Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 28. novembar 2020. 10:24

TV program - nedelja, 22. novembar 2020.

Dečji program

06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.00 UltraMmm, O da!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.22 Cartoon NetworkWe Bare Bears
06.28 UltraSlagtera
06.50 UltraOgi i bubice
07.00 Cartoon Networkfami
07.12 UltraAngry Birds
07.20 UltraSuper špijunke 2
07.25 Pink kidsMia i ja
07.26 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
07.45 UltraTransformersi: Prajm
07.51 Cartoon NetworkMighty Magiswords
08.10 UltraRužno pače
08.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
08.15 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
08.39 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
08.40 Pink kidsPlavi zmaj
08.52 RTS 2Vodeni svet malih gupija
09.00 UltraMoćni rendžeri: Super Mega Sila
09.03 Cartoon NetworkScooby-Doo's Arabian Nights
09.15 RTS 2Uradi to sam
09.25 UltraAngry Birds
09.30 Pink kidsEndijeve praistorijske avanture
09.31 UltraMia i ja 2
10.00 UltraGalaktički fudbal
10.00 Pink kidsStrašne priče
10.17 Cartoon NetworkDC Super Hero Girls
10.20 Pink kidsMehanička družina
10.24 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
10.25 UltraGarfild
10.40 UltraMmm, O da!
11.12 Cartoon NetworkAdventure Time
11.20 UltraTubesday
11.25 Pink kidsAnimirane bajke sveta
11.35 UltraNauka iz dvorišta
11.47 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
11.50 Pink kidsEndijeve praistorijske avanture
11.50 UltraSuper špijunke 2
12.00 NašaPeđolino kids plus
12.15 Cartoon NetworkTransformers: Robots in Disguise
12.15 UltraRužno pače
12.40 Cartoon NetworkWe Bare Bears
13.05 UltraJugio
13.17 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
13.30 UltraOgi i bubice
13.45 Cartoon NetworkMighty Magiswords
13.55 UltraMia i ja 2
14.10 Pink kidsMaks Stil
14.10 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
14.20 UltraMoćni rendžeri: Super Mega Sila
14.35 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
14.45 UltraMmm, O da!
14.50 Pink kidsStrašne priče
15.00 UltraTransofrmersi: Prajm
15.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
15.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
15.25 Pink kidsMehanička družina
15.25 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
15.25 UltraGalaktički fudbal
15.50 UltraSlagtera
16.00 Cartoon NetworkClarence
16.05 Pink kidsMia i ja
16.15 UltraNauka iz dvorišta
16.30 UltraRužno pače
16.35 Cartoon NetworkDragons: Race to the Edge
17.00 Pink kidsPlavi zmaj
17.01 Cartoon NetworkBen 10 Challenge
17.20 UltraMia i ja 2
17.27 Cartoon NetworkBen 10
17.45 Pink kidsFrenina stopala
17.50 UltraMoćni rendžeri: Super Mega Sila
18.15 UltraMmm, O da!
18.15 Pink kidsPoko
18.30 UltraTransformersi: Prajm
18.30 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
18.40 Pink kidsStrašne priče
18.55 Cartoon NetworkClarence
18.55 UltraSuper špijunke 2
19.20 UltraNauka iz dvorišta
19.35 UltraTubesday
19.45 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
20.00 UltraUltra Gaming Challenge: Turnir
20.11 Cartoon NetworkAdventure Time
20.35 Cartoon NetworkRegular Show
21.00 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
21.05 Pink kidsMehanička družina
21.20 Pink kidsPlavi zmaj
21.23 UltraJugio
21.40 Pink kidsAnimirane bajke sveta
21.45 UltraBakster
21.47 Cartoon NetworkXiaolin Chronicles
22.11 UltraGalaktički fudbal
22.32 Cartoon NetworkChop Socky Chooks
23.30 Pink kidsPinkove zvezdice


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 21.11.
 • nedelja, 22.11.
 • ponedeljak, 23.11.
 • utorak, 24.11.
 • sreda, 25.11.
 • četvrtak, 26.11.
 • petak, 27.11.
 • subota, 28.11.
 • nedelja, 29.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.