Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 21:41

TV program - utorak, 30. jun 2020.

Dečji program

06.00 UltraMmm, O da!
06.00 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
06.15 UltraNauka iz dvorišta
06.25 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
06.28 UltraYo Kai
06.50 Cartoon NetworkMighty Magiswords
06.50 UltraKu Kuu Haražuku
06.55 Pink kidsMaks Stil
07.15 UltraŽivotinjsko carstvo
07.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
07.15 Cartoon NetworkBen 10
07.25 Pink kidsMia i ja
07.26 Cartoon NetworkBen 10
07.28 UltraSuper špijunke
07.50 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
07.51 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
08.00 BKKo se igra taj se voli
08.02 HRT 2Program za decu
08.15 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
08.15 UltraStrašna strana istorije
08.30 Pink kidsKids njuz
08.45 Pink kidsSiti kids
08.45 UltraMia i ja 2
08.50 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
09.00 Pink kidsMehanička družina
09.11 UltraDigimon fuzija
09.15 Pink kidsStrašne priče
09.15 Cartoon NetworkWe Bare Bears
09.30 Pink kidsEndijeve praistorijske avanture
09.35 UltraAngry Birds
09.40 Pink kidsFrenina stopala
09.40 UltraKu Kuu Haražuku
09.50 Cartoon NetworkAdventure Time
10.00 Pink kidsPlavi zmaj
10.10 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
10.25 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
10.25 Pink kidsPoko
10.40 Pink kidsMaks Stil
10.40 UltraŽivotinjsko carstvo
11.10 UltraYo Kai
11.15 Cartoon NetworkMighty Magiswords
11.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
11.25 Pink kidsMia i ja
11.35 UltraMmm, O da!
11.48 UltraSuper špijunke
12.05 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
12.13 UltraNauka iz dvorišta
12.30 UltraKu Kuu Haražuku
12.55 Cartoon NetworkAdventure Time
13.00 UltraStrašna strana istorije
13.25 Pink kidsKids njuz
13.30 UltraJugio Zeksal
13.30 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
13.40 Pink kidsSiti kids
13.50 Pink kidsMaks Stil
13.55 UltraGarfild
14.10 UltraMia i ja 2
14.15 Pink kidsMia i ja
14.20 Cartoon NetworkNinjaGo: Rise of the Snakes
14.40 UltraDigimon fuzija
14.45 Cartoon NetworkOK K.O.! Let's Be Heroes
15.00 Pink kidsKids njuz
15.10 Cartoon NetworkBen 10
15.10 UltraMmm, O da!
15.25 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
15.35 Cartoon NetworkTeen Titans Go!
15.45 Pink kidsMahanička družina
15.50 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
16.00 Pink kidsMaks Stil
16.20 UltraYo Kai
16.35 Cartoon NetworkMighty Magiswords
16.40 Pink kidsMia i ja
16.45 UltraŽivotinjsko carstvo
17.00 Cartoon NetworkThe Amazing World of Gumball
17.00 UltraMia i ja 2
17.00 Pink kidsKids njuz
17.15 Pink kidsPinkove Zvezdice
17.31 UltraKu Kuu Haražuku
17.57 UltraStrašna strana istorije
18.05 Cartoon NetworkCloudy with a Chance of Meatballs
18.27 UltraDigimon fuzija
18.30 Cartoon NetworkThe Powerpuff Girls
18.51 UltraMmm, O da!
18.55 Cartoon NetworkClarence
19.05 UltraDinofroz - Osveta Zmajeva
19.15 Pink kidsAnimirane bajke sveta
19.35 UltraYo Kai
19.45 Cartoon NetworkUncle Grandpa
20.00 UltraSuper špijunke 2
20.25 UltraKu Kuu Haražuku
20.56 UltraStrašna strana istorije
21.15 Pink kidsMia i ja
21.26 UltraNauka iz dvorišta
21.46 UltraTransformersi: Prerušeni roboti
22.10 UltraŽivotinjsko carstvo
23.40 Pink kidsMaks Stil
23.55 Pink kidsPinkove Zvezdice


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.