Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 22:38

TV program - subota, 6. avgust 2022.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.25 UltraYo Kai
06.30 Pink kidsHajdi
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
07.15 UltraAngry Birds
07.25 Pink kidsAnimalija
07.25 UltraSuper špijunke
07.50 UltraTransformersi
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.15 Pink kidsAnđelina balerina
08.40 Pink kidsPakMen
08.45 UltraMia i ja
09.10 UltraDigimon fuzija
09.30 Pink kidsKZ
09.35 UltraAngry Birds
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
10.00 Pink kidsProfesor Baltazar
10.10 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
10.20 Pink kidsVitez Majk
10.40 UltraGarfild
10.50 Pink kidsViking Vik
11.10 UltraYo Kai
11.15 Pink kidsAnđelina balerina
11.25 Pink kidsBobi i Bil
11.35 UltraMmm, O da!
11.45 UltraSuper špijunke
11.50 Pink kidsKZ
12.10 UltraTubesday
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.30 UltraJugio zeksal
13.55 UltraGarfild
14.10 Pink kidsHajdi
14.10 UltraMia i ja
14.40 UltraDigimon fuzija
14.50 Pink kidsProfesor Baltazar
15.10 UltraMmm, O da!
15.15 Pink kidsAnđelina balerina
15.25 Pink kidsVitez Majk
15.25 UltraTransformersi
15.50 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
16.05 Pink kidsAnimalija
16.20 UltraYo Kai
16.45 UltraNauka iz dvorišta
17.00 Pink kidsPakMen
17.00 UltraMia i ja
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.15 Pink kidsBobi i Bil
18.25 UltraDigimon fuzija
18.40 Pink kidsProfesor Baltazar
18.50 UltraMmm, O da!
19.05 Pink kidsVitez Majk
19.05 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
19.15 Pink kidsAnđelina balerina
19.35 UltraYo Kai
20.00 UltraSuper špijunke
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.55 UltraStrašna strana istorije
21.05 Pink kidsVitez Majk
21.20 Pink kidsPakMen
21.25 UltraNauka iz dvorišta
21.40 Pink kidsAnđelina balerina
21.45 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
22.10 UltraAngry Birds
22.15 UltraJugio zeksal
22.40 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
23.10 UltraSuper špijunke
23.30 Pink kidsPinkove zvezdice
23.35 UltraAngry Birds


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.