Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 19. avgust 2019. 14:30

TV program - ponedeljak, 19. avgust 2019.

Filmovi - program posle 12.00

12.00 Pink 2Film: "Feniksov let"
12.30 CinestarFilm: "Upoznaćeš visokog, crnog muškarca"
12.35 FoxFilm: "Divlje strasti"
12.50 1000Film: "Čovek godine"
13.00 HBO 2Film: "Lovac ubica"
13.05 HBOFilm: "Povratak Meri Popins"
13.15 Fox MoviesFilm: "Iks-men 2"
13.30 CinemaxFilm: "Menaše"
13.35 AMCFilm: "Film o Superherojima"
13.35 SinemanijaFilm: "Bamzi i grad lopova"
13.35 HRT 2Film: "Otrovno nebo"
13.40 HBO 3Film: "Voli"
13.45 RTS 1Film: "Događaj"
13.45 Cinemax 2Film: "Najbolji ortaci"
14.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan/Sebe"
14.20 CinestarFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
14.45 1000Film: "Oženio sam ubicu"
14.50 CinemaxFilm: "Teheranski tabu"
14.55 AMCFilm: "Jeste li za ples?"
15.00 HBO 2Film: "Antmen i Osa"
15.10 SinemanijaFilm: "Bamzi i veštičina ćerka"
15.15 Prva plusFilm: "Usijane glave 2"
15.20 HBO 3Film: "Čikago"
15.25 Cinemax 2Film: "Limunada"
15.45 Fox MoviesFilm: "Komplikovano je"
15.45 Vojvodina 1Film: "Talma i mit o Agarti"
15.45 HBOFilm: "Društvene životinje"
15.58 Prva kickFilm: "Ajrton Sena"
16.15 1000Film: "Idemo ponovo - do pobede"
16.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajno društvo"
16.30 CinestarFilm: "Glumac"
16.30 CinemaxFilm: "Sumnja"
16.37 RTS 2Film: "Službeni položaj"
16.40 AMCFilm: "Lantana"
16.45 SinemanijaFilm: "Ulični lovac"
16.55 Cinemax 2Film: "Sunđer Bob Kockalone"
16.55 HBO 2Film: "Holivudlend"
17.00 Pink 2Film: "Lopovi poput nas"
17.10 HBOFilm: "Ničija budala"
17.15 HBO 3Film: "Boemska rapsodija"
17.45 1000Film: "Hana"
18.00 Fox MoviesFilm: "Alfi"
18.15 CinemaxFilm: "Zaljubljivanje"
18.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Eks protiv Severa"
18.25 CinestarFilm: "Legenda o Bageru Vansu"
18.25 Cinemax 2Film: "Oficir i džentlmen"
18.40 AMCFilm: "Vatrene loptice"
18.55 SinemanijaFilm: "Una"
19.00 HBO 2Film: "Sad te ostavljam"
19.35 1000Film: "Lažov, lažov"
19.35 Pink kidsFilm: "Nebeska vrata"
20.00 Prva plusFilm: "Dečaci ne plaču"
20.00 Pink 2Film: "General Paton"
20.00 Sci-FiFilm: "Lavantula 2"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Transporter 3"
20.00 CinemaxFilm: "Soba za iznajmljivanje"
20.10 AMCFilm: "Preko palube"
20.30 Cinemax 2Film: "Robot i Frenk"
20.45 CinestarFilm: "Prvi put"
20.45 HBO 2Film: "Osmesi tužnih muškaraca"
21.00 SinemanijaFilm: "Milionerski obilazak"
21.00 O2.TVFilm: "Igra"
21.00 1000Film: "King Kong"
21.00 Prva kickFilm: "Osveta po danu"
21.00 Fox MoviesFilm: "Hana"
21.00 HRT 2Film: "Paklena kuhinja"
21.30 CinemaxFilm: "Poslednja želja"
21.45 RTS 1Film: "Zamka"
21.50 Pink kidsFilm: "Stjuart Litl 2 - Porodični miš"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Niske strasti 2"
22.00 Sci-FiFilm: "Bitka za Atlantik 2"
22.00 Prva plusFilm: "Plaćeni ubica"
22.00 Nova SFilm: "Brodvejski Deni Rouz"
22.00 DivaFilm: "Smrt joj lepo stoji"
22.20 RTS 2Film: "Samo ljubavnici opstaju"
22.30 CinestarFilm: "Tajni plan"
22.35 HBOFilm: "Udovice"
22.35 HRT 2Film: "Dobar lekar"
22.45 PrvaFilm: "Sjaj u očima"
22.45 AMCFilm: "Trgovina"
22.55 SinemanijaFilm: "Osvetnica"
23.00 Fox MoviesFilm: "Pirati sa Kariba: Prokletstvo Crnog bisera"
23.00 Pink 2Film: "Kauboj bez mira"
23.05 HBO 2Film: "Astralna podmuklost: Poglavlje 4"
23.15 CinemaxFilm: "Niko 1988"
23.15 Vojvodina 1Film: "Veza"
23.40 HBO 3Film: "Domorodac"
23.45 Cinemax 2Film: "Obračun na univerzitetu"
23.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Demon"
00.00 1000Film: "Izmišljeni zločini"
00.00 Sci-FiFilm: "Sprava za kraj sveta"
00.00 O2.TVFilm: "Koban rizik"
00.10 DivaFilm: "Porodične laži"
00.15 AMCFilm: "Veliki napad"
00.40 HBOFilm: "300: Uspon carstva"
00.50 HBO 2Film: "Lovac ubica"
00.56 RTS 1Film: "Događaj"
01.00 Pink 2Film: "Vreme lešinara"
01.00 SinemanijaFilm: "Dete zla"
01.00 PrvaFilm: "Pogled sa Ajfelovog tornja"
01.00 PinkFilm: "Doušnik"
01.05 Cinemax 2Film: "Tes"
01.45 1000Film: "Srce groma"
02.00 Nova SFilm: "Brodvejski Deni Rouz"
02.15 Prva plusFilm: "Dečaci ne plaču"
02.25 AMCFilm: "Otporni na metke"
02.25 HBOFilm: "Zaposednutost Hane Grejs"
02.30 PrvaFilm: "Sjaj u očima"
02.34 RTS 2Film: "Službeni položaj"
02.35 Cinemax 2Film: "Nestanak Sidnija Hola"
02.35 SinemanijaFilm: "Don Pejotl"
02.50 HBO 2Film: "Skrivena ljubav"
03.00 PinkFilm: "Poverljivo iz El Eja"
03.00 Pink 2Film: "Lopovi poput nas"
03.42 Vojvodina 1Film: "Veza"
04.00 HBO 3Film: "Vorm springs"
04.15 SinemanijaFilm: "Fort Blis"
04.35 Cinemax 2Film: "Ekskluzivna vest"
04.45 1000Film: "Idemo ponovo - do pobede"
05.00 Pink 2Film: "Tulsa"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 19.08.
 • utorak, 20.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.