Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 09:50

TV program - subota, 6. avgust 2022.

Serije

06.00 B92Serija: "Čista ljubav"
06.00 Sci-FiSerija: "Vajnona Erp"
06.00 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
06.00 Epic DramaSerija: "Misterija Frenki Drejk", četiri epizode
06.00 Fox LifeSerija: "Odvažne"
06.00 Fox MoviesSerija: "Stotina"
06.00 FoxSerija: "Kasl", tri epizode
06.00 DivaSerija: "Visok intelektualni potencijal", dve epizode
06.20 AXNSerija: "Hotel Grand"
06.30 Pink familySerija: "Doktor Martin"
06.40 Fox MoviesSerija: "Nevolje s Mister Binom"
06.45 Prva plusSerija. "Plava krv"
06.45 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
06.56 HRT 1Serija: "Grizli Adams"
07.10 SuperstarSerija: "Ubice mog oca 5"
07.20 Prva plusSerija: "Gradić na obali mora"
07.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
07.35 Fox CrimeSerija: "Ubistva su moj život"
08.00 Pink familySerija: "Vavilon Berlin"
08.20 DivaSerija: "Astrid i Rafael"
08.30 FoxSerija: "Štreberi", šest epizoda
08.30 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
08.30 Fox CrimeSerija: "Grantčester"
08.30 SuperstarSerija: "Feliks"
08.30 Prva plusSerija: "Vratiće se rode"
08.55 Epic DramaSerija: "Agatin Hjerson"
09.00 Pink familySerija: "Eskobar - gospodar zla"
09.25 Fox CrimeSerija: "Dvostruki život"
09.40 Epic DramaSerija: "Mladi inspektor Mors", tri epizode
10.00 B92Serija: "Na granici"
10.00 Sci-FiSerija: "Vajnona Erp"
10.00 Pink familySerija: "Glas srca"
10.15 Prva plusSerija: "Gradić na obali mora"
10.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
10.18 HRT 2Serija: "Ubistva u Midsomeru"
10.25 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
11.00 Pink familySerija: "Farskejp"
11.00 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
11.15 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
11.15 HBO 3Serija: "Betvumen"
11.30 B92Serija: "Na granici"
11.45 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
11.52 HRT 2Serija: "Don Mateo"
11.55 HBO 3Serija: "Betvumen"
12.00 Pink familySerija: "Dobri doktor"
12.40 HBO 3Serija: "Industrija"
12.55 HRT 2Serija: "Vera"
13.00 Pink familySerija: "Vil i Grejs"
13.05 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
13.06 Pink 2Serija: "Ljubav, navika, panika"
13.10 Prva kickSerija: "Istorije slučajeva"
13.30 Pink familySerija: "Moć"
13.30 Nova SSerija: "Projekat Plava knjiga"
13.30 HBO 3Serija: "Stjuardesa"
13.45 Prva plusSerija: "Opasna igra"
13.50 Fox LifeSerija: "Neprilagođena porodica"
14.00 PrvaSerija: "Urgentni centar"
14.10 Epic DramaSerija: "Inspektor Džordž Džentli"
14.10 Prva kickSerija: "Plava krv"
14.20 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
14.29 HRT 2Serija: "Somerdalova ubistva"
14.30 Pink familySerija: "Doktor Martin"
14.50 HBO 3Serija: "Potomci"
14.55 Fox CrimeSerija: "Grantčester"
15.05 RTS svetSerija: "Greh njene majke"
15.05 RTS 1Serija: "Greh njene majke"
15.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
15.35 HBO 3Serija: "Američka priča"
15.57 RTS svetSerija: "Kamiondžije d.o.o."
16.00 Pink familySerija: "Vavilon Berlin"
16.00 PrvaSerija: "Mala supruga"
16.01 RTS 1Serija: "Kamiondžije d.o.o."
