Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 02:37

TV program - petak, 26. novembar 2021.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.25 UltraYo Kai
06.25 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
06.50 Cartoon NetworkMighty Magiswords
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
06.55 Pink kidsHajdi
07.15 UltraAngry Birds
07.15 Pink kidsAnđelina balerina
07.25 Pink kidsAnimalija
07.25 UltraSuper špijunke
07.37 Cartoon NetworkBen 10
07.50 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
07.51 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
08.14 Cartoon NetworkBen 10 Challenge
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.15 Pink kidsAnđelina balerina
08.16 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
08.30 Pink kidsKids njuz
08.45 UltraMia i ja
08.45 Pink kidsSiti kids
08.52 RTS 2Garfild
08.54 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
09.00 Pink kidsVitez Majk
09.10 UltraDigimon fuzija
09.15 Pink kidsProfeosr Baltazar
09.18 RTS 2Fintin
09.18 Cartoon NetworkWe Bare Bears
09.27 RTS 2Radoznalci
09.30 Pink kidsKZ
09.35 UltraAngry Birds
09.40 Pink kidsViking Vik
09.54 Cartoon NetworkAdventure Time
10.00 Pink kidsPakMen
10.10 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
10.25 Pink kidsBobi i Bil
10.29 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
10.40 Pink kidsHajdi
10.40 UltraGarfild
11.10 UltraYo Kai
11.15 Pink kidsAnđelina balerina
11.16 Cartoon NetworkMighty Magiswords
11.25 Pink kidsAnimalija
11.35 UltraMmm, O da!
11.45 UltraSuper špijunke
12.06 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
12.10 UltraNauka i
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
12.55 Cartoon NetworkAdventure Time
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.25 Pink kidsKids njuz
13.30 UltraJugio zeksal
13.30 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
13.50 Pink kidsHajdi
13.55 UltraGarfild
14.10 UltraMia i ja
14.15 Pink kidsAnimalija
14.22 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
14.40 UltraDigimon fuzija
14.48 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
15.00 Pink kidsKids njuz
15.10 UltraMmm, O da!
15.13 Cartoon NetworkBen 10
15.25 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
15.30 Pink kidsSiti kids
15.50 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
16.00 Pink kidsHajdi
16.20 UltraYo Kai
16.35 Cartoon NetworkMighty Magiswords
16.40 Pink kidsAnimalija
16.45 UltraNauka iz dvorišta
17.00 UltraMia i ja
17.00 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
17.00 Pink kidsKids njuz
17.10 Cartoon NetworkAngelo Rules
17.15 Pink kidsPinkove zvezdice
17.30 UltraKu Kuu Haražuku
17.35 Cartoon NetworkWe Bare Bears
17.55 UltraStrašna strana istorije
18.00 Cartoon NetworkSteven Universe
18.05 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
18.25 Cartoon NetworkClarence
18.25 UltraDigimon fuzija
18.29 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
18.50 UltraMmm, O da!
18.50 Cartoon NetworkUncle Grandpa
18.54 Cartoon NetworkClarence
19.05 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
19.15 Cartoon NetworkAdventure Time
19.15 Pink kidsAnđelina balerina
19.35 UltraYo Kai
19.44 Cartoon NetworkUncle Grandpa
19.50 Cartoon NetworkTotal Drama presents: The Ridonculous Race
20.00 UltraSuper špijunke
20.09 Cartoon NetworkAdventure Time
20.10 Cartoon NetworkRegular Show
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.34 Cartoon NetworkRegular Show
20.55 UltraStrašna strana istorije
20.59 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
21.00 Cartoon NetworkNinjago: Masters of Spinjitzu
21.15 Pink kidsAnimalija
21.25 UltraNauka iz dvorišta
21.45 Cartoon NetworkXiaolin Chronicles
21.45 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
22.10 UltraAngry Birds
22.15 UltraJugio zeksal
22.35 Cartoon NetworkChop Socky Chooks
22.40 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
23.10 UltraSuper špijunke
23.35 UltraAngry Birds
23.40 Pink kidsHajdi
23.55 Pink kidsPinkove zvezdice


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.