Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 1. jul 2022. 01:11

TV program - četvrtak, 23. jun 2022.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTaffy
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.25 UltraYo Kai
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
06.50 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
07.15 UltraAngry Birds
07.15 Pink kidsHajdi
07.25 UltraSuper špijunke 2
07.40 Pink kidsAnđelina balerina
07.50 Pink kidsAnimalija
07.50 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
08.00 Cartoon NetworkApple & Onion
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.25 Cartoon NetworkMonster Beach
08.30 Pink kidsAnđelina balerina
08.45 UltraMia i ja
08.45 Pink kidsMedvedići dobrog srca
09.05 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
09.10 Pink kidsLegenda o Enju
09.30 Pink kidsVitez Majk
09.30 UltraDigimon fuzija
09.35 UltraAngry Birds
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
09.45 Pink kidsProfesor Baltazar
10.00 Cartoon NetworkBe Cool, Scobby-Doo!
10.10 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
10.10 Pink kidsViking Vik
10.25 Pink kidsPakMen
10.35 UltraMmm, O da!
10.40 UltraGarfild
10.50 Pink kidsBobi i Bil
10.55 Cartoon NetworkNew Looney Tunes
11.00 Pink kidsHajdi
11.35 Pink kidsAnđelina balerina
11.40 Cartoon NetworkThe Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
11.45 UltraSuper špijunke
11.50 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
11.50 Pink kidsAnimalja
12.10 UltraNauka iz dvorišta
12.30 Cartoon NetworkJellystone
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
13.00 Cartoon NetworkApple & Onion
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.25 Cartoon NetworkMonster Beach
13.30 UltraJugio Zeksal
13.50 Pink kidsMedvedići dobrog srca
13.55 UltraGarfild
13.55 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
14.15 Pink kidsLegenda o Enju
14.40 UltraDigimon fuzija
14.40 Pink kidsHajdi
15.00 Pink kidsAnimalija
15.00 Cartoon NetworkTaffy
15.10 UltraMmm, O da!
15.25 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
15.30 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
15.40 Pink kidsMedvedići dobrog srca
15.50 Cartoon NetworkGrizzy and the Lemmings
16.05 Pink kidsAnđelina balerina
16.20 UltraYo Kai
16.20 Pink kidsLegenda o Enju
16.45 UltraNauka iz dvorišta
16.45 Pink kidsVitez Majk
17.00 Cartoon NetworkDr Magoo
17.00 UltraMia i ja
17.00 Pink kidsHajdi
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.35 Pink kidsAnimalija
17.55 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.00 Pink kidsMedvedići dobrog srca
18.25 UltraDigimon fuzija
18.25 Pink kidsPinkove zvezdice
18.25 Cartoon NetworkBakugan
18.50 UltraMmm, O da!
18.55 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
19.05 UltraDinofoz - Osveta zmajeva
19.35 UltraYo Kai
20.00 UltraSuper špijunke
20.00 Cartoon NetworkThe Tom And Jerry Show
20.10 Pink kidsAnđelina balerina
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.55 Cartoon NetworkBe Cool, Scobby-Doo!
20.55 UltraStrašna strana istorije
21.25 Cartoon NetworkNinjaGo: Masters of Spinjitzu
21.45 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
21.50 Cartoon NetworkPower Players
22.10 UltraAngry Birds
22.20 Pink kidsAnimalija
22.35 Cartoon NetworkNinjaGo: Masters of Spinjitzu
22.45 Pink kidsAnđelina balerina
23.00 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
00.50 Pink kidsHajdi
00.50 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
01.02 Cartoon NetworkThe Heroci Quest of the Valiant Prince Ivandoe
01.05 Cartoon NetworkAngelo Rules
01.10 Pink kidsPinkove zvezdice
02.00 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.06.
 • petak, 24.06.
 • subota, 25.06.
 • nedelja, 26.06.
 • ponedeljak, 27.06.
 • utorak, 28.06.
 • sreda, 29.06.
 • četvrtak, 30.06.
 • petak, 1.07.
 • subota, 2.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.