16.05 Fox CrimeSerija: "Misterije Frenki Drejk"
16.10 Fox LifeSerija: "Majka", četiri epizode
17.00 Pink familySerija: "Eskobar - gospodar zla"
17.05 Fox CrimeSerija: "Ubistva su moj život"
17.10 FoxSerija: "Kasl", tri epizode
17.10 Epic DramaSerija: "Agatin Hjerson"
17.15 B92Serija: "Zbornica", tri epizode
17.50 Epic DramaSerija: "Agata Kristi: Slučajevi gospođice Marpl"
18.00 Fox LifeSerija: "Stvorena za ljubav"
18.00 Pink familySerija: "Glas srca"
18.05 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
18.15 HBO 3Serija: "Euforija"
18.45 RTS 3Serija: "Plava krv"
19.00 B92Serija: "Složna braća - The Nekst deneration"
19.00 Pink familySerija: "Farskejp"
19.00 Fox LifeSerija: "Lutka"
19.15 HBO 3Serija: "Kung fu"
19.30 PinkSerija: "Zejnep"
20.00 Fox CrimeSerija: "Smrtonosni tropi"
20.00 FoxSerija: "Duhovi", dve epizode
20.00 B92Serija: "Dug moru"
20.00 SuperstarSerija: "Blok 27"
20.00 Pink familySerija: "Dobri doktor"
20.00 HBO 3Serija: "Igra prestola", sedam epizoda
20.00 PrvaSerija: "Azbuka našeg života"
20.05 RTS svetSerija: "Kamiondžije d.o.o."
20.05 RTS 1Serija: "Kamiondžije d.o.o."
20.55 RTS svetSerija: "Greh njene majke"
21.00 RTS 1Serija: "Greh njene majke"
21.00 Pink familySerija: "Vil i Grejs"
21.00 Epic DramaSerija: "Deset malih crnaca"
21.05 Fox CrimeSerija: "FBI"
21.10 PrvaSerija: "Besa"
21.30 Pink familySerija: "Moć"
21.55 HBO 2Serija: "Zapadni svet"
22.00 Fox CrimeSerija: "Istrage na Majorki"
22.00 RTS 2Serija: "Žukov"
22.00 Prva kickSerija: "Istorije slučajeva"
22.00 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
22.01 Vojvodina 2Serija: "Udavače"
22.25 Epic DramaSerija: "Čuvari reda"
22.30 Pink familySerija: "Doktor Martin"
22.55 HBO 2Serija: "Razgovori s prijateljima"
23.00 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
23.00 Prva kickSerja: "El Čapo"
23.15 HRT 2Serija:"Rivijera"
23.20 FoxSerija: "Voker"
23.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
23.45 HRT 2Serija:"Rivijera"
23.50 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
23.55 Fox CrimeSerija: "Ubistva su moj život"
23.55 Epic DramaSerija. "Španska princeza"
00.10 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Boš"
00.15 FoxSerija: "Dva i po muškarca", sedam epizoda
00.38 HRT 2Serija: "Uvek je sunčano u Filadelfiji"
00.55 Fox CrimeSerija: "Grantčester"
01.00 Prva kickSerija: "Njuškalo"
01.40 Fox LifeSerija. "Odvažne"
01.40 Epic DramaSerija: "Agata Kristi: Slučajevi gospođice Marpl"
01.55 Fox CrimeSerija: "Misterije Frenki Drejk"
02.00 Prva plusSerija: "Zločinački umovi"
02.00 PrvaSerija: "Urgentni centar"
02.00 B92Serija: "Čista ljubav"
02.05 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
02.10 Sci-FiSerija: "Paranormalni svedok"
02.45 PrvaSerija: "Azbuka našeg života"
02.50 Fox CrimeSerija: "Istrage na Majorki"
03.10 FoxSerija: "Štreberi"
03.15 Nova SSerija: "Projekat Plava knjiga"
03.15 Epic DramaSerija: "Ubistva i misterije gospođice Fišer"
03.35 PrvaSerija: "Besa"
03.50 DivaSerija: "Islednica", tri epizode
04.00 Sci-FiSerija: "Potomci"
04.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
04.35 AXNSerija: "Hotel Grand"
05.00 Nova SSerija. "Doktor"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.