Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 17:15

TV program - četvrtak, 14. oktobar 2021.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.25 UltraYo Kai
06.35 Cartoon NetworkUnikitty
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
06.55 Pink kidsHajdi
07.05 Cartoon NetworkWe Bare Bears
07.15 UltraAngry Birds
07.15 Pink kidsAnđelina balerina
07.25 Pink kidsAnimalija
07.25 UltraSuper špijunke 2
07.45 Cartoon NetworkCraig of the Creek
07.50 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.15 Pink kidsAnđelina balerina
08.15 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
08.30 Pink kidsKids njuz
08.40 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
08.45 UltraMia i ja
09.00 Pink kidsVitez Majk
09.10 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
09.15 Pink kidsProfesor Baltazar
09.30 UltraDigimon fuzija
09.35 UltraAngry Birds
09.40 Cartoon NetworkBen 10
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
09.40 Pink kidsViking Vik
10.00 Pink kidsPakMen
10.05 Cartoon NetworkMighty Magiswords
10.10 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
10.25 Pink kidsBobi i Bil
10.30 Cartoon NetworkWe Bare Bears
10.35 UltraMmm, O da!
10.40 UltraGarfild
11.15 Pink kidsAnđelina balerina
11.25 Pink kidsAnimalja
11.30 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
11.45 UltraSuper špijunke
12.10 UltraNauka iz dvorišta
12.20 Cartoon NetworkUnikitty
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
12.50 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.15 Cartoon NetworkCraig of the Creek
13.25 Pink kidsSiti kids
13.30 UltraJugio Zeksal
13.45 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
13.50 Pink kidsHajdi
13.55 UltraGarfild
14.15 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
14.15 Pink kidsAnimalija
14.40 UltraDigimon fuzija
15.00 Pink kidsKids njuz
15.10 UltraMmm, O da!
15.15 Pink kidsAnđelina balerina
15.20 Cartoon NetworkWe Bare Bears
15.25 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
15.30 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
15.45 Pink kidsVitez Majk
15.50 Cartoon NetworkMighty Magiswords
16.00 Pink kidsHajdi
16.20 UltraYo Kai
16.30 Cartoon NetworkUnikitty
16.40 Pink kidsAnimalija
16.45 UltraNauka iz dvorišta
17.00 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
17.00 UltraMia i ja
17.15 Pink kidsPinkove zvezdice
17.20 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.45 Cartoon NetworkCraig of the Creek
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.15 Cartoon NetworkBen 10
18.25 UltraDigimon fuzija
18.40 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
18.50 UltraMmm, O da!
19.05 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
19.10 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
19.15 Pink kidsAnđelina balerina
19.35 UltraYo Kai
20.00 UltraSuper špijunke
20.10 Cartoon NetworkAdventure Time
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.35 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
20.55 UltraStrašna strana istorije
21.00 Cartoon NetworkSteven Universe
21.15 Pink kidsAnimalija
21.25 Cartoon NetworkTransformers
21.40 Pink kidsAnđelina balerina
21.45 Cartoon NetworkXialon Cronicles
21.45 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
22.10 UltraAngry Birds
22.30 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
23.40 Pink kidsHajdi
23.55 Pink kidsPinkove zvezdice


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.