Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 15:40

TV program - utorak, 4. maj 2021.

Dokumentarni program

06.00 DiscoveryTrgovci automobilima
06.00 TLCVenčanica iz snova
06.00 Travel ChannelMisterije u muzeju
06.00 Animal PlanetEvan u divljini
06.15 HistoryUklete rodbinske veze
06.35 ExplorerZelena groznica
06.40 HistoryRatna mašinerija
06.45 National GeographicAljaska: Nova generacija
06.48 Animal PlanetDom po meri ljubimaca
07.00 DiscoveryBrzi i glasni
07.00 Travel ChannelEkspedicija u nepoznato
07.00 ExplorerTirkizna groznica
07.00 TLCŽiveti sa 300 kg
07.36 Animal PlanetAmandino utočište za životinje
07.45 ExplorerAustralijski lovci na jastoge
08.00 DiscoveryKako se pravi
08.00 Travel ChannelBizarna hrana Amerike
08.25 Animal PlanetŽivot veterinara
08.35 ExplorerAustralijski lovci na bikove
09.00 TLCNeočekivano
09.00 Travel ChannelBizarna hrana Amerike
09.00 DiscoveryOdbačeno i zatrpano
09.05 ExplorerAustralijski lovci na zlato
09.15 Animal PlanetPaklene mačke
09.30 DiscoveryBlago iz garaže
09.50 National GeographicPrimitivni opstanak
10.00 TLCOkruženi ćerkama
10.00 DiscoveryZlatna groznica
10.00 Travel ChannelTajne i zavere
10.05 Animal PlanetPaklene mačke
10.35 ExplorerRečna čudovišta
10.45 National GeographicGrađevinska zona
10.55 Animal PlanetAkvarijumi
11.00 DiscoveryLovac na starine
11.00 Travel ChannelPotraga za blagom: Ostrvo zmija
11.00 TLCVenčanica iz snova
11.05 National GeographicKraljevstvo mumija
11.30 ExplorerKrntije i lova
11.50 Animal PlanetAkvarijumi
12.00 Travel ChannelMisterije u muzeju
12.00 DiscoveryTrgovci automobilima
12.00 TLCKralj poslastičara kao kuvar
12.00 National GeographicNacističke megastrukture
12.15 ExplorerVikinzi na ledu
12.33 HRT 2Ikone
12.45 Animal PlanetUtočište na farmi
13.00 DiscoveryEkspedicija u nepoznato
13.00 TLCOkruženi ćerkama
13.00 Travel ChannelBizarna hrana Amerike
13.00 National GeographicAvionske nesreće
13.00 ExplorerAustralijski lovci na bikove
13.30 ExplorerAustralijski lovci na zlato
13.40 Animal PlanetAkvarijumi
13.55 National GeographicĆorkirani u inostranstvu
14.00 Travel ChannelBizarna hrana Amerike
14.35 Animal PlanetAkvarijumi
14.50 National GeographicFabrika hrane
14.55 HistoryDrugi svetski rat: Cena vlasti
15.00 HRT 1Egipat: Pogled odozgo, dokumentarna serija
15.00 Travel ChannelEkspedicija u nepoznato
15.02 HRT 2Mesto pod suncem - Ostati ili otići
15.05 ExplorerZelena groznica
15.30 Animal PlanetŽivot veterinara
15.55 HistoryDrugi svetski rat - bigke za Evropu
16.00 National GeographicUspon mašina
16.00 Travel ChannelTajne i zavere
16.00 TLCSalon za neveste sa oblinama
16.00 DiscoveryU potrazi za malom kućom
16.25 Animal PlanetDom po meri ljubimaca
16.45 HRT 2Neukroćena Italija - glavni brežuljci
17.00 Travel ChannelMisterije u muzeju
17.00 HistoryRazotkrivanje Nila
17.00 DiscoveryŽivot u kamperu
17.00 National GeographicMegagrađevine - Superautomobili
17.05 ExplorerKrntije i lova
17.20 Animal PlanetDivljine Bliskog istoka
