SinemanijaFilm: "Pariz može da sačeka"
23.10 DivaFilm: "Ljubav, svakako"
23.30 CinestarFilm: "Sklonište"
23.35 CinemaxFilm: "Lepotica i psi"
23.50 1000Film: "Milk"
23.50 HBO 3Film: "Dedpul 2"
23.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Demon"
23.55 AMCFilm: "Amitvilski užas"
00.00 O2.TVFilm: "Ubistvo u Beloj kući"
00.00 Pink 2Film: "Sezona smrti"
00.15 Cinemax 2Film: "Plemenito srce"
00.20 HBO 2Film: "Na krilima orlova"
00.25 Sci-FiFilm: "Vrisak 2"
00.30 HRT 2Film: "Rosaria - Die Fremde und das Dorf"
00.30 HBOFilm: "Ispovest opasnog uma"
01.05 SinemanijaFilm: "Tamara Dru"
01.15 CinemaxFilm: "Zaludnost življenja"
01.20 CinestarFilm: "Ukleta"
01.25 AMCFilm: "Beovulf i Grendel"
01.40 RTS 1Film: "Čuvar mira"
01.45 Cinemax 2Film: "Igrač"
01.55 1000Film: "Šifra Merkur"
01.55 HBO 2Film: "Luda mama"
02.00 Pink 2Film: "Povampireni Majls"
02.00 PrvaFilm: "Diši duboko"
02.06 RTS 2Film: "SB zatvara krug"
02.15 Prva plusFilm: "Zelena milja"
02.20 HBOFilm: "300: Uspon carstva"
02.55 SinemanijaFilm: "Ples sa strancem"
03.05 AMCFilm: "U nindžinom gnezdu"
03.25 Cinemax 2Film: "Nikolin kavez"
03.25 HBO 2Film: "Holivudlend"
03.30 Nova SFilm: "Okret sudbine"
03.45 HBO 3Film: "Godzila"
03.45 Cinemax 2Film: "Luka ljubavi"
04.00 Pink 2Film: "Demetrijus i gladijatori"
04.05 HBOFilm: "Restauracija"
04.35 SinemanijaFilm: "Veliko zavođenje"
04.40 AMCFilm: "Mrak film 2"
05.35 Cinemax 2Film: "Nemo dete"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 16.10.
 • četvrtak, 17.10.
 • petak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.