Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 07:48

TV program - subota, 23. maj 2020.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.23 Cartoon NetworkWe Bare Bears
06.25 UltraYo Kai
06.30 Pink kidsMaks Stil
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
07.00 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
07.15 UltraAngry Birds
07.25 UltraSuper špijunke
07.25 Pink kidsMia i ja
07.26 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
07.50 Cartoon NetworkMighty Magiswords
07.50 UltraTransformersi
08.00 HRT 2Program za decu
08.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.38 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
08.40 Pink kidsPlavi zmaj
08.45 UltraMia i ja
09.02 Cartoon NetworkBen 10 Challenge
09.10 UltraDigimon fuzija
09.29 Cartoon NetworkBen 10
09.30 Pink kidsEndijeve praistorijske avnture
09.35 UltraAngry Birds
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
10.00 Pink kidsStrašne priče
10.10 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
10.15 HRT 2EBU drama za decu
10.19 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
10.20 Pink kidsMehanička družina
10.40 UltraGarfild
10.50 Pink kidsFrenina stopala
11.10 UltraYo Kai
11.11 Cartoon NetworkAdventure Time
11.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
11.25 Pink kidsPoko
11.35 UltraMmm, O da!
11.45 UltraSuper špijunke
11.46 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
11.50 Pink kidsEndijeve praistorijske avnture
12.10 UltraTubesday
12.15 Cartoon NetworkTransformers: Robots in Disguise
12.29 RTS 1Muke jednog lava
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
12.40 Cartoon NetworkWe Bare Bears
12.42 RTS 1Može i drugačije
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.16 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
13.30 UltraJugio zeksal
13.45 Cartoon NetworkMighty Magiswords
13.55 UltraGarfild
13.55 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
14.10 Pink kidsMaks Stil
14.10 UltraMia i ja
14.35 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
14.40 UltraDigimon fuzija
14.50 Pink kidsStrašne priče
15.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
15.10 UltraMmm, O da!
15.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
15.25 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
15.25 Pink kidsMehanička družina
15.25 UltraTransformersi
15.50 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
16.00 Cartoon NetworkClarence
16.05 Pink kidsMia i ja
16.20 UltraYo Kai
16.36 Cartoon NetworkDragons: Race to the Edge
16.45 UltraNauka iz dvorišta
17.00 UltraMia i ja
17.00 Pink kidsPlavi zmaj
17.01 Cartoon NetworkScooby-Doo's Arabian Nights
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.15 Pink kidsPoko
18.20 Cartoon NetworkDC Super Hero Girls
18.25 UltraDigimon fuzija
18.29 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
18.40 Pink kidsStrašne priče
18.50 UltraMmm, O da!
18.55 Cartoon NetworkClarence
19.05 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
19.05 Pink kidsMehanička družina
19.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
19.35 UltraYo Kai
19.45 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
20.00 UltraSuper špijunke
20.11 Cartoon NetworkAdventure Time
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.35 Cartoon NetworkRegular Show
20.55 UltraStrašna strana istorije
21.00 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
21.05 Pink kidsMehanička družina
21.20 Pink kidsPlavi zmaj
21.25 UltraNauka iz dvorišta
21.40 Pink kidsAnimirane bajke sveta
21.45 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
21.46 Cartoon NetworkXiaolin Chronicles
22.10 UltraAngry Birds
22.15 UltraJugio zeksal
22.31 Cartoon NetworkChop Socky Chooks
22.40 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
23.10 UltraSuper špijunke
23.18 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
23.30 Pink kidsPinkove zvezdice
23.35 UltraAngry Birds


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.