Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 23. januar 2018. 16:54

TV program - utorak, 23. januar 2018.

Filmovi - program posle 14.00

14.05 SinemanijaFilm: "Polje snova"
14.10 HBO 2Film: "Misterija cvećare: Ubistvo na venčanju"
14.30 Fox MoviesFilm: "Još jednom ukrug"
14.30 CinestarFilm: "Romul, moj otac"
14.45 HBO 3Film: "Odmetnik 1 - Star Wars priča"
15.00 CinemaxFilm: "Isterivači duhova"
15.10 Cinemax 2Film: "Nik i NOra"
15.15 Prva plusFilm: "Umri muški 4"
15.25 HBO 2Film: "Vajana"
15.55 1000Film: "Ona je ta"
15.55 RTS 2Film: "Pesma sa Kumbare"
16.00 DivaFilm: "Smrt u kampusu"
16.00 Fox MoviesFilm: "Knjiga uspomena"
16.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Seksi zver"
16.20 SinemanijaFilm: "Komšije iz pakla"
16.40 Cinemax 2Film: "Hladni front"
16.45 CinemaxFilm: "Znam i za bolji život"
16.49 RTS 3Film: "Pogrešan pokret"
16.55 HBO 3Film: "Petogodišnja veridba"
17.00 Fox MoviesFilm: "Kad čovek voli ženu"
17.03 Pink 2Film: "Totalno napušteni"
17.20 HBO 2Film: "Fanino putovanje"
17.25 1000Film: "Raskid"
17.35 HBOFilm: "Iks-men - Apokalipsa"
18.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Profesionalac"
18.10 CinemaxFilm: "Divlja potera - Legenda"
18.10 Cinemax 2Film: "Smrt trgovačkog putnika"
18.15 CinestarFilm: "Ubiti Džona Lenona"
18.30 SinemanijaFilm: "Ajkula"
19.00 HBO 2Film: "Trag života"
19.10 1000Film: "Životinjski instinkt"
19.15 Fox MoviesFilm: "Grimizno i crno"
20.00 CinemaxFilm: "Ljubav i prijateljstvo"
20.03 Pink 2Film: "Anđeli i demoni"
20.10 Pink kidsFilm: "Niko, jednorog"
20.15 Prva plusFilm: "Ajrin i moje drugo ja"
20.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Šampioni formule"
20.20 CinestarFilm: "S druge strane ulice"
20.30 1000Film: "Uzori"
20.30 Cinemax 2Film: "Dobar čovek"
20.40 RTS 3Film: "Tri sestre"
20.45 HBO 2Film: "Lepotica i zver"
21.00 HRT 2Film: "Grifin i Feniks"
21.00 DivaFilm: "Junior"
21.00 SinemanijaFilm: "Obećana zemlja"
21.00 O2.TVFilm: "Izgubljeni u ljubavi"
21.55 Pink kidsFilm: "Severna stanica"
22.00 Sci-FiFilm: "Napad troglave ajkule"
22.00 Fox MoviesFilm: "Poslednji ples"
22.00 RTS 1Film: "Prodata"
22.05 CinestarFilm: "S tobom do kraja"
22.05 1000Film: "Vrisak"
22.15 HBOFilm: "Rušenje"
22.20 Cinemax 2Film: "Crna"
22.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubrzanje 2: Visoki napon"
22.30 Pink 2Film: "Američki nindža 4"
22.30 CinemaxFilm: "Nadzirači"
22.30 Prva plusFilm: "Danteov vrh"
22.32 Vojvodina 2Film: "Zec bez ušiju"
22.33 RTS 3Film: "Led i nebo"
22.55 HBO 3Film: "Odmetnik 1 - Star Wars priča"
23.00 PrvaFilm: "Iskupljenje"
23.10 DivaFilm: "U vazduhu"
23.15 O2.TVFilm: "Tarner i Huč"
23.20 SinemanijaFilm: "Između ljubavi i igre"
23.55 1000Film: "Vrisak 2"
23.55 HBOFilm: "Lek protiv zdravlja"
23.55 Cinemax 2Film: "Pokajnik"
00.00 Fox MoviesFilm: "Na drugoj strani, smrt"
00.06 Pink 2Film: "Unutrašnje utočište"
00.49 RTS 3Film: "Pogrešan pokret"
01.10 CinemaxFilm: "Ne muči pače"
01.30 HBO 2Film: "Dolazak"
01.55 1000Film: "Vrisak 3"
01.55 Cinemax 2Film: "Zemlja avantura"
02.03 Pink 2Film: "Američki nindža 4"
02.05 SinemanijaFilm: "Mama - serijski ubica"
02.15 O2.TVFilm: "Izgubljeni u ljubavi"
02.20 HBOFilm: "Podzemni svet: Krvavi ratovi"
02.30 Prva plusFilm: "Ajrin i moje drugo ja"
02.50 RTS 2Film: "Pesma sa Kumbare"
02.55 CinemaxFilm: "Bezbedno svetlo"
03.25 HBO 2Film: "Trag života"
03.35 SinemanijaFilm: "Stražar"
03.39 Pink 2Film: "Unutrašnje utočište"
03.40 Cinemax 2Film: "Pošast"
04.00 HBO 3Film: "Pored mora"
04.00 Cinemax 2Film: "Tragovi greha"
04.15 O2.TVFilm: "Tarner i Huč"
04.25 HBOFilm: "Detektivka iz pekare: Samo deserti"
04.40 RTS 3Film: "Tri sestre"
05.00 1000Film: "Posednutost"
05.05 HBO 2Film: "Povređivanje"
05.05 SinemanijaFilm: "Pena Dana"
05.06 Pink 2Film: "Sećanje na Anu Frank"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 23.01.
 • sreda, 24.01.
 • četvrtak, 25.01.
 • petak, 26.01.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2018. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.