Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 15:42

TV program - utorak, 4. maj 2021.

Serije

06.00 Fox CrimeSerija: "Džek Tejlor"
06.00 HBO 2Serija: "Pronađi me u Parizu 3"
06.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
06.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
06.15 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
06.20 B92Serija: "Štreberi"
06.25 FoxSerija: "Havaji 5-0"
06.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
06.35 AXNSerija: "Obožavateljka"
07.15 FoxSerija: "Nekst"
07.15 Prva plusSerija: "Na granici"
07.30 Pink familySerija: "Bruklin 99"
07.35 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
07.40 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
08.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
08.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.05 FoxSerija: "Kasl"
08.20 AXNSerija: "Otkup"
08.25 Fox LifeSerija: "Dobra nevolja"
08.35 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
08.45 Prva plusSerija: "Ti si moj porok"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
09.15 Prva plusSerija: "Bekstvo iz zatvora"
09.15 AXNSerija. "Panduri novajlije"
09.15 Fox LifeSerija: "Vil i Grejs"
09.30 B92Serija: "Pogrešan čovek"
09.55 FoxSerija: "Malkolm u sredini"
10.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
10.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
10.05 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
10.10 Fox LifeSerija: "Dobro mesto"
10.17 HRT 1Serija: "Doktor Martin"
10.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
10.30 B92Serija: "Istine i laži"
10.30 Nova SSerija: "Čudesne godine"
10.30 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
10.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
10.55 AXNSerija: "Marinci"
11.00 RTS svetSerija: "Komšije"
11.00 HBO 3Serija: "Bolje stvari"
11.00 Pink familySerija: "Škorpija"
11.00 RTS 1Serija: "Komšije"
11.00 Nova SSerija: "Mafija ubija samo leti
11.05 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
11.20 HBO 3Serija: "Ubiti Iv 2"
11.20 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
11.40 PrvaSerija: "Sanjalica"
11.40 HBO 2Serija: "Viktorija"
11.40 Sci-FiSerija: "Utočište"
11.50 AXNSerija: "Obožavateljka"
12.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
12.00 Vojvodina 2Serija: "Rođena zvezda"
12.00 Pink familySerija: "Heroji"
12.00 Fox LifeSerija: "Dinastija"
12.05 HBO 3Serija: "Gospodin Robot 4"
12.15 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
12.15 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
12.25 HRT 1Serija: "Život vredan življenja"
12.30 Nova SSerija: "Aleksandar od Jugoslavije"
12.30 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.40 FoxSerija: "Škorpija"
12.55 HBO 3Serija: "Mladi Šeldon 4"
13.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
13.00 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
13.05 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
13.30 FoxSerija: "Široko nebo"
13.30 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
13.30 Pink familySerija: "Mladi vukodlak"
13.45 Prva plusSerija: "Ti si moj porok"
13.50 Fox LifeSerija: "Sledeći top-model Amerike"
13.50 AXNSerija: "Otkup"
14.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
14.01 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.05 Fox CrimeSerija: "Dek Tejlor"
14.05 Vojvodina 1Serija: "Leterkeni"
14.15 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.20 FoxSerija: "Crna lista"
14.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
14.40 Nova SSerija: "Dva kraljevstva"
14.50 RTS 2Serija: "Preživeti Eskobara"
14.50 Fox LifeSerija: "Bez reči"
14.55 CinestarSerija: "Zajednica"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
15.20 Sci-FiSerija: "Merlin"
15.20 FoxSerija: "Nekst"
15.30 Pink familySerija: "Bruklin 99"
15.35 AXNSerija. "Panduri novajlije"
15.35 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.55 HRT 1Serija: "Frenki Drejk istražuje"
15.55 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
16.00 Prva kickSerija: "Nikita"
16.00 RTS 1Serija: "Drim tim"
16.10 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
16.15 FoxSerija: "Kasl"
16.30 AXNSerija. "Panduri novajlije"
17.00 Prva kickSerija: "Kardinal"
17.00 DivaSerija: "Pomorska patrola", četiri epizode
17.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
17.00 Prva plusSerija: "Na granici"
17.05 Fox LifeSerija: "Dobra nevolja"
17.10 Sci-FiSerija: "Utočište"
