Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 16:55

TV program - četvrtak, 14. oktobar 2021.

Muzički program

06.00 VH1Rise And Shine With VH1
06.00 MTV AdriaMTV Breakfast Club
06.13 RTS 2Koncert za dobro jutro
07.05 RTS 3Slavni kompozitori: Stopama Žila Masnea
08.00 VH1Guess The Year
09.00 RTS 3Beogradska filharmonija: S: Rahmanjinov
10.00 VH12-4-1 Hits!
10.05 MTV AdriaTeen Mom
10.45 MTV AdriaTeen Mom
11.00 VH1Hits Don't Lie!
11.30 MTV AdriaTeen Mom 2
11.55 RTS 3Velikani muzičke scene: Denis Macujev
12.06 RTS 251. Bemus: Kamerni orkestar slovenačke filharmonije
12.10 MTV AdriaTeen Mom 2
12.50 MTV AdriaGhosted: Love Gone Missing
13.00 VH1We Love The: 00's
13.35 MTV AdriaGhosted: Love Gone Missing
14.02 Vojvodina 2Muzički program
14.20 MTV AdriaCatfish: The TV Show
14.26 RTS svetZlatna ploča: Staniša Stošić
15.00 MTV AdriaCatfish: The TV Show
15.00 VH1Guess The Year
15.05 RTS 3Slavni kompozitori: Stopama Žila Masnea
16.00 VH12-4-1 Hits!
16.10 RTS 258. Međunarodni festival - prva harmonika, Sokobanja
16.30 MTV AdriaRidiculousness
17.00 VH1Hits Don't Lie!
17.55 MTV AdriaJust Tattoo of Us
18.45 MTV AdriaCatfish: The TV Show
19.00 VH1We Love The: 10's
19.25 MTV AdriaCatfish: The TV Show
19.55 RTS 3Ciklus Čajkovski: Simfonija br. 2 u c-molu
20.10 MTV AdriaCatfish: The TV Show
20.40 HRT 1Kviz: Ko želi biti milioner?
20.50 MTV AdriaRidiculousness
21.10 MTV AdriaRidiculousness
21.38 RTS svetNajlepše narodne pesme - kolaž
21.47 RTS 1Najlepše narodne pesme - kolaž
22.00 MTV AdriaCatfish: The TV Show
22.00 VH1Guess the Year
22.45 MTV AdriaCatfish: The TV Show
23.00 VH12-4-1 Hits!
23.30 MTV AdriaRidiculousness
23.35 RTS 3Evropa kroz koncerte
00.15 MTV AdriaRidiculousness
00.20 RTS 3Ciklus Čajkovski: Simfonija br. 2 u c-molu
00.47 RTS 2Mirna Bačka
00.55 MTV AdriaGeordie Shore
02.00 RTS 3Bunt
02.25 MTV AdriaRidiculousness
03.10 MTV AdriaNight Videos
03.17 RTS 1Najlepše narodne pesme - kolaž
03.50 RTS svetZlatna ploča: Staniša Stošić
04.40 RTS 3Jurij Bašmet i Moskovski solisti
05.36 RTS 2Mirna Bačka


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.