17.50 ExplorerRečna čudovišta
18.00 Travel ChannelPotraga za Bigfutom
18.00 DiscoveryKako se pravi
18.05 National GeographicPoigravanje s mozgom
18.05 HistoryRazotkrivanje blaga
18.15 Animal PlanetDivljine Bliskog istoka
18.17 HRT 2Jedrima oko sveta
18.40 ExplorerAustralijski lovci na zlato
19.00 DiscoveryLovac na starine
19.00 TLCEkstremne škrtice
19.00 Travel ChannelPotraga za blagom: Ostrvo zmija
19.05 National GeographicFabrika hrane
19.05 HistoryIntimni životi
19.10 Animal PlanetDivljine Bliskog istoka
20.00 TLCOkruženi ćerkama
20.00 Travel ChannelEkspedicija u nepoznato
20.00 HistoryNil - pet hiljada godina istorije
20.00 DiscoveryZlatna groznica
20.00 National GeographicNevreme uživo
20.05 HRT 2Joanna Lumely: Mačkoljupka
20.05 Animal PlanetZoološki vrt
20.10 HRT 1U svom filmu
20.31 RTS 2Kina, kineski dokumentarni film
21.00 Travel ChannelAljaški trougao
21.00 National GeographicDrugi svetski rat: Pakao pod morem
21.00 TLCKlinika za kožne probleme
21.00 RTS 3Speleonaut - pod kamenim nebom
21.00 Animal PlanetAkvarijumi
21.00 HistoryNajvažniji događaji Drugog svetskog rata - prikazani u boji
21.05 HRT 1Tajne noći, dokumentarni film
21.45 ExplorerTirkizna groznica
21.55 Animal PlanetPaklene mačke
22.00 TLCStopala me ubijju
22.00 HistoryPriče o ubistvima
22.00 National GeographicDan De za Pariz: Žrtvovanje
22.00 DiscoveryMisterija ranča Baljnd frog
22.00 Travel ChannelDuhovi Morgan Sitija
22.30 ExplorerAustralijski lovci na bikove
22.50 Animal PlanetPaklene mačke
23.00 National GeographicHitlerovo poslednje uporište
23.00 TLCNisam znala da sam trudna
23.00 Travel ChannelTajne i zavere
23.00 DiscoveryNASA: Nerazjašnjeni slučajevi
23.00 Vojvodina 2Sonita, dokumentarni film
23.10 HistoryMitske zveri
23.35 ExplorerKrntije i lova
23.45 Animal PlanetPlaneta mutanata
00.00 Travel ChannelČudovišta iz močvare
00.00 National GeographicSvet podzemlja
00.00 TLCEkstremne škrtice
00.10 HistoryRazotkrivanje blaga
00.15 HRT 1Egipat: Pogled odozgo, dokumentarna serija
00.20 ExplorerAustralijski lovci na zlato
00.55 National GeographicVelika otkrića
01.00 DiscoveryEkspedicija u nepoznato
01.00 TLCOkruženi ćerkama
01.00 Travel ChannelTajne i zavere
01.10 HistoryIntimni životi
01.30 Animal PlanetLovac na krokodile
01.50 ExplorerRečna čudovišta
01.57 RTS 1Kina, kineski dokumentarni film
02.00 TLCKlinika za kožne probleme
02.00 Travel ChannelEkspedicija u nepoznato
02.00 DiscoveryZlatna groznica
02.05 HistoryNil - pet hiljada godina istorije
02.15 Animal PlanetKako sam postao plen
02.50 HistoryNajvažniji događaji Drugog svetskog rata - prikazani u boji
03.00 Animal PlanetČuvari Everglejdsa
03.00 Travel ChannelMisterije u muzeju
03.45 HistoryPriče o ubistvima
04.00 DiscoveryTrgovci automobilima
04.50 HistoryMitske zveri
04.55 RTS 3Speleonaut - pod kamenim nebom
05.00 Travel ChannelPotraga za blagom: Ostrvo zmija
05.15 ExplorerAustralijski lovci na zlato


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.