17.20 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
17.35 HRT 2Serija: "Ko te šiša"
17.40 Fox CrimeSerija: "Patrole na putevima"
18.00 Fox LifeSerija: "Vil i Grejs"
18.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
18.00 B92Serija: "Pogrešan čovek"
18.05 FoxSerija: "Malkolm u sredini"
18.15 HBO 2Serija: "Prijatelji"
18.15 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
18.20 BNSerija. "Gorka zemlja"
18.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
18.58 RTS 3Serija: "Preživeti Eskobara"
19.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
19.00 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
19.00 Pink familySerija: "Škorpija"
19.00 Fox LifeSerija: "Dobro mesto"
19.00 FoxSerija: "Havaji 5-0"
19.05 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.05 HBOSerija: "Velika"
19.10 PrvaSerija: "Sanjalica"
19.15 HBO 3Serija: "Afera 3"
19.15 AXNSerija: "Marinci"
19.15 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
19.30 Fox LifeSerija: "Bez reči"
19.40 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
20.00 Fox LifeSerija. "Očajne domaćice"
20.00 FoxSerija: "Havaji 5-0"
20.00 Prva kickSerija: "Nikita"
20.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
20.00 HBOSerija: "Otkriće veštica"
20.00 Fox MoviesSerija. "Kriminalci u odelima"
20.00 Pink familySerija: "Heroji"
20.05 RTS svetSerija: "Moj rođak sa sela"
20.05 CinestarSerija: "Sajnfeld"
20.05 RTS 1Serija: "Moj rođak sa sela"
20.10 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
20.10 PrvaSerija: "Tri muškarca i tetka"
20.15 HBO 3Serija: "Ubiti Iv 2"
20.50 HBOSerija: "Mi deca sa stanice Zoo"
21.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
21.00 Prva kickSerija: "Kardinal"
21.00 Nova SSerija: "Novine"
21.00 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
21.00 Sci-FiSerija: "Predstraža"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 AXNSerija: "Marinci"
21.00 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
21.00 HBO 3Serija: "Otkriće veštica"
21.05 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
21.15 PrvaSerija: "Igra sudbine"
21.28 RTS 2Serija: "Ženski raj"
21.30 Pink familySerija: "Mladi vukodlak"
21.45 CinemaxSerija: "Tim 6"
21.45 HBO 3Serija: "Mi deca sa stanice Zoo"
22.00 Sci-FiSerija: "Grim"
22.00 DivaSerija: "Islednica"
22.00 PrvaSerija: "Urgentni centar"
22.00 Fox CrimeSerija: "FBI"
22.00 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
22.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
22.43 HRT 2Serija: "Domovina"
22.45 HBO 3Serija: "Prijatelji"
22.50 AXNSerija: "Marinci iz Los Anđelesa"
22.53 Vojvodina 1Serija: "Crno siroče"
22.55 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji Nju Orleans"
22.55 Fox LifeSerija: "Doktor Haus"
22.55 FoxSerija: "Crna lista"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.00 DivaSerija: "A kad brak nije lak"
23.00 CinestarSerija: "Birmingemska banda"
23.05 HBO 3Serija: "Prijatelji"
23.15 RTS 1Serija: "Preživeti Eskobara"
23.20 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
23.30 HBO 2Serija: "Betvumen"
23.30 Pink familySerija: "Bruklin 99"
23.42 HRT 2Serija: "Rej Donovan"
23.50 Fox LifeSerija: "Dobra nevolja"
23.50 FoxSerija: "Helstrom"
23.54 RTS 2Serija: "Tihi Don"
23.55 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
00.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
00.00 Prva plusSerija: "Bekstvo iz z atvora"
00.15 BNSerija: "Cijena strasti"
00.20 Nova SSerija: "Dobri doktor"
00.25 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Metalna zvezda"
00.30 B92Serija: "Istine i laži"
00.30 Prva kickSerija: "Nikita"
00.45 Fox LifeSerija: "Riverdejl"
00.45 FoxSerija: "Kasl"
00.50 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
01.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
01.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
01.05 HRT 1Serija: "Frenki Drejk istražuje"
01.15 Nova SSerija: "Bruklin 9-9"
01.30 Prva plusSerija: "Na granici"
01.45 Nova SSerija: "Leterkeni"
02.05 AXNSerija: "Marinci"
02.25 HBO 3Serija: "Otkriće veštica"
03.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
03.05 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
03.10 HBO 3Serija: "Mi deca sa stanice Zoo"
04.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.15 Nova SSerija: "Dobri doktor"
04.15 Prva plusSerija: "Kuhinja"
04.48 RTS svetSerija: "Komšije"
04.48 RTS 1Serija: "Komšije"
05.00 BNSerija. "Zlatni dvori"
05.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.