Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 22. septembar 2020. 13:59

TV program - sreda, 16. septembar 2020.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.28 UltraYo Kai
06.35 Cartoon NetworkUnikitty
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
06.55 Pink kidsMaks Stil
07.05 Cartoon NetworkWe Bare Bears
07.12 UltraAngry Birds
07.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
07.20 UltraSuper špijunke 2
07.25 Pink kidsMia i ja
07.45 Cartoon NetworkCraig of the Creek
07.45 UltraTransformersi
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.15 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
08.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
08.30 Pink kidsKids njuz
08.40 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
08.45 Pink kidsSiti kids
08.45 UltraMia i ja
09.00 Pink kidsMehanička družina
09.10 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
09.15 Pink kidsStračne priče
09.30 Pink kidsEndijeve praistorijske avanture
09.35 UltraAngry Birds
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
09.40 Pink kidsFrenina stopala
09.40 Cartoon NetworkBen 10
10.00 Pink kidsPlavi zmaj
10.05 Cartoon NetworkMighty Magiswords
10.10 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
10.25 Pink kidsPoko
10.30 Cartoon NetworkWe Bare Bears
10.40 Pink kidsMaks Stil
10.40 UltraGarfild
11.10 UltraYo Kai
11.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
11.25 Pink kidsMia i ja
11.30 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
11.35 UltraMmm, O da!
11.45 UltraSuper špijunke
12.10 UltraNauka iz dvorišta
12.20 Cartoon NetworkUnikitty
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
12.50 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.15 Cartoon NetworkCraig of the Creek
13.40 Pink kidsSiti kids
13.45 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
13.50 Pink kidsMaks Stil
13.55 UltraGarfild
14.10 UltraMia i ja
14.15 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
14.15 Pink kidsMia i ja
14.40 UltraDigimon Fuzija
15.00 Pink kidsKids njuz
15.10 UltraMmm, O da!
15.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
15.20 Cartoon NetworkWe Bare Bears
15.25 UltraTransformersi
15.30 Pink kidsSiti kids
15.50 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
15.50 Cartoon NetworkMighty Magiswords
16.00 Pink kidsMaks Stil
16.20 UltraYo Kai
16.30 Cartoon NetworkUnikitty
16.40 Pink kidsMia i ja
16.45 UltraNauka iz dvorišta
17.00 UltraMia i ja
17.00 Pink kidsKids njuz
17.00 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
17.15 Pink kidsPinkove zvezdice
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.45 Cartoon NetworkCraig of the Creek
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.15 Cartoon NetworkBen 10
18.25 UltraDigimon Fuzija
18.40 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
18.50 UltraMmm, O da!
19.05 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
19.10 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
19.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
19.35 UltraYo Kai
20.00 UltraSuper špijunke
20.10 Cartoon NetworkAdventure Time
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.35 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
20.55 UltraStrašna strana istorije
21.00 Cartoon NetworkSteven Universe
21.15 Pink kidsMia i ja
21.25 Cartoon NetworkTransformers
21.25 UltraNauka iz dvorišta
21.40 Pink kidsAnimirane bajke sveta
21.45 Cartoon NetworkXiaolin Chronicles
21.45 UltraTransformersi
22.10 UltraAngry Birds
23.40 Pink kidsMaks Stil
23.55 Pink kidsPinkove zvezdice